استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Clash Of Robots  Fighting Game

Clash Of Robots Fighting Game

مبارزه ربات ها

نسخه۳۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۶
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۸۹۶
حجم۸۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Arctic Wolf Studios
‏‏یک بازی مبارزه ای جالب با گرافیکی عالی که در آن می‌توانید با بهترین روبات های دنیا مبارزه کرده و حتی از بازی دو نفره به صورت آنلاین نیز لذت ببرید. هوش شما در کنار قدرت، استقامت و تجهیزات روبات تان آن را به روباتی شکست ناپذیر تبدیل خواهد کرد. نقطه ضعف حریفتان را تشخیص دهید و با یک تاکتیک مناسب درست به همان نقطه زده و او را از پا در آورید.

ویدئو معرفی بازی

‏ جوایزی بی نظیر انتظارتان را می‌کشند! ضمنا میتوانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین نیز مبارزه کنید. نبردهای آینده قدم در حالت داستانی بازی بگذارید و در مبارزات سه راندی ضربات و فنونی که میتوانید با روبات تان اجرا کنید را یاد بگیرید. با شرکت در حالت تورنومنت و برنده شدن در آن نه تنها می‌توانید اعتبارتان را افزایش دهید بلکه میتوانید بر دنیای روبات ها نیز فرمان برانید.
‏ هر چقدر در مسابقات بیشتری برنده شوید امتیاز بیشتری هم خواهید آورد و شانس بیشتری برای صعود به صدر جدول بالاترین امتیازات بازی را خواهید داشت. در حالت لیگ میتوانید با هر کاربر دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین مبارزه کنید. همچنین میتوانید دستاوردهای خود را در 'اتاق مدال ها' به نمایش بگذارید. برترین روبات مبارز قفل ضربات جدید و خطرناکی را برای روبات تان باز کنید و از شرکت در مبارزات بی پایان بازی لذت ببرید.
‏ ضربات مهلک و گیج کننده هم میتوانند حریفان شما را حداقل برای چند لحظه ای میخکوب کنند. از ضربات مشت از بغل، ضربات آپرکات و ضربات ویژه روبات تان برای شکست دادن حریفان تان استفاده کرده و برنده مدال های بیشتر و کمربند قهرمانی شوید. هر کدام از 40 روبات موجود در این بازی قابلیت گلاویز شدن، زدن مشت های سنگین، حمله نابودگر و له کردن زیر پا را دارند. این بازی را میتوان ترکیبی از دنیای واقعی و خیال دانست با نبردهایی که برخی از حرکات آن‌ها به دنیای واقعی تعلق دارد و برخی دیگر فقط در خیال ممکن است!
‏ ضمنا هر روبات دارای نوار قدرت است که وقتی پر شد میتواند یک ضربه مهلک به حریف وارد کند. آمادگی دفاعی شما میتوانید روبات تان را به هر شکلی که میخواهید و با سبک بازی تان همخوانی دارد ساخته و آن را به سلاح های مختلف مجهز کنید. در برابر ضربات حریف جاخالی دهید و از قابلیت هایی همچون دفاع آگیس و سپر ماگنا هم استفاده کنید. آماده یک نبرد نفس گیر شوید و تمام تلاش تان را برای برنده شدن بکنید. نگذارید حریف خیلی زود شما را از پا در آورد. اراده فولادی تان را به حریف نشان دهید و در مواقع لازم از جعبه کمک های اولیه برای بازگرداندن انرژی به روبات تان استفاده کنید.
‏ گزینه های مختلف برای ارتقاء و سفارشی سازی شما بیش از 45 گزینه مختلف برای ارتقا و سفارشی سازی روبات تان دارید. روبات تان را طوری طراحی کنید که بیانگر شخصیت واقعی تان باشد! با بزرگترین حریفان تان روبرو شوید آن هم با روباتی که چه از لحاظ ظاهر و چه ضربات و حرکات کاملا واقعی به نظر میرسد. شما باید همان روباتی باشید که از میدان نبرد بزرگترین روبات ها پیروز بیرون می آید. قدرت واقعی تان را نشان دهید و سطح تان را تا سطح 'جنگجوی آهنین' بالا ببرید.
‏ نبرد در محیط هایی بی نظیر بیایید یک قدم به عقب باز گردیم و نبرد روبات های پیشرفته را در محیط هایی قدیمی تر همچون صحراها، پل چارگوش شهری، مقبره پادشاهان، آزمایشگاه دکتر دراگان، کشتی مادر، خیابان های مسکو، شیارهای جنگل آمازون و خیلی محیط های دیدنی دیگر تجربه کنیم. قدم در میادین نبردی بگذارید که به سختی دو روبات مبارز را در خود جای داده اند! با اتخاذ بهترین تاکتیک ها برتری خود را در میادین نبرد اثبات کنید و همیشه پیروز میدان باشید!

نظرات و امتیاز ها

۸۹۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر KAYXZ
٣ روز پیش

میگه نیاز به ایمیل نیست بعد مابااین کاری نداریم خوب چراوختی ایمیل رودادم وارد نشد نصب نکنید.

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر دانیال طرقدار
٤ اردیبهشت ١٤٠٣

بازی خیلی خوب یه ولی توی مرحله ۱۳گیر کردم ولی خیلی دوست دارم نسخه قدیمی نصب کنید جدید نمیاره ازت ایمل میخواد ولی ایمیل وارد میکنی ارور میده ولی اگر نسخه قدیمی نصب کنید خیلی خوبه حالا نسخه قدیمی از کجا نسب کنیم اول برید تو گوگل سرچ بزنید کلش اف ربات نسخه قدیمی میاره بعد دانلود مکنی تمام شد حالا دیگه نصب میشه و دیگه هم میتونین بازی کنین

میپسندم۱۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر سیاسی
١٥ فروردین ١٤٠٣

هلپ می میرم داخل بازی اما وقتی تو رینگ میره اسکین رباتا نمیاد و نمیتونیم جنگ کنیم

میپسندم۵ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

بازی‌های بزن بزن

دنیای ربات‌ها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده