خانه بازی شبیه سازی
Machine Gun Simulator: Shoot War Gun Games 2020

Machine Gun Simulator: Shoot War Gun Games 2020

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۳
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده fighting games
‏‏شبیه ساز مسلسل: شلیک اسلحه جنگ بازی های 2020
‏شروع به تیراندازی با مسلسل. سنگین اسلحه جنگ واقعی 3D بازی شبیه سازی است
‏به مسلسل و سلاح های سنگین اسلحه جنگ شبیه سازی بازی خوش آمدید. بازی های تیراندازی شگفت انگیز بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز است. اگر شما به دنبال برای بازی های تفنگ جدید 2020 و سپس شما به جای حق آمده است. جنگ است که در اینجا! تجربه بهترین بازی های شبیه سازی تفنگ برای تبدیل شدن به کماندوی نیروهای ویژه ایالات متحده. وظیفه شما این اعتصاب شروع می شود در حال حاضر! ایستادن روی خط مقدم جبهه و برای کشور خود مبارزه کنند.
‏پاسخ بهترین تیراندازان تفنگ، اسلحه آماده به عمل! دانلود در حال حاضر ماشین اسلحه و سلاح های سنگین بازی تفنگ جنگ شبیه سازی. که یکی از مردان ارتش، نیروهای ویژه آمریکا تکاور به ساقه در بازی های آنلاین و آفلاین. سنگین شبیه سازی تفنگ سرد سرگرم کننده بازی تیراندازی و اکشن است!
‏بازی های مبارزه شما به ارمغان می آورد بهترین مسلسل بازی و سنگین سلاح های معتبر بازی شبیه سازی. سلاح های کاملا رایگان به آتش یک شات در تفنگ بازی می باشد. برخورد اثر تیراندازی واقعی است. تجربه شبیه سازی تفنگ از همه سلاح های جدید از یک تپانچه به تفنگ ساچمهای در دوربین جنگ تک تیرانداز واقعی 3D. آن لذت ببرید با مجدد واقع بینانه، chambering و توقف. شما درست در بهترین بازی های شبیه سازی تفنگ 2020. شما می توانید آن را آنلاین بازی کند. لذت بردن از اثرات تیراندازی بزرگ در جنگ با تفنگ تک تیر حمله، مسلسل، تپانچه و تفنگ ساچمه ای.
‏تک تیرانداز 3D: بازی های جنگی- تفنگ بازی شوت با بهترین اسلحه تک تیرانداز. بازی بدون اینترنت. تفنگ بازی بازی تفنگ و ماشین آلات: بازی جنگی- شلیک تفنگ. شوت با بهترین اسلحه جنگ. بازی بدون اینترنت. تفنگ بازی. تجربه تیراندازی شدید در بازی جنگی. تفنگ بازی2020 .
‏مسلسل و سلاح های سنگین شبیه سازی جنگ تفنگ از بهترین بازی های شبیه سازی تفنگ با سلاح های آتش شده بزرگ با تعداد زیادی از گلوله ها، دوام و کارایی کار بازی شلیک است. تمام کنترل سلاح تنها تحت لمس انگشت خود را. شما می توانید تمام ویژگی های تیراندازی بازی ها در یک بازی FPS است. اگر می خواهید تجربه صادقانه تر، فراموش نکنید که به اهرم قدرت از شتاب سنج داخلی و مهارت های فلش. باید این تفنگ واقعی بازی های شبیه سازی 2020 از سلاح های با قدرت هدایت را امتحان کنید. کاملا رایگان!
‏شما به حالات میدان جنگ واقعی علیه نیروهای تروریستی اعزام شده اند. نامشخص تعاونی ضد تروریست ها با ماموریت فریم در ثانیه پرماجرا آماده است تا شما ضربات هستند. مبارزه با تروریست های بی رحم از بازی های تیراندازی تفنگ. برخورد مجرم با تمام توان خود را. شلیک برای کشتن برنامه های شیطانی از تروریست ها. بازی تیرانداز از خفا تفنگ، تفنگ تفنگ حمله یا مسلسل سنگین برای شبیه سازی تفنگ شدید را انتخاب نمایید. اجرای عکس های دقیق مانند یک تیرانداز ماهر در این اقدام بازی های رایگان بسته بندی شده.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟