استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Karate Fighting Games Club 3D

Karate Fighting Games Club 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰۲۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۰۲
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۸۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Battle Action
‏‏Club 3D بازی های مبارزه کاراته.
‏کنترل دنیای بازی های مبارزه کاراته باشگاه 3D را در دست بگیرید. با برنده شدن در بازی مبارزه می توانید به بهترین جنگجوی رزمی تبدیل شوید. بر مهارت های مبارزه با اژدها تسلط پیدا کنید و به افسانه های هنرهای رزمی برسید. در یک مبارزه هنرهای رزمی، شکست دادن رئیس کافی نیست. شما باید از تخریب شهر توسط هیولاها و گانگسترهای خیابانی جلوگیری کنید. یک قبیله مبارزان هنرهای رزمی ایجاد کنید تا از شهر در برابر هیولاها و گانگسترهای خیابانی محافظت کنید.
‏در رقابت قهرمانان کاراته، به یک قهرمان مبارزات خیابانی تبدیل شوید. با پریدن به این بازی مبارزه ای عالی سه بعدی کاراته، یک مبارزه خیابانی هیجان انگیز را شروع کنید. در بازی‌های مبارزه کاراته، مشت‌های قدرتی بی‌پایان سه بعدی به شما کمک می‌کند برنده شوید و به مبارز خیابانی نهایی تبدیل شوید. وارد دنیای کلوپ مبارزات مرگبار شوید. مانند یک قهرمان واقعی کاراته، خود را به عنوان پادشاه رشته کونگ ثابت کنید. آیا به اندازه کافی مهارت دارید که با یک جنگجوی هیولا در بازی هایی مانند Super Kung Shadow Karate و Dragon Karate King کار کنید؟ با رویارویی با یک حریف واقعی بازی مبارزاتی کونگ فو کاراته و شکست دادن آن به یک قهرمان مبارزه کاراته تبدیل شوید.
‏تکنیک‌های مانع بسیاری در بازی‌های مبارزه برای دفاع در برابر حملات دشمن موجود است. مراقب تک تک حرکات حریف خود باشید انگار که در حال انجام یک بازی رزمی رزمی هستید. در باشگاه بازی‌های رزمی کاراته باید از ضربات و مشت‌های سه بعدی با سرعت و دقت استفاده کرد.
‏تصمیمات به موقع بگیرید، در زمان های مناسب با مشت و بازی های کیک بوکسینگ به دشمن ضربه بزنید و با مهارت و سرعت حملات دشمن را به معنای دفاع شخصی واقعی و نبردهای خیابانی کاراته مسدود کنید. عمل منطقی در بازی‌های مبارزه آفلاین قوی است و لذت بصری و احساسی از بازی‌های رزمی کاراته Club 3D به شما ارائه می‌شود.
‏پس از گذراندن دوره‌های آموزشی بازی‌های مبارزه‌ای سه‌بعدی، استاد بازی‌های جدید چند نفره شوید. با مرور برنامه‌نویس آموزشی جدید Kung Karate Fighting Games Club 3D 2022، همه حرکات بازی مبارزه را در بازی‌های آفلاین ما بیاموزید. در بازی اکشن بوکس بی‌وقفه ما، با دشمنان خود مقابله کنید. خود را برای مبارزه سخت کونگ در بازی‌های ۲۰۲۲ آماده کنید. بازی‌های مبارزه سه‌بعدی ما به شما یاد می‌دهند که چگونه بازی‌های مبارزه واقعی کونگ را انجام دهید.
‏حالت‌های مختلفی در «باشگاه بازی‌های رزمی کاراته ۳ بعدی» ما موجود است. برای یادگیری بازی‌های چندنفره، حالت‌های مختلف بازی را در بازی‌های جدید 2022 کشف کنید. بیش از یکی از حالت‌ها و چالش‌های موجود در بازی جدید Karate Fighting 2022. چالش‌های مبارزه کاراته حریفان دیوانه را بپذیرید و آنها را یکی یکی شکست دهید. برای پیشرفت از یک جنگنده ساده به یک پادشاه، زمان زیادی را با جنگنده خود تمرین کنید. با مبارزان دیگر در بهترین حالت مبارزه کنید و آنها را آزمایش کنید. این حالت در بازی‌های مبارزه‌ای به شما امکان می‌دهد با بازیکنان دیگر بجنگید.
‏در نبرد هیجان‌انگیز در برابر جنگجویان نترس و صومعه چینی، به باشگاه مبارزه اسطوره‌ها و استادان نبرد بپیوندید تا کابوس حریف باشید! در یک میدان مبارزه، با یک ضربه ترکیبی، یک مبارز را وادار به عجله کنید! برای دریافت بازی‌های مبارزه‌ای در مسابقات هنرهای رزمی، فریاد جنگی فریاد بزنید و روحیه رزمی روح کاراته بازی‌های مبارزه 3 بعدی را سخت کنید.
‏این بازی دارای کنترل‌های ساده و روان است. برای برنده شدن در چالش ها در بازی های آفلاین، با بزرگترین رزمندگان کاراته و رئیس آنها مبارزه کنید. بازی‌های کیک بوکسینگ سه بعدی به شما امکان می‌دهند پوست قهرمان خود و همچنین نقاط قوتی را که برای شکست دادن همه آن‌ها به آن‌ها نیاز دارید، سفارشی کنید. چندین سطح مبارزه و گزینه های محیطی برای انتخاب وجود دارد. موسیقی پس‌زمینه فوق‌العاده قدرت را در طول یک مسابقه اکشن مبارزه‌ای در این باشگاه بازی‌های رزمی کاراته 3D افزایش می‌دهد.
‏ویژگی‌های بازی‌های رزمی کاراته 3D:
‏• بهترین جنگنده خود را در میدان نبرد ایجاد کنید.< br>• حالت‌های سطوح مختلف
‏• قهرمان بازی‌های مبارزه با مهارت‌های واقعی.
‏• با شکست دادن اسطوره‌های جنگنده پادشاه در بازی‌های کاراته ارتقا پیدا کنید تا بهترین قهرمان مبارزه شوید.
‏• مبارزه با سخت‌ترین مبارزان در یک حماسه نبرد برای تبدیل شدن به یک قهرمان بازی های مبارزه ای.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده