استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
AdGuard: Content Blocker

AdGuard: Content Blocker

حذف تبلیغات اینترنتی

نسخه۲.۷.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۰۱
تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۷۵۳
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده AdGuard Software Limited
‏‏بلوک محتوا Adguard یک برنامه است که تمام تبلیغات را تنها در مرورگر Yandex و مرورگر اینترنت سامسونگ بدون نیاز به ریشه دستگاه شما را مسدود کند. بلوک محتوا Adguard تبلیغات در هر برنامه های دیگر را مسدود نمی کند. برنامه را با توجه به نیازهای خود سفارشی کنید - هر یک از بیش از 20 فهرست ویژه و خصوصیات فیلتر زبان را برای شما انتخاب کند. این برنامه منبع باز است و می تواند در GitHub یافت شود: https://github.com/AdguardTeam/ContentBlocker ما را دنبال کنید و از هر سوالی در رسانه های اجتماعی بپرسید: • فیس بوک: https://www.facebook.com/AdguardEn/ • توییتر: https://twitter.com/AdguardEn • نمایش مشخصات عمومی: https://www.instagram.com/adguard/ • Google+: https://plus.google.com/+AdguardEn/
‏‏انتشار نادر AdGuard Content Blocker! رفع اشکال فیلترینگ در مرورگر سامسونگ. اکنون پس از نصب برنامه و فعال کردن مسدود کردن محتوا در مرورگر، تبلیغات مسدود می شوند.

نظرات و امتیاز ها

۷۵۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر همراه بانک صادرات
٩ آذر ١٤٠٢

‏✓ . ‏✗ . زندگی رادوست دارم که توکنارم باشی

میپسندم۱ نمیپسندم۳
عکس کاربر Live
٣ شهریور ١٤٠٢

این برنامه مسدود ساز تبلیغات هست. و فقط روی مرورگر یاندکس و سامسونگ نصب میشه. بعو نصب باید بری تو مرورگرت و فعالش کنی. بعد از فعال سازی وقتی وارد سایتی میشی دیگه تبلیغات آزار دهنده برات نمایش داده نمیشه.

میپسندم۶ نمیپسندم۲
عکس کاربر ۵۰۲۵۲۸
١ خرداد ١٤٠٢

‏✗ هیچ کارائ متناسب در آن یافت نمی شود

میپسندم۷ نمیپسندم۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط