خانه بازی اکشن
Tank Battle Heroes: World of Shooting

Tank Battle Heroes: World of Shooting

تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۲۱
حجم۹۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده T-Bull
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏ای عاشقان بازی‌های جنگی با طعم تانک! بالاخره بازی مورد علاقه شما آماده شد !
‏ برای جنگیدن با تانک آماده شده و در جنگ رو در روی تانک‌ها شرکت کنید! تانک خود را انتخاب کنید ، سلاح مرگبارش را ارتقا دهید و برای یک جنگ جهانی واقعی در یک صحنه مهیج و خطرناک آماده‌ی مقابله با مخاطرات باشید! دشمنان را نابود کنید، دقیق هدف بگیرید ، سریع شلیک کنید و امپراطور دنیای تانک‌ها باشید!!
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ - بهترین استراتژی را انتخاب کنید و تصمیمات درست بگیرید!
‏ - حضور در جنگ تانک‌ها را با تمام وجود احساس کنید!
‏ - ماشین‌های جنگی خود را در بازی آزاد کرده و ارتقا دهید !
‏ - از میان مدل‌های کلاسیک جنگ جهانی دوم گرفته تا مدرن یکی از ماشین‌های جنگی را انتخاب کنید!
‏ - در هنگام دفاع یا حمله بی‌رحمانه عمل کنید
‏ - در برابر بازیکنانی از ایالات متحده ، ژاپن ، روسیه ، آلمان ، و غیره بجنگید و میدان‌های جنگ را از آن خود کنید!
‏ - قهرمان جبهه‌های جنگ در اروپا باشید!
‏ نبردهای پایان‌ناپذیر تانکی
‏ از گیم‌پلی بازی و مواجهه با دشمنان لذت ببرید! به فراخور میدان جنگ نوع خاصی از سلاح‌های جنگی و تانک مناسب را برگزیده و به میدان جنگ گام بگذارید. تجربه واقعی از حضور در میدان جنگ و ایستادگی در مقابل تانک‌ها را به دست آورید! قدرت هر تانک را بیازمایید و پیروز جنگ باشید. آیا تاکنون چنین جنگی را تصور کرده بودید؟
‏ قهرمان قهرمانان در میدان جنگ باشید
‏ نام خود را در تاریخ جنگ‌های مدرن و تالار مشاهیر آنلاین قرار دهید! دنیای جنگ جهانی دوم را تصور کنید! روح جنگجوی خود را در میدان‌های جنگ به همه نشان بدهید. همین حالا اقدام کنید!
‏ میدان‌های منحصربه‌‍فرد جنگ
‏ آیا می خواهید مهارت‌های خود را به همه ثابت کنید و پیروز تمام میدان‌های جنگ باشید؟ دشمن را در یخبندان‌ها، صحراها و اعماق جنگل شکست دهید. هر منطقه جغرافیایی به یک مهارت ویژه و متفاوت نیاز دارد! خود را آماده کنید؛ دشمن را در جبهه‌های جنگ جهانی دوم زیر نظر داشته باشید و در زمان مناسب به آنها شلیک کنید و قهرمان نبرد تانک‌ها شوید!
‏ ویژگی‌های متفاوت جنگ‌ها
‏ باید با هر کدام از تانک‌ها بتوانید پیروزی کسب کنید و در این راستا امکان تقویت و سفارشی‌سازی هر یک را خواهید داشت. در شرایط جنگی مختلف حضور پیدا کنید و درتمام آنها پیروزی کسب کنید. البته که این کار ساده نخواهد بود و باید آمادگی مقابله با دشمنان هوشمند و شرایط دشوار را داشته باشید. جنگ واقعی را تجربه کنید و دشمنان را در سریع‌ترین زمان ممکن نابود کنید.
‏ نبردهای چندنفره آنلاین
‏ هنگامه‌ی درک قدرت واقعی تانک‌ها در میدان جنگ فرا رسیده! این بازی رایگان با گرافیک عالی لذت سر و کله زدن با سلاح‌های جنگی را برای شما فراهم می‌کند! پس دست بجنبانید و بازی را نصب کنید. به میدان جنگ گام بگذارید و با چشمان باز دشمن را رصد کرده و نابود کنید.
‏‏به روز رسانی جدید را چک کنید!
‏نسخه کاملا تازه شده Tank Battle Heroes! در حالت چند نفره بازی کنید و از بازی با دوستان بدون کندی لذت ببرید. ما اشکالات مختلف را رفع کرده و بهینه سازی کردیم.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟