استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Blocky Security: USA President

Blocky Security: USA President

نسخه۱.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۱۰
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۶
حجم۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fun Blocky Games
‏‏با قدرتمندترین فرد جهان کار کنید
‏رئیس جمهور آمریکا باید در برابر تهدیدات تروریستی احتمالی به ویژه در نیواورلئان محافظت شود! هنگامی که یک حمله تروریستی به رئیس جمهور ایالات متحده حمله می کند، کل ایالات متحده ممکن است دچار هرج و مرج شود که پیامد آن تهدیدهای واقعی رستگاری است. اجازه ندهید ایالات متحده به یک رستگاری هرج و مرج تبدیل شود و به هر قیمتی از رئیس جمهور ایالات متحده محافظت کنید!
‏امنیت بلوکی: رئیس جمهور ایالات متحده - ویژگی های کلیدی:
‏✔ در فوق العاده ترین ماشین های لیموزین بلوکی رانندگی کنید. شبیه ساز لیمو با حمایت از قدرتمندترین فرد جهان به رئیس جمهور لطف کنید! از رئیس جمهور و کشور خود محافظت کنید و تجربه خود را از محافظت از VIP ها، بازیکنان فوتبال و ستاره های سینما نشان دهید. مهارت‌های پارک‌کننده کامیون زره‌دار شما باید اکنون به تمرین بیایند!
‏✔ مهارت‌های پارک خودرو زرهی خود را اکنون در این بازی شبیه‌ساز بی‌نقص بلوکی America First تمرین کنید! این شبیه‌ساز بلوکی پر از سطوح چالش‌برانگیز شگفت‌انگیز است که در آن شما باید ماشین‌های بلوکی خود را در موقعیت‌های مختلف تهدیدآمیز رانندگی کنید!
‏✔ به ما نشان دهید که در زمان تهدید چقدر از قدرتمندترین مرد در شهر بزرگ سه‌بعدی محافظت می‌کنید. هرج و مرج رستگاری بر کشور لیبرال حاکم است. اکنون کشور خود را نجات دهید و به یک قهرمان ملی بلوکی تبدیل شوید!
‏✔ امتیاز دهی و بررسی این شبیه ساز پارکینگ ایالات متحده را فراموش نکنید. بازی‌های شبیه‌ساز حمل و نقل دایناسور خشمگین و بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی دوچرخه موتوری AEN تپه صعود به زودی!
‏‏-رفع اشکالات؛
‏-واسط کاربری بهینه شده.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ....
٢٨ شهریور ١٤٠٢

‏✓ ندارد ‏✗ خیلی دارد سلام افتضاح است نصب نکن

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر بنیامین
١٧ مرداد ١٤٠١

بد برای من که نسب کردم بد بود الکی باید پول بدیم بریزم بیتربیت

میپسندم۱۲ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر تنهای شب
١١ فروردین ١٤٠٠

خیلی قشنگه فقط ای کاش اختیار کامل داشتیم تو بازی مثلا رانندش پیاده می شد راه می رفت. مرحله هاش زیاد میشد. زمانم نداشته باشه ولی درکل اینا حل شه عالیه.

میپسندم۲۳ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده