استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
همراه بانک صنعت و معدن

همراه بانک صنعت و معدن

اپلیکیشن اندرویدی بانک صنعت و معدن

نسخه۲.۶.۲۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۳
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۲۵
حجم۴۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده مالی و پرداخت

بانک‌داری الکترونیک را می‌توان یکی از دستاوردهای بسیار مهم فراگیر شدن اینترنت قلمداد کرد. روزگاری حتی فکر کردن به انجام کارهای بانکی هم عذاب‌آور بود چرا که مراجعه به بانک مساوی بود با معطل شدن بسیار در صف و از دست دادن زمان. چه بسا خیلی از افراد برخی اوقات قید برخی از کارهای بانکی خود را می‌زدند تا کمتر در صف بانک معطل شوند. با این حال، با ورود بانکداری الکترونیک همه‌چیز رنگ و بوی سریع‌تری به خود گرفت. حالا، تا جایی که امکان آن وجود داشته باشد، خبری از مراجعه به بانک برای انجام کارهای بانکی نیست. همراه بانک صنعت و معدن اپلیکیشن مخصوص این بانک برای مشتریان خود است که به آن‌ها کمک می‌کند تا در انجام عملیات‌های بانکی سریع‌تر از همیشه عمل کنند و تا حد امکان احتیاجی به مراجعه به بانک نداشته باشند. 

عملیات‌های بانکی را سریع‌تر انجام بده

یکی از مهم‌ترین امکاناتی که اپلیکیشن همراه بانک صنعت و معدن در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، امکان مشاهده جزئیات حساب است. در واقع، شما به راحتی می‌توانید از موجودی حساب خود در بانک صنعت و معدن اطلاعات به دست بیاورید. همچنین، با این اپلیکیشن به سادگی می‌توانید به صورت حساب خود نیز دسترسی پیدا کنید. همین دو مسئله نیاز شما را برای مراجعه به خودپردازهای بانک صنعت و معدن کاهش می‌دهد و به شدت در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند.

البته، برای انتقال وجه هم می‌توانید روی این اپلیکیشن حساب باز کنید، به نحوی که به طور مثال امکان انتقال وجه میان حساب‌های دارای یک شماره مشتری از طریق برنامه همراه بانک صنعت و معدن میسر شده است. همچنین، مدت‌هاست که از روزهای در صف بانک ماندن برای پرداخت قبض عبور کرده‌ایم و شما می‌توانید قبوض خدماتی خود را نیز به وسیله همراه بانک صنعت و معدن به سادگی پرداخت نمایید.

از جمله دیگر خدمات جالب اپلیکیشن همراه بانک صنعت و معدن، امکان مشاهده شعب و خودپردازهای این بانک روی نقشه تعبیه شده در این اپلیکیشن است تا اگر کار شما با استفاده از این برنامه پیش نرفت، بتوانید به خودپرداز یا شعبه بانک مراجعه کنید. از سوی دیگر، احتمالا شماره شبای حساب یکی از آن چیزهای سخت برای در ذهن سپردن باشد. این برنامه به شما امکان دسترسی به شماره شبا حساب را نیز می‌دهد که بسیار کاربردی است.

اگر از مشتریان بانک صنعت و معدن هستید، اپلیکیشن همراه بانک صنعت و معدن یک برنامه ضروری برای گوشی اندرویدی شما به شمار می‌آید.

 

ویژگی‌های برنامه:

. مشاهده موجودی حساب

. دریافت صورت‌ حساب

. انتقال وجه بین حساب‌

. پرداخت قبوض

. دریافت شماره شبا

نظرات و امتیاز ها

۲۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر شما در بازار
١ آذر ١٤٠٢

‏✓ مدیریت بانکی خرتب ‏✗ پشتبانی بانک مربوطه در نظر نگرفتن مالک اصالت سنجی نکردین و وپیگیری مشکلات قبلی از سامانه برطرف نشوده چطوری حساب افتتاح شود

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Amir
٢٦ آبان ١٤٠٢

‏✓ هیچ ‏✗ کلا ضعف افتتاح حساب آنلاین رو بیارید مثل خیلی از بانک ها رایگان کنید چه خبره انقدر هزینه برای افتتاح حساب گذاشتید؟؟ ، بانک ها به حای اینکه تسهیلات و امکانات به مردم بدن پسرفت میکنید

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر علیرضا
١٧ آبان ١٤٠٢

رمر پویا دریافت نمیشه. لطفا خطا نرم افزار رفع شود

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

همراه بانک