استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Clash Of Robots- Ultimate Fighting Battle Game 3D

Clash Of Robots- Ultimate Fighting Battle Game 3D

مبارزه ربات ها

نصب در حال دریافت
نسخه۳۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۰۴
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۵۹۵
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Game Wacky
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏یک بازی مبارزه ای جالب با گرافیکی عالی که در آن می‌توانید با بهترین روبات های دنیا مبارزه کرده و حتی از بازی دو نفره به صورت آنلاین نیز لذت ببرید. هوش شما در کنار قدرت، استقامت و تجهیزات روبات تان آن را به روباتی شکست ناپذیر تبدیل خواهد کرد. نقطه ضعف حریفتان را تشخیص دهید و با یک تاکتیک مناسب درست به همان نقطه زده و او را از پا در آورید.

ویدئو معرفی بازی

‏ جوایزی بی نظیر انتظارتان را می‌کشند! ضمنا میتوانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین نیز مبارزه کنید. نبردهای آینده قدم در حالت داستانی بازی بگذارید و در مبارزات سه راندی ضربات و فنونی که میتوانید با روبات تان اجرا کنید را یاد بگیرید. با شرکت در حالت تورنومنت و برنده شدن در آن نه تنها می‌توانید اعتبارتان را افزایش دهید بلکه میتوانید بر دنیای روبات ها نیز فرمان برانید.
‏ هر چقدر در مسابقات بیشتری برنده شوید امتیاز بیشتری هم خواهید آورد و شانس بیشتری برای صعود به صدر جدول بالاترین امتیازات بازی را خواهید داشت. در حالت لیگ میتوانید با هر کاربر دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین مبارزه کنید. همچنین میتوانید دستاوردهای خود را در 'اتاق مدال ها' به نمایش بگذارید. برترین روبات مبارز قفل ضربات جدید و خطرناکی را برای روبات تان باز کنید و از شرکت در مبارزات بی پایان بازی لذت ببرید.
‏ ضربات مهلک و گیج کننده هم میتوانند حریفان شما را حداقل برای چند لحظه ای میخکوب کنند. از ضربات مشت از بغل، ضربات آپرکات و ضربات ویژه روبات تان برای شکست دادن حریفان تان استفاده کرده و برنده مدال های بیشتر و کمربند قهرمانی شوید. هر کدام از 40 روبات موجود در این بازی قابلیت گلاویز شدن، زدن مشت های سنگین، حمله نابودگر و له کردن زیر پا را دارند. این بازی را میتوان ترکیبی از دنیای واقعی و خیال دانست با نبردهایی که برخی از حرکات آن‌ها به دنیای واقعی تعلق دارد و برخی دیگر فقط در خیال ممکن است!
‏ ضمنا هر روبات دارای نوار قدرت است که وقتی پر شد میتواند یک ضربه مهلک به حریف وارد کند. آمادگی دفاعی شما میتوانید روبات تان را به هر شکلی که میخواهید و با سبک بازی تان همخوانی دارد ساخته و آن را به سلاح های مختلف مجهز کنید. در برابر ضربات حریف جاخالی دهید و از قابلیت هایی همچون دفاع آگیس و سپر ماگنا هم استفاده کنید. آماده یک نبرد نفس گیر شوید و تمام تلاش تان را برای برنده شدن بکنید. نگذارید حریف خیلی زود شما را از پا در آورد. اراده فولادی تان را به حریف نشان دهید و در مواقع لازم از جعبه کمک های اولیه برای بازگرداندن انرژی به روبات تان استفاده کنید.
‏ گزینه های مختلف برای ارتقاء و سفارشی سازی شما بیش از 45 گزینه مختلف برای ارتقا و سفارشی سازی روبات تان دارید. روبات تان را طوری طراحی کنید که بیانگر شخصیت واقعی تان باشد! با بزرگترین حریفان تان روبرو شوید آن هم با روباتی که چه از لحاظ ظاهر و چه ضربات و حرکات کاملا واقعی به نظر میرسد. شما باید همان روباتی باشید که از میدان نبرد بزرگترین روبات ها پیروز بیرون می آید. قدرت واقعی تان را نشان دهید و سطح تان را تا سطح 'جنگجوی آهنین' بالا ببرید.
‏ نبرد در محیط هایی بی نظیر بیایید یک قدم به عقب باز گردیم و نبرد روبات های پیشرفته را در محیط هایی قدیمی تر همچون صحراها، پل چارگوش شهری، مقبره پادشاهان، آزمایشگاه دکتر دراگان، کشتی مادر، خیابان های مسکو، شیارهای جنگل آمازون و خیلی محیط های دیدنی دیگر تجربه کنیم. قدم در میادین نبردی بگذارید که به سختی دو روبات مبارز را در خود جای داده اند! با اتخاذ بهترین تاکتیک ها برتری خود را در میادین نبرد اثبات کنید و همیشه پیروز میدان باشید!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بازی‌های بزن بزن

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده