استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Vegas Crime Prisoner Transport

Vegas Crime Prisoner Transport

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۴
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۲.۲
تعداد نظرات۸
حجم۴۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Freeze Games
‏‏با این بازی داستان فرار از جنایت و دزدی گانگستری واقعی، از حمله جنایی، سرقت، و سایر خشونت ها در شهر Blocky Vegas لذت ببرید. Blocky Vegas Crime Simulator: Prisoner Transport Bus یکی از بهترین مبارزات گانگستری Blocky و بازی قاتل رهبر مافیای شهر در سال جدید آینده است که در آن شما را در هم می کوبید، له می کنید و می کشید. شهر جنایی Blocky Vegas مملو از فعالیت‌های مجرمانه است که بزرگترین مافیای Blocky San Andrea در این شهر فعالیت می‌کنند. به عنوان یک تیم گانگستر Blocky بازی کنید، همانطور که آنها با بزرگترین سرقت و حملات پلیس در تاریخ بر خیابان های وگاس حکومت می کنند. وارد دنیای خشونت و جنایت شوید. شما باید Blocky Vegas Crime Simulator: Prisoner Transport Bus را بازی کنید زیرا ما تمام وظایف بازی های فرار زندانیان، بازی های رومیزی جرم و جنایت بازی پرواز حمل و نقل زندانیان زندان، هواپیمای حمل و نقل جنایی، ون حمل و نقل جنایی اتوبوس پلیس و بازی های تحقیق جرم را تنها در یک بازی خود ارائه می دهیم. .
‏از این ماجراجویی رانندگی با ون پلیس که مملو از زندانیان زندانی است و امکان انتقال آنها از زندانی به زندان دیگر لذت ببرید. شما می توانید از تمام این ویژگی های هیجان انگیز در این بازی جنایی پلیس شبیه ساز حمل و نقل زندانی لذت ببرید. با هر سطح از این بازی شبیه ساز پلیس جنایی، شما باید وظیفه حمل و نقل مجرمان زندان را انجام دهید و در بازی های پلیسی بلوکی مشکل تر و دراماتیک تر می شود.
‏شبیه ساز حمل و نقل زندانی بهترین بازی برای عاشقان ماجراجویی یا افرادی است که دوست دارند بازی های حمل و نقل، بازی های زندانی، بازی های جنایی، بازی های پلیسی و بازی های پلیسی را انجام دهید. داستان این بازی به این صورت است که شما باید زندانیان را از زندان حمل کنید یا به نقطه دیگری منتقل کنید. هر سطح وظایف متعددی برای انجام دارد. شما باید زندانیان را از مکان دیگری بردارید و در مکانی که در بازی ذکر شده است رها کنید.
‏در مرحله اول بازی، باید ماشین را به سمت ایستگاه پلیس برانید و زندانیان را به داخل ببرید. خودرو. شما باید وظایف را در مدت زمانی که در بازی لازم است انجام دهید در غیر این صورت بازی شما تمام شده است. در مرحله دوم بازی، شما باید مجرمان زندان را بگیرید و با کمک ماشین پلیس زندانیان را از اداره پلیس به دادگاه عالی منتقل کنید. این کار آسانی نیست که شما باید با خیال راحت رانندگی کنید و با انجام خوب کار خود را ثابت کنید. شما باید ثابت کنید که راننده حرفه ای بازی حمل و نقل زندانی هستید.
‏زندانیان را با کامیون پلیس حمل کنید و مجرمان را از دادگاه عالی به زندان مرکزی منتقل کنید، سپس زندانیان را از زندان جنایی به قایق منتقل کنید و سپس باید وگا را منتقل کنید. جنایتکاران با کمک یک قایق به ایرلند، در نهایت، شما باید زندانیان را با هواپیما به فرودگاه شهر دیگران ببرید و سپس آنها را به زندان اصلی منتقل کنید که کار آسانی نیست. مسافران در گیم پلی خشن حمل کننده زندانی پلیس، مجرمان خطرناکی هستند. خود را به عنوان یک خلبان هواپیمای زندانی ثابت کنید و قهرمان بازی حمل و نقل زندانیان جنایتکار وگاس شوید.
‏ویژگی های بازی حمل و نقل زندانی:
‏• محیط خارج از جاده شگفت انگیز
‏• ارتش واقع گرایانه ایرلند
‏• پلیس ماموریت حمل و نقل
‏• کنترل های روان
‏• صداهای واقعی
‏• بازی آسان
‏‏- پشتیبانی از اندروید 13

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
༆𖤛ماهان𖤛༆
٢٦ تیر ١٤٠١

هرچی میزنم رو دکمه لنتیش نماد بمبری سازندش

۷ ۳
اریا حسنی
٢٨ خرداد ١٤٠١

بازی عاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هست

۰ ۱
عشق استقلال
٢٤ تیر ١٤٠٠

چرا این،جوری

۱۳ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده