استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Real Commando Mission - US Army Training Game 2021

Real Commando Mission - US Army Training Game 2021

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۰۸
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۷۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Toucan Games 3D
‏‏آموزش جنگ نیروی نخبگان را در بازی جنگی آموزش ارتش کماندو واقعی 2020 تجربه کنید.
‏بازی‌های سه بعدی تیراندازی واقعی کماندویی شما را به مدرسه آماده سازی ارتش خوش آمد می‌گوید، جایی که بازی تیراندازی کماندویی 2020، افراد استخدام شده را به سربازان در آموزش مقدماتی رزمی تبدیل می‌کند. Real Commando Mission Army Training War Game 2020 یک بازی اکشن است که در آن سربازان با گروهبان های خود ملاقات می کنند و شروع به تمرین می کنند که شما را از نظر روحی و جسمی به اندازه کافی قوی می کند تا در برابر دشمنان خود بجنگید. با بازی های تیراندازی با اسلحه 2020، به آکادمی که معمولاً به عنوان اردوگاه بوت شناخته می شود، ملحق شده اید. در آکادمی ارتش ایالات متحده، مبارزه اولیه اولین مرحله آموزش به عنوان یک سرباز نظامی است. تمام دستورالعمل های جوخه خود را دنبال کنید. برای اینکه یک سرباز شجاع باشید، باید تمام جلسات آموزشی را در دانشکده نظامی بگذرانید. چالش به همان اندازه که از سختی تمرین بدنی ناشی می‌شود، به همان اندازه که از سازگاری روان‌شناختی به روش سخت زندگی در این بازی ماموریت غیرممکن 2020 می‌آید. وارد آکادمی نظامی شوید، دستورات گروهبان را دنبال کنید. وارد نبردی شوید که شما را به آموزش زنده ماندن جسمی و ذهنی هدایت می کند. آموزش رزمی پایه ارتش یا BCT (همچنین به عنوان آموزش ورودی اولیه نیز شناخته می شود). این به طور غیررسمی به عنوان Boot Camp شناخته می شود و برنامه ای است برای پاک کردن دوره های تهاجمی ارتش از آموزش های اولیه فیزیکی و ذهنی. برای اینکه بتوانید در ارتش ایالات متحده سرباز شوید، لازم است. دوره پایه با پیروی از دستورات گروهبان مته و زنجیره فرماندهی بسیار شدید طراحی شده است و چالش برانگیز است که بسیاری نمی توانند آن را جذب کنند. هیچ دوره تهاجمی در این بازی جنگی آموزش ارتش ماموریت واقعی کماندویی سخت‌تر از قدرت اراده شما نیست.
‏این بازی حماسی بقا، بازی کماندویی واقعی تیراندازی سه بعدی - بازی‌های رایگان 2020، مهارت‌های تنظیم هدف شما را با ارائه انواع مختلف به شما بهبود می‌بخشد. ماموریت ها و چالش ها در این بازی جنگی آموزشی ارتش واقعی کماندویی. تفنگ خود را بردارید و اهداف را روی تخته تمرینی ارائه شده تعیین کنید. تمرین کنید تا یک تیرانداز آموزش دیده برای عبور از سطوح باشید. با تکمیل سطوح در زمان معین، مهارت مدیریت زمان خود را بهبود بخشید. تکمیل دوره اعتماد به نفس شامل پیمایش تعدادی از موانع طاقت فرسا با هدف نهایی القای حس موفقیت در سربازان هنگام عبور از آن است. در این بازی تیراندازی کماندویی واقعی 2020 با چالش های دشواری روبرو شوید تا یک سرباز شجاع باشید. این بازی ارتشی تمرینات مختلف ارتش را برای قوی بودن در اختیار کاربران قرار می دهد. برای رسیدن به هدف از موانع عبور کنید. بنابراین از این بازی ارتش ایالات متحده لذت ببرید، یاد بگیرید که با خطرات روبرو شوید و فردی قوی باشید. به جای اینکه زندگی راحت و تجملی داشته باشید، باید خود را برای رویارویی با هر بدبختی با قلبی توانا آموزش دهید و بخشی از وقت خود را به آمادگی نظامی اختصاص دهید. برای قهرمان شدن، باید از تمام این جلسات تمرینی سخت عبور کنید. مسیر موانع شدید را کامل کنید و زنجیره فرماندهی را از مربیان جوخه دنبال کنید. با بازی تیراندازی کماندویی فریم بر ثانیه، همه چیز در مورد این است که با پیمودن سخت ترین مسیرهای منتهی به هدف و آن قهرمان شدن در نیرو، از معمولی به خارق العاده باشید. با گذراندن آزمون هنگ کماندویی در این بسته اکشن، اردوگاه آموزشی نظامی را پاک کنید.
‏ویژگی‌های بازی جنگی آموزش ارتش کماندو واقعی
‏ - آموزش نظامی اولیه
‏- کنترل های بصری و روان
‏- بهترین بازی شبیه سازی ارتش با مسیر موانع مدرسه نظامی واقعی
‏- محیط واقعی آکادمی نظامی.
‏- زمینه های مختلف ارتش برای پاکسازی دوره
‏- بازی کنید به عنوان دانشجوی کارآموز ارتش واقعی برای آزمایش مهارت های خود
‏در این بازی جنگی آموزشی ارتش واقعی کماندویی، با تمرینات بدنی و ذهنی، زندگی برتر خود را در نمایشگاه تناسب اندام را آموزش دهید. در این بازی تیراندازی رایگان 2020، به عنوان یک افسر کارآموز، باید مهارت های دویدن سریع، پریدن از موانع را به دست آورید و مربیانی را که گروهبان های مته اول تماس می گیرند، بگیرید. اردوگاه نظامی پاک با گذراندن آزمون گردان کماندویی در این عمل بازی جنگی آموزش ارتش کماندو واقعی 2020 را پر کرد.
** New Levels Added**
Basic military instruction
Intuitive & smooth controls
Best army simulation game with real military school
Realistic Military Academy Environment.
Different army fields to clearing course
Play as Real army trainee cadet to test your skills

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده