استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
World Robot Boxing 2

World Robot Boxing 2

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۹.۱۰۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۰۵
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳۳
حجم۴۹۶ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited
‏‏رزمندگان فولادی خود را به مسابقات جهانی بوکس ربات برگردانید.
‏بوکس ربات تکامل یافته است. داری؟ آیا شما برای فتح مسابقات قهرمانی بوکس بوکس جدید جهان چه چیزی لازم است؟
‏در آینده ای نه چندان دور ، این بازی جالب تماشایی بازی بوکس ربات شما را فرا می خواند تا دشمنان خود را خرد کند ، کارفرمایان توانا را فتح کنید و به افسانه بعدی عالی بوکس تبدیل شوید! صدر جدول تابلوهای برتر ، برای عنوان قهرمانی جهان رقابت کنید و به عنوان قهرمان نهایی بوکس ربات جهانی یک بار دیگر قهرمان شوید. #BRINGIT

ویدئو معرفی بازی

‏برنده ROBOTS جهانی
‏روبات های پیشرفته از 14 کشور جهان در لیگ ورزش WRB شرکت می کنند. ماشین ربات مبارز مورد علاقه خود را انتخاب کنید و وارد این دایره مربع برای بزرگترین نبردهای مکانیکی با دیگر قهرمانان شوید. تیم نهایی رزمندگان فولاد را استخدام کنید. حملات خشمگینانه را با استفاده از حرکات ویژه تماشایی ، جابجایی ها و مشت های مختلف در تمام دوره های منتهی به قهرمانی ، شروع کنید!
‏GAMEPLAY FUTURISTIC
‏حرکات حماسی را با مهارت های قدرتمند در اختیار مخالفان خود قرار دهید تا سبک مبارزات خود را تعریف کنید! از بازی جنگی بسته بندی شده با اکشن با لحظه های حرکات ویژه سینمایی بصری خیره کننده لذت ببرید. برخورد فولادی را با هر ضربه و هر ضربه ای احساس کنید. حریفان خود را با کنترل های رابط جنگی بصری نابود کنید و از حرکت های شدید و حرکات ویژه انفجاری با لمس یک انگشت رها کنید! بلوک کنید تا از حملات حریف خود دوری کنید و با یک پیشخوان عالی به عقب حمله کنید. در اعماق بهترین تجربه های مبارزه با اکشن سنگ شکن با فولاد غوطه ور شوید.
‏PACK ROBOT ULTIMATE
‏قهرمانان را رها کنید ، وارد مسابقه نهایی شوید! برای بالا بردن عملکرد WRB2 با 6 کلاس شخصیت برجسته آماده شوید. یک تیم عالی WRB2 را از - Scrapyard ، Precision ، Combat ، Hi-Tech ، Underground و Nemesis ایجاد کنید. هر کلاس دارای نقاط قوت و مزایای بی نظیر خود نسبت به دیگری است. هر ربات دارای مجموعه ای از توانایی های خود از قبیل بازسازی سلامت ، آسیب های بحرانی ، بلوک ، افزایش انرژی و ... می باشد. با ربات هایی که مهارت های یکدیگر را تقویت می کنند وارد حلقه شوید. حریف خود را بشناسید ، با آنها درگیر شوید ، نقاط ضعف آنها را مشخص کنید ، یک استراتژی تدوین کرده و در این نبرد غواص شوید.
‏BATTLEGROUNDS CONQUER
‏استاد و سازه های منحصر به فرد و حریفان خرد شده فولادی در نبردهای پویا در مقابل ، برنامه های زنده هفتگی و تلاش های روزانه چالش برانگیز. رزمندگان فولادی خود را با نبرد در حالت قهرمانی بوکس جهانی و مسابقات جهانی به قهرمانان قدرتمند تبدیل کنید. فهرست خود را متنوع کنید. برای شرکت در رویدادهای تجاری مربوطه ، BlitzBots ، RoboRoyales و WarDroids را جمع کنید. هیولا مکانیک خود را ارتقا دهید و با هر مبارزه تکامل پیدا کنید. نبردهای خود را به سطح بعدی برسانید. در تمام حالت ها سخت تمرین کنید و به لیگ قهرمانان بپیوندید.
‏امکانات:
‏- جمع آوری 66 ربات شگفت انگیز از 14 کشور
‏- با 6 ربات کلاس 6 با روبات ها بجنگید
‏- نبرد در 12 عرصه هیجان انگیز
‏- باز کردن 48 حرکت امضایی بیش از حد
‏- رقابت در حالت های بازی چندگانه
‏- ارتقاء روبات ها با موارد مرتب سازی و سطح بالا
‏- برنده جایزه های عطف و رتبه
‏- آن را در بالای تابلوی Leaderboard قرار دهید
‏در آینده ربات بوکس به عظمت خود دست پیدا کنید. سبک قهرمانی خود را با بندهای کشنده ، بالابرها و حرکتهای ویژه برای برنده شدن در مسابقات قهرمانی بوکس جهانی ربات برای کشور خود شروع کنید. بدون برنامه وارد حلقه بوکس جهانی ربات نشوید. این فقط دعوا شما نیست
‏این بازی برای بارگیری و بازی کاملاً رایگان است. با این حال ، برخی از اقلام را می توان با پول واقعی در داخل بازی خریداری کرد. می توانید خریدهای درون برنامه را در تنظیمات فروشگاه خود محدود کنید.
‏مجوزها:
‏READ_EXTERNAL_STORAGE: برای ذخیره اطلاعات و پیشرفت بازی.
‏WRITE_EXTERNAL_STORAGE: برای ذخیره اطلاعات و پیشرفت بازی
‏توییتر -wrbgame
‏اینستاگرام -wrbofficial
‏فیس بوک - www.facebook.com/WorldRobotBoxingGame
‏یوتیوب - www.youtube.com/user/RelianceGames
‏Reddit - www.reddit.com/r/WorldRobotBoxing
‏وب سایت - www.reliancegames.com
‏شرایط و ضوابط: https://www.reliancegames.com/terms-conditions/
While the mech warriors knocked out a few bugs, certain adjustments and optimizations were done in the game for a smoother, effortless, and flawless gameplay experience. Take your ultimate war machine to participate in the exciting new Events. Enjoy improvements across the game interface for enhanced navigation and have fun with amazing deals.

Enjoy the new World Robot Boxing update.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده