خانه بازی تفننی

Card Wars - Adventure Time

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
تعداد دانلود۳۷ هزار
امتیاز۴.۵۹
تعداد نظرات۳۰۷
سازنده Cartoon Network EMEA
نسخه۱.۱۱.۰
حجم۲۰۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۱/۰۳
فایل دیتانصب خودکار
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏***ما می دانیم که نسخه ی قبلی کارت بازی وقت ماجراجویی مشکلاتی مشکلاتی داشت برای بازیکنانی که دستگاه های آندروید داشتند. از شما خواهش می کنیم که نسخه جدید را روی دستگاه های آندروید 4.2 امتحان کنید. به خاطر این صبوری، از شما سپاس گذاریم!***

‏کارت خوک را رو کن! این بازی کارت بازی 'وقت ماجراجویی'!! این بازی از بازی نوعی بازی کارت بازی در خود کارتون 'وقت ماجراجویی' الهام گرفته شده است! شخصیت ها و گویندگان آن ها این قسمت از 'وقت ماجراجویی' در این بازی شرکت دارند.

‏ کارت های مرگبار!!
‏جنگجویان یکی از باحال ترین ارتش های خود را بفرستید، شوالیه های شجاع را به جنگ بفرستید، سگ های باحال، ذرت های رونده و جاودان، و خوک ها را به صف کنید تا دشمنان خود را نابود کنید! برج های بزرگ و مبارز بسازید تا حملات قوی تری کنید.

‏تنظیم قوانین کارت بازی!!
‏تمام نبرد ها را ببرید! کارت های جدید بگیرید و قوانین بازی را برای هر دست تغییر دهید. سطح شخصیت های خود را بالا ببرید، برج های خود را ارتقا دهید یا اینکه آن ها را در کنار هم بسازید تا قدرت کارت های شما بیشتر شود.

‏شرط بندی های بزرگ!!
‏فکر می کنید کارت هایی که دارید بهترین ها هستند و شما خواهید برد، یا اینکه جا می زنید و کنار می روید؟ نبرد خودتان را شروع کنید مقابل فین، جِیک، بیمو، پرنسس آدامس بادکنکی، مارسلین، پرنسس آتشین و خیلی شخصیت های دیگر که شما دوست دارید!

‏این بازی شبیه به بقیه بازی های کارتی نیست. این کارت بازی 'وقت ماجراجویی'!!!

‏*********************

‏این بازی زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی (آمریکای لاتین)، برزیلی، پروگویه را پوشش می دهد.

‏اگر هر گونه مشکلی با این برنامه داشتید ما را از طریق cardwars@d3publisherofamerica.zendesk.com یا https://d3publisherofamerica.zendesk.com/hc/en-us/requests/new. مطلع سازید، و درباره آن به ما بگویید و بگویید که از چه نسخه‌ای استفاده کردید.

‏**********************

‏نکات ضروری
‏این برنامه طوری تنظیم شده که قفل بعضی از قسمت ها را از طریق بازی کردن باز کند یا بخرد. خواهش می کنیم از پول های واقعی استفاده کنید و از نسخه های هک شده پرهیز کنید، نمونه های هک شده زیادی از این بازی موجود است که ما توصیه می کنیم از آن استفاده نکنید.

‏روی صفحه این بازی ممکن است تبلیغات یا تخفیف هایی مرتبط با کارتون نتورک نمایش داده شود.

‏اطلاعات شخصی
‏اطلاعات خصوصی شما در این بازی به ما انتقال داده می شود این جرو سیستم کاری ماست. این بازی اطلاعات را جمع آوری و آن را به کارتون نتورک ارسال می کند. این اطلاعات ممکن است برای کار هایی مثل پاسخ دادن به درخواست های کاربر، دادن توانایی استفاده از امتیازات و سرویس ها، درصد گیری از امتیازات بازیکنان، بازکردن آگهی های تبلیغاتی، برقراری ارتباط اینترنتی، کنترل کردن و بهبود وضعیت موجود و برقراری ارتباط با دیگر رسانه های سایت کارتون نتورک یا بخش سرویس دهی آنلاین ما استفاده شود. اطلاعات درباره برنامه و راهنمایی آن برای شما قرار داده شده است. از کاربرانی که در اروپا یا دیگر نقاط جهان به غیر از ایالات ‌متحده آمریکا زندگی می کنند خواهش می کنیم که درباره اتصالات اینترنتی و یا کار کرد آن برای ما بنویسند. دانلود این برنامه به معنای این است که شما تمام شرایط ما را پذیرفته اید و به ما درباره اطلاعات شخصی خود اعتماد کرده اید. ساخت کاربر در این برنامه یعنی که شما مسئول کار های خود هستید و ما در کارتون نتورک درباره ی آن جواب گو نخواهیم بود. اطلاعات شما در این برنامه جمع آوری می شود و از طریق گوگل یا وایرلس دستگاه شما به ما ارسال می شود.

‏*********************

‏ارتباط با ما: http://www.cartoonnetwork.com/legal/termsofuse.html
‏راهنمایی:
‏http://www.cartoonnetwork.com/legal/privacy/mobile.html

تغییرات در نسخه جدید

‏‏ماموریت روز ولنتاین
‏- یخ جدید یخ پادشاه 'تنها قلب' تلاش سمت
‏- گسترش Fionna و کیک نقشه با 18 گره جدید برای بازی
‏- جمع آوری کارت های جادویی و موجودات جدید

‏کارت های جدید قهرمان
‏- باز کردن پرنس گمپال و لرد Monochromicorn
‏- اختصاصی به نقشه Fionna و کیک

‏بیشتر به عشق
‏- رویداد عشق رایگان! 3 روز برای گسترش Fionna و کیک رایگان به صورت رایگان.
‏- گربه گنج با 3 دستور العمل جدید برای کارت های نادر است
‏- تقویم جوایز جدید هر روز برای ورود به سیستم

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟