خانه بازی هیجانی

حمله دریایی کارائیب دریایی

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
تعداد دانلود۲ هزار
سازنده sunny goel
نسخه۱.۰
حجم۷۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۸/۰۷
‏‏خودتان را در قرن هجدهم قرار دهید و مکان های زیبا و ماجراهای شگفت انگیزی پیدا کنید. مقابله با دزدان دریایی حملات کشتی های کارائیب کشتی بازی شبیه سازی بازی قایقرانی است که در آن شما می توانید یک کاپیتان غول پیکر کشتی و انتخاب کنید و جمع آوری ارتش دریایی در خلیج دزدان دریایی در جنگ دوم. مبارزه با دزدان دریایی حمله کشتی های شبهنظامی اعتصاب کارائیب دارای ماژول های مختلف است که می تواند در داخل بندر خود بهبود یافته است. آماده شدن برای رسیدن به یک اکتشاف خطرناک به عنوان یک کاپیتان کارائیب و استقلال جستجو. مقابله با دزدان دریایی حمله حملات کشتی کارائیب رایگان lego دزدان دریایی مبارزه حمله کشتی کارائیب کشتی اعتصاب که شامل چند استراتژی عاقل و فعالیت های خطرناک است. مقابله با دزدان دریایی حمله حملات کشتی کارائیب دزدان دریایی کشتی جنگی کارائیب است، زنده ماندن و زندان بازی 3d است که هیچ شباهتی در بازار ندارد. همراه با بسیاری از ماموریت های انجام 3D دزدان دریایی خلیج و محیط زیست دزدان دریایی عمومی، این کشتی از سن نبرد بازی دزدان دریایی را به شما سفر در اطراف دریاها، جزیره جمجمه و نبرد برای استقلال خود را برای ساعت ها.
‏در بازی دزدان دریایی کارائیب شما سطح مختلفی را برای به دست آوردن امتیاز و گام به جلو به سوی آینده رسانده اید. شما می توانید در مبارزه با دزدان دریایی ضد حمله بازی شبیه ساز 3d چگونه به تکمیل سطح. سرباز را پیدا کنید و آن را به مقصد خود بردارید. یک مرد عاقل مانند جارو جارو شما هوشمند هستید و مسیر مقصد را پیدا خواهید کرد. به دنبال فرمان پادشاه و رسیدن به هدف و فریب و تخریب دزدان دریایی دیگر در حالی که قایقرانی کشتی دزدان دریایی سلطنتی کامل. دشمن را به آرامی نگیرید و کشتی خود را از حملات کشتی های رقیب محافظت کنید زیرا آنها کشتی جنگی سنگین و تفنگ دارند.
‏امکانات:
‏بهترین بازی نبرد کشتی تا کنون با کنترل بازی واقع گرایانه
‏کشف 13 جزیره دریایی کارائیب شناخته شده از دزدان دریایی.
‏کاوش دریاهای کارائیب، تجارت و گنجینه ها و مکان پنهان.
‏کمپین هیجان انگیز، کسب درآمد و ارتقاء به کشتی های منحصر به فرد را کامل کنید
‏ماموریت های چالش برانگیز با کشتی های رانندگی جنگ و تجارت باد.
‏بسیاری از کنترل های کشتی و بسیار آسان برای بازی.

تغییرات در نسخه جدید

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟