استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Coach Bus Games: Bus Simulator

Coach Bus Games: Bus Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۳
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۲
حجم۸۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Golden Guns Studio
‏‏شبیه‌ساز اتوبوس نهایی: بازی‌های اتوبوس با راننده شگفت‌انگیز اتوبوس شهری بیشترین بازی را دارند. ایده جدید ماجراجویانه در مسابقه اتوبوسرانی: بازی های حمل و نقل اتوبوس شهری که در آن می خواهید با رقبای خود در اتوبوس مسابقه جدید مسابقه دهید. آیا دوست دارید شبیه ساز حمل و نقل عمومی را با چندین بازیکن بازی کنید تا استاد شبیه ساز مسابقه اتوبوس شوید؟ شما بازی‌های نهایی مسابقه اتوبوس‌رانی زیادی انجام دادید، اما این بازی‌های مربی تجربه جدیدی هیجان‌انگیز به شما می‌دهند. بازی‌های محبوب ما با جلوه‌های بصری بهتر در انتظار شما هستند، بازی‌های محبوب ما را امروز امتحان کنید!
‏به شبیه‌ساز راننده اتوبوس قدم گذاشته و شبیه‌ساز اتوبوس موتوراسپرت ۲۰۲۰ خود را در یک بازی اتوبوس مسابقه‌ای با سرعت بالا برانید. می‌توانید در بازی‌های رانندگی اتوبوس با پارکینگ اتوبوس مسابقه دهید تا عنوان بازی‌های جدید شبیه‌ساز رانندگی اتوبوس 2020 را به دست آورید. اتوبوس را در مسیر جدید رانندگی اتوبوس آفرود و بازی‌های اتوبوس شهری رانندگی کنید، بنابراین پشت چرخ‌های شبیه‌ساز راننده اتوبوس جدید قرار بگیرید تا بازی رانندگی اتوبوس را کشف کنید. در بهترین مسابقه اتوبوس موتوری و مسیرهای سریع در شبیه ساز اتوبوس نهایی. از بازی های مسابقه اتوبوسرانی در مقابل رقیب پارکینگ اتوبوس های کوهستانی در این بازی لذت ببرید. بیایید از جدیدترین ویژگی‌های 2020 اتوبوس مسافربری لذت ببریم. کوچ سنگین ماموریت‌های چالش برانگیزی دارد، بنابراین مهارت‌های رانندگی خود را ارتقا دهید و مطمئن شوید که مسافران خود را به موقع می‌آورید.
‏در بازی‌های نهایی پارکینگ اتوبوس، انواع بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس جدید 2021 برای برنده شدن در بازی‌های رانندگی اتوبوس در دسترس هستند. بازی های پارکینگ اتوبوس خود را از ورزشگاهی که پر از هیجان است شروع کنید تا از رانندگی در اتوبوس لذت ببرید. اکنون مسابقات قهرمانی بازی های اتوبوس رایگان شروع می شود، مراقب پیچ های تند اتوبوس مربی باشید زیرا مسیرهای بازی مسابقه واقعی بسیار خطرناک هستند. این شبیه‌ساز رانندگی با سرعت بالا: بازی رانندگی اتوبوس بسیار سریع است، بنابراین ممکن است هنگام چرخش از مسیرهای شیرین کاری اتوبوس بلغزد و به رقیب مسابقه‌ای دیگر برخورد کند. بنابراین، اتوبوس خود را در مسابقات سه بعدی بازی های مسابقه ای رایگان با محدودیت سرعت کنترل کنید. بهترین فیزیک واقع گرایانه بازی های رایگان پارکینگ اتوبوس 2020 را هنگام رانندگی با شبیه ساز مسابقه اتوبوس تجربه کنید. با رقابت در مسابقات اتوبوسرانی در بازی های اتوبوس جدید 2020، بهترین مسابقه اتوبوس مربی و استاد باشید تا به بهترین استاد بازی سه بعدی راننده اتوبوس تبدیل شوید. رانندگی اتوبوس شهری و اتوبوس بزرگراه نقشه های واقعی، وسایل نقلیه باورنکردنی و گرافیک باکیفیت واقعی را ارائه می دهند. اتوبوسی که به شما حس شبیه سازی رانندگی را به عنوان یک اتوبوس واقعی می دهد. بازی‌های ما با بهترین گرافیک و جلوه‌های بصری، نهایت تجربه بازی‌های محبوب را به شما ارائه می‌دهند.
‏در این بازی حمل‌ونقل عمومی در اتوبوس، یک بازیکن بازی برای بازی‌های رانندگی با سرعت سریع شوید. بازی جدید حمل و نقل عمومی در مسابقات اتومبیلرانی از تک صندلی، کابین خلبان باز، مسابقه سه بعدی با چرخ های باز با بال های جلو و عقب قابل توجه و یک موتور توربو در پشت راننده تشکیل شده است که در رقابت در اتوبوس های پرسرعت مورد استفاده قرار می گیرد. رویدادهای مسابقه رانندگی بازی‌های اتوبوس جدید ما 2021 با مسیرهای پارکینگ شگفت‌انگیز، مسیرهای حمل‌ونقل و بهترین محتوای بازی‌های پارکینگ ارائه می‌شوند.
‏بنابراین، می‌خواهید با مأموریت‌های اتوبوس شهری رایگان وارد فصل بازی‌های راننده اتوبوس شوید. از رانندگی اتوبوس شهری مدرن در این بازی‌های جدید حمل‌ونقل عمومی در فروشگاه بازی لذت ببرید. فرمان بازی های شبیه ساز اتوبوس موتورسواری افسانه ها در دست شماست، سوخت، لاستیک ها، فرمان و خرابی ها را در این بازی پارکینگ برای بهترین عملکرد اتوبوس بررسی کنید. هیجان رانندگی در بازی های پارکینگ را با اتوبوس ما که کاربران آن را «بازی اتوبوس والا» می نامند، تجربه کنید. در این بازی‌های مسابقه‌ای شگفت‌انگیز جدید، بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس مربی مسابقه سه بعدی در بازی‌های مسابقه‌ای با سرعت بالای ۲۰۲۰، قهرمانی بازی‌های اتوبوس مربی را برنده شوید.
‏شبیه‌ساز اتوبوس - ویژگی‌های بازی‌های مسابقه اتوبوس مربی:
‏- چندین اتوبوس نهایی در این اتوبوس بازی های مسابقه ای
‏- انواع مسیرها و نقشه ها برای رانندگی
‏- اتوبوس های مسابقه ای متعدد و انتخاب ها
‏- مسیرهای واقعی برای بازی های رانندگی اتوبوس
‏- گرافیک با کیفیت بالا از اتوبوس های پرسرعت
‏- اتوبوس شگفت انگیز مسیرهای مسابقه
‏- حالت های جدید بازی های جدید 2020 در اتوبوس رانندگی
‏- صداهای واقعی مسابقه اتوبوس مربی
‏‏🚌 مسابقه اتوبوس مربی - آخرین به روز رسانی 🚌

‏- رفع مشکلات تصادف و ANR
‏- اضافه شدن حالت جدید برای سرگرمی نامحدود
‏- کنترل ها و بازی بهبود یافته
‏- بهبود یافته حالت ورود اتوبوس
‏- محیط های مختلف مانند روز، شب، صحرا و کوهستان
‏- حالت های متعدد شگفت انگیز مانند حرفه، سبک آزاد، قهرمانی، و رانندگی
‏- پیشنهادات و جوایز ممتاز

‏Play Bus مسابقه دهید و نظرات خود را برای به روز رسانی های بیشتر ارائه دهید

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ایمان زعیمیان بافقی
٣ مرداد ١٤٠١

عالی

۱ ۱
امیر
٢١ خرداد ١٤٠١

عالیییییی است هم اتوبوس هم پول دارشدم

۲ ۱
jdbdbdfhf
١٤ خرداد ١٤٠١

خیلی عالییییییی

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده