استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ورزشی
Public Bus Transport Simulator

Public Bus Transport Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۶
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Battle Action
‏‏آیا از بازی های اتوبوس مسابقه ای یا بازی با شبیه ساز اتوبوس لذت می برید؟ اگر چنین است، پس بهترین بازی اتوبوس خارج از جاده را در لیست برنامه ها دارید. این بازی تپه ها و مسیرهای خیابانی باورنکردنی دارد. شما واقعاً می خواهید بازی Offraod Bus ما را بازی کنید. شما فقط از بازی‌های شبیه‌ساز لذت می‌برید، پس آماده شوید و بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس رایگان ما را دانلود کنید.
‏بازی اتوبوس مسابقه‌ای سه بعدی: شبیه‌سازی رانندگی با سرعت اتوبوس بهترین تجربه را در مسابقات کلاسی برای شما فراهم می‌کند. مسابقه در خیابان ها به پایان رسیده است. زمان رقابت هیل ترکس فرا رسیده است. اگر می‌خواهید در این مسیرهای تپه‌ای از خط پایان عبور کنید، باید بر هنر ثبات، تعادل، سرعت و رانش تسلط داشته باشید.
‏اولین بازی رانندگی مسابقه‌ای که به شما می‌آموزد رانندگی واقعی را انجام دهید. مربی از طریق سناریوهای مختلف بازی اتوبوس مسابقه سه بعدی: شبیه سازی رانندگی سرعت اتوبوس است. مردم را از شهری به شهر دیگر ببرید، مکان ها و محیط های زیبا را به آنها نشان دهید. نقشه جهان باز، ماشین‌های زیبا، فضای داخلی خارق‌العاده می‌تواند احساس یک تجربه واقعی رانندگی با اتوبوس را به شما بدهد!
‏به دنیای شبیه سازی اتوبوسرانی بپیوندید!
‏فقط Coach Bus Simulator را دریافت کنید!
‏به روشی جالب و معتبر، Bus Simulator به شما این امکان را می‌دهد تا احساس کنید که راننده مسابقه اتوبوس هستید. اتوبوس ممکن است اولین بازی نباشد، اما قطعاً یکی از تنها بازی‌هایی است که دارای بیشترین عملکرد و فوق‌العاده‌ترین محیط برای شبیه‌سازهای مسابقه اتوبوسرانی است.
‏بازی‌های مسابقه اتوبوس بزرگراهی یا شبیه‌ساز اتوبوس مربی را دوست دارید؟ اگر بله، پس این بهترین بازی مسابقه ای شبیه ساز اتوبوس شهری 2021 را می توان دانلود کرد. این بازی دارای تپه ها و مسیرهای خیابانی باورنکردنی از بازی های مختلف اتوبوس رایگان است. شما واقعا از بازی شبیه سازی ما در مورد اتوبوس های مسابقه ای لذت خواهید برد. بنابراین برای این ماجراجویی مسابقه اتوبوس آماده شوید و این بازی رانندگی اتوبوس در تپه را انجام دهید، با حریف خود اما رانندگان رقابت کنید و هیجان بازی‌های مسابقه اتوبوسرانی جدید را رها کنید.
‏به دنیای 2021 بیایید بازی مسابقه‌ای اتوبوس سه بعدی : شبیه سازی رانندگی با سرعت اتوبوس و بازی هیجان انگیزترین شبیه ساز مسابقات اتوبوسرانی و تست مهارت های شبیه ساز اتوبوس رانندگی مدرن خود در مسابقه اتوبوس در تپه های کوهستانی و مسیرهای ترافیکی شهر. پیچیده ترین وظایف بازی مسابقه اتوبوس مدرن را تکمیل کنید و ثابت کنید که بهترین راننده برای اتوبوس های سخت هستید. ماموریت شما این است که سرعت اتوبوس خود را افزایش دهید و مسافران مسابقه اتوبوس شهری را انتخاب و رها کنید.
‏این بازی اتوبوس رایگان فوق‌العاده یکی از جدیدترین بازی‌های مسابقه اتوبوس است که فرصتی را برای تبدیل شدن به یک متخصص سه بعدی در شبیه‌ساز رایگان پارکینگ اتوبوس ارائه می‌دهد. این بازی های مسابقه اتوبوس شهری را برای حمل و نقل عمومی انجام دهید و توانایی های رانندگی سیم کارت پارکینگ اتوبوس خود را بهبود بخشید. در عصر بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی اتوبوس جدید، این اتوبوس مدرن اتوبوس خارج از جاده شامل محیطی پرمشقت برای مسابقه اتوبوسرانی با مشکلات فراوان و گرافیک گیم‌پلی زیبا برای سرگرمی کارشناسان مسابقات اتوبوسرانی است. این بازی جدید رانندگی اتوبوس همچنین به شما این فرصت را می دهد تا مهارت های مدرن خود را در پارکینگ اتوبوس تقویت کنید و اتوبوس شهری خود را در پارکینگ های اتوبوس مسابقه ای پارک کنید.
‏این تنها آغاز است، ما به روز رسانی کرده ایم و هنوز هم خواهیم داشت. بازی و افزایش تجربه بازیکنان. بنابراین، برای چه چیزی می خواهید صبر کنید؟ بازی 3D Bus Racing Game: Bus Speed ​​Driving Simulation را دانلود کنید و اکنون از آن لذت ببرید!
‏بازی رایگان مسابقه اتوبوس سه بعدی: شبیه سازی رانندگی با سرعت اتوبوس. مهارت های رانندگی خود را آزمایش کنید. بازی شبیه ساز رانندگی اتوبوس رایگان.
‏ویژگی های بازی مسابقه اتوبوس سه بعدی: شبیه سازی رانندگی با سرعت اتوبوس
‏- مسیرهای رانندگی با سرعت بالا
‏- فیزیک واقعی تجربه رانندگی اتوبوس در مسیرهای بی پروا.
‏- شیرین کاری های شدید اتوبوس و شبیه سازی واقعی رانندگی
‏- بازی رانندگی رایگان جدید 2019 با مسیرهای هیجان انگیز جدید
‏- مسیرهای شگفت انگیز پیچ های تیز خطرناک با پرش و موانع
‏- بهترین اتوبوس رانندگی و پارکینگ اتوبوس شهری بازی
‏اکنون دانلود کنید و لذت ببرید! شبیه ساز بهترین راننده اتوبوس.
‏اوه، خوش بگذره...

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده