خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Phone Master –Junk cleaner master, Battery Cooler

Phone Master –Junk cleaner master, Battery Cooler

تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۳۶
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Shalltry Group
‏‏بهترین مدیر تلفن
‏استاد تلفن - بهترین قفل‌کننده برنامه ، مدیرت داده تلفن ، پاک‌کننده فایل‌های اضافه ، تقویت‌کننده سرعت CPU و باتری محافظ
‏ نکات برجسته:
‏ دارای امتیاز بالا 4.7: ★ ★ ★ ★
‏ 10 میلیون کاربر در سراسر جهان
‏ نظافت‌چی همه جانبه و محافظ حریم‌شخصی
‏ توجه: امتیاز پنج ستاره ★ ★ ★ ★ ★ به معنی خوب / عالی.
‏ چرا استاد تلفن را انتخاب می‌کنید؟
‏ با موتور تمیزکننده قدرتمند: پاک کننده حافظه نهان ، پاک کننده‌ی فایل‌های اضافه ، استاد تلفن می‌تواند عملکرد تلفن شما را به طور کامل بهبود بخشند.
‏با محافظت از حریم خصوصی چندگانه برای محافظت از امنیت تلفن خود.
‏ویژگی‌های اصلی استاد تلفن:
‏تقویت کننده سرعت
‏دیگر در برنامه شروع خودکار وجود ندارد. برنامه استاد تلفن سرعت پردازش را افزایش می‌دهد ، برنامه‌های غیر ضروری را که در پس زمینه کار می‌کنند پاک کرده و باتری را ذخیره می‌کند.
‏ پاک کننده آشغال
‏ همیشه هنگام استفاده از تلفن خود احساس کندی می‌کنید و به فضای بیشتری احتیاج دارید؟ بهترین پاک کننده تلفن برای پاک کردن پرونده‌های حافظه نهان ، حذف‌کردن فضای ذخیره‌سازی ، افزایش عملکرد
‏صرفه جویی در باتری
‏صرفه جویی در باتری می‌تواند میزان مصرف باتری را تجزیه و تحلیل کند و بر برنامه‌هایی که در هنگام کار استفاده نمی‌شود ، نظارت کند. برای متوقف‌کردن تخلیه باتری و ارتقاء عمر باتری ، برنامه‌ها را لمس کنید.
‏ بهینه‌سازی CPU
‏خنک کردن دمای CPU با ردیابی برنامه‌هایی که احتمالاً باعث افزایش دما می‌شوند.
‏قفل برنامه
‏App Locker می‌تواند نرم‌افزارها ، عکس‌ها ، پیام‌ها و سایر داده‌های خصوصی را با گذرواژه یا الگو قفل کند. شما به راحتی می‌توانید از اطلاعات خصوصی خود محافظت کنید. عکس‌های حساس ، فیلم‌ها ، مخاطب ، پیام کوتاه و برنامه‌های ارتباطی را با رمزگذاری آن مخفی کنید. به عنوان بهترین مدافع خود از محافظت محکم مخفی خود استفاده کنی
‏مدیرت داده
‏مدیرت داده می‌تواند برنامه دیتادار را برای حلقه‌های روزانه ، هفتگی ، ماهانه و هر آن‌چه که می‌خواهید تنظیم کنید. مدیر داده هم‌چنین می‌تواند استفاده از داده را در هر برنامه نمایش دهد. به راحتی بسیاری از برنامه‌های نیاز به داده را در دستگاه خود شناسایی کنید. با استفاده از داده‌های سلولی خود را واضح‌تر و ساده‌تر کنید.
‏عمیق تمیز
‏تمام تلفن خود را بر روی یک صفحه مدیریت کنید. نرم‌افزار ، تصویر ، فیلم ، صوت و... ناخواسته را حذف کنید.
‏انتقال فایل
‏بر از انواع مختلف فایل‌ها می‌توانید حافظه تلفن زیادی را به خود اختصاص دهند. پرونده بزرگ خود را فقط در یک حرکت حذف کنید تا فضا اضافه شود.
‏ ------ پرسش و پاسخ --------
‏ استاد تلفن چگونه دستگاه شما را تمیز می‌کند؟
‏ تمیز کردن تلفن شما اولویت اول ما است. ما چندین ویژگی برای کمک به شما در بهبود دستگاه خود داریم. دیگر شکاف و اشکال ندارد.
‏پاک کردن حافظه پنهان - پاک کردن حافظه پنهان سیستم و پرونده‌های ناخواسته حافظه نهان برنامه.
‏بسته نصب برنامه‌ها را تمیز کنید - برنامه نصب برنامه‌ها را تمیز کنید
‏پاک کردن‌پرونده ناخواسته باقیمانده از برنامه‌های حذف شده را حذف کنید.
‏استاد تلفن چگونه تلفن شما را سریعتر می کند؟
‏آیا سرعت تلفن شما روز به روز کندتر می‌شود و حتی قطع می‌شود؟ تقویت کننده تلفن ما دستگاه شما را تسریع می‌کند و دمای CPU را خنک می‌کند.
‏افزایش سرعت پردازش ، برنامه‌های غیر ضروری را که در پس زمینه اجرا می‌شوند متوقف کنید. بهبود سرعت در حال اجرا.
‏استفاده از پردازنده را تجزیه و تحلیل کرده و برنامه‌های بیش از حد استفاده را تشخیص می‌دهد و سریعاً آن‌ها را می‌‌بندد تا دمای گوشی خنک شود. هرگز تلفن را داغ نکنید.
‏استاد تلفن چگونه به شما در تسلط بر تلفن خود کمک می کند؟
‏برای تنظیم یک برنامه استفاده از داده ، از مدیر داده استفاده کنید ، که چه تعداد برنامه‌ها از داده استفاده می‌کنند ، و قبل از اتمام داده‌ها هشدار دریافت کنید.
‏صرفه جویی در باتری می‌تواند به شما کمک کند تا دریابید که چه چیزی قدرت باتری شما را تخلیه می‌کند. غیر فعال کردن برنامه‌های غیر ضروری که باعث تخلیه باتری شما می‌شود.
‏چگونه استاد تلفن از حریم شخصی شما محافظت می‌کند؟
‏دزدانی که اطلاعات شخصی شما را جاسوسی می‌کنند و متجاوزانی که سعی می‌کنند از حریم شخصی شما جلوگیری کنند؟ اجازه دهید ما با بهترین روند مدافع شما باشیم.
‏ App Locker می‌تواند برنامه‌هایی را که نمی‌خواهید افراد آن‌ها را مور بررسی قرار به‌دهند قفل کند. رمز عبور یا الگوی خود را تنظیم کنید تا اسرار خود را محافظت کنید. به داده‌های خصوصی ، عکس‌ها و فیلم‌های حساس محافظت کنید.
‏نظرات شما با ویژگی‌های بیشتر و جالب‌تر ما را بهبود و اصلاح می‌بخشد. اگر دوست دارید برنامه استاد تلفن را، لطفاً در فروشگاه Google PlAY پنج‌ستاره به ما امتیاز دهید.
‏ ما را در فیس‌بوک دنبال کنید:www.facebook.com/PhoneMasterApp/ تا با آخرین به‌روزرسانی‌ها ، تبلیغات و اهداف ما همراه و آشنا باشید.
Brand new design style of scanning junk files.It's even more simple design.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟