خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
TypeApp mail - email app

TypeApp mail - email app

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۲۹
حجم۴۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده TypeApp LLC
‏‏نرم افزار اندروید Email TypeApp – Best Mail App! یک نرم افزار عالی برای مدیریت ایمیل ها و حساب های کاربری شما می باشد. این نرم افزار به شکل زیبایی طراحی شده و استفاده از آن آسان می باشد. این نرم افزار از POP3 و IMAP و همچنین تمام پروتکل های وب شامل EWS و EAS پشتیبانی می کند. نرم افزار Email TypeApp – Best Mail App! تمام ایمیل های شما را همگام سازی می کند و با سرعت تمام ایمیل ها را ارسال می کند. برقراری ارتباط با مخاطبین خود از مهمترین ویژگی های این نرم افزار محسوب می شود. این نرم افزار ایمیل های مهم شما را که از طرف اشخاص مهم می باشد برای شما بصورت ویژه نمایش می دهد. شما می توانید با این نرم افزار در محل کار خود و یا با گروه های مهمی که با آنها در ارتباط هستید یک گروه تشکیل دهید و از آن برای ارسال و دریافت ایمیل استفاده کنید.
‏در نرم افزار Email TypeApp – Best Mail App! می توانید خوشه ایجاد کنید و ایمیل های مربوط به یک فرستنده خاص را در آن قرار دهید و به این شکل می توانید خیلی سریع ایمیل های مربوط به آن شخص را حذف کنید یا بعنوان اسپم قرار دهید. در این نرم افزار به راحتی می توانید برای متنهای خود سبک خاصی را مشخص و لوگوی خود را به آن اضافه کنید و با پشتیبانی از اندروید پوشیدنی می توانید ایمیل هوشمند را بر روی مچ خود داشته باشید. با هر پرینتری که پشتیبانی شده می توانید پرینت کنید. قابلیت تعیین تعداد روزهایی که همگام می شوند برای صرفه جویی در حافظه از ویژگی های بارز این نرم افزار محسوب می شود. با وجود رنگ متفاوت برای هر حساب در این نرم افزار؛ می توانید به راحتی حساب ها را مدیریت کنید. با توجه به طراحی زیبایی که این نرم افزار دارد و با استفاده از عکس آواتار شما می توانید خیلی سریع ایمیل های دریافتی خود را بررسی کنید. همچنین در این نرم افزار ایمیل های خوانده نشده با آیکون TypeApp نمایش داده می شوند و شما می توانید به سرعت آنها را مشاهده کنید. این نرم افزار از امنیت بالایی برخوردار می باشد.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندرویدEmail TypeApp – Best Mail App!:
‏– ارسال سریع ایمیل های گروهی
‏– تشکیل گروه جهت ارسال و دریافت ایمیل
‏– امکان گفتگوی هوشمند
‏– همگام سازی تقویم و مخاطبین
‏– قابلیت تنظیم کردن منوها
‏– پرینت بی سیم
‏– قابلیت اسکرول کردن و دسترسی به ایمیل های خوانده نشده در یک نگاه
‏– دارای تم های تیره و روشن
‏– تعیین رنگ متفاوت برای هر حساب
‏– فیلتر هوشمند ایمیل ها
‏– دارای امنیت بالا
Bug fixes & improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟