استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Iron Rope Hero War Superheroes

Iron Rope Hero War Superheroes

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰۳۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۰۳
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۹۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Battle Action
‏‏بازی ابرقهرمانان جنگ قهرمانان طناب آهنی.
‏ابرقهرمانان گانگستر آهنی در حال مبارزه برای کمک شما در Vice City است. گانگستر آهنین، برای استقامت Stickman، اوباش خیابانی مدرن شهر شگفت‌انگیز شما، قهرمان طناب، فعالیت فوق‌محرمانه‌ای نشان دهید و آن را ایمن کنید. در این رویارویی قهرمان طناب آهنین عنکبوتی با یک قدیس آهنی، هیولاهای خداگونه بزرگ را با توانایی های ماورایی خود از آهن و فلز شکست دهید. در ابرقهرمانان جنگ قهرمان طناب آهنین، بزرگ ترین فرمانروای ناشناس ناشناس برای انتقام گرفتن از انصراف گانگستر و اشرار از طریق جنگ است. تامین کنندگان با این ابرقهرمانان بی‌پایان استیکمن که الهام گرفته از قهرمان طناب آهنین است، آن بازی مبارزه‌ای بی‌پایان Rope Hero Robot را به سطح جدیدی در Vice City ببرید. قهرمان طناب آهنین آماده است تا وظیفه ارزیابی های امنیتی را در کلانشهری مملو از هوسران و مافیا به عهده بگیرد. در این درگیری وحشتناک قهرمان طناب آهنی، نبرد بازی‌های قهرمان طناب در شهر جاده‌های خسته‌کننده، جنگ‌های جاده‌ای را به عنوان قدیس رقیب متخلف در نظر بگیرید. در Iron Rope Hero War Superheroes، نقطه عطف Stickman افسانه‌ای فوق‌العاده و قهرمان همیشگی Rope Hero در تجربه قوی ابرانسانی گانگستر آهن، Iron Rope Hero Saint Vice City درگیری استقامتی است. با ابرقدرت های قهرمان طناب عنکبوتی خود، تک تک آنها را شکست دهید. آهنی که ابرقهرمانان طناب Gangstar رانندگی با وسایل نقلیه شگفت‌انگیز یا موتور سیکلت در شبیه‌ساز شهر جرم و جنایت در منظر سوم شخص (و حالت FPS) است. در ابرقهرمانان Iron Rope Hero War شما یک قهرمان/افسانه هستید و تمام شهر از شما می‌ترسند. در خیابان های ضد جرم و جنایت شهر، رئیس پلیس شوید. میامی در سال های اخیر شهری خطرناک بوده است و وزارت میامی ابتکارات جدیدی را برای بازگرداندن ایمنی آن توسعه داده است. این ماموریت شماست که همه جنایتکاران خطرناک را ردیابی و دستگیر کنید تا زمانی که همه آنها دستگیر شوند! افسر، آیا برای این بازی خطرناک آماده هستید؟ در این ماجراجویی ابرقهرمانی قهرمانان آهنی، با مهارت های جادویی خود از آهن و فلز، شیاطین عظیم جاودانه را شکست دهید. با این مردان آهنین و به اصطلاح ابرقهرمانان جاودانه، بازی جنگی ربات Infinity War را به سطح جدیدی ببرید. انتقام‌جویان جنگ بهترین وسیله برای یک ارباب جنایتکار ناشناس برای گرفتن قصاص در قبال غارت و تقلب است. روبات‌های آهنی آماده هستند تا فرماندهی تدابیر امنیتی را در کلانشهری مملو از جنایتکاران و گانگسترها به عهده بگیرند. در Iron Rope Hero War Superheroes به عنوان قهرمان جنگنده جنایتکار، تمام مبارزات خیابانی را در این جنگ ابرقهرمانی آهنین وحشتناک، جنگ بازی های ابرقهرمانی در شهر خیابان های تاریک حذف کنید.
‏در ماجراجویی عظیم ابرقهرمانی آهن، میدان نبرد ابرقهرمان ابدی قهرمان ابرقهرمانی، مبارزه بقای شهر است. همه آنها را با توانایی های خود به پایان برسانید. بازی مبارزه ای نینجا رایگان 2022 بازی پلیس ربات آهنی! برای نبرد به عنوان یک قهرمان فوق‌العاده آهنین در شهر معاون جنایی، بازی‌های مبارزه با ربات و ابرقهرمانان آهنی در شهر Vice و شهر خیابان‌های تاریک به مصاف هم می‌روند. در Iron Rope Hero War Super Heroes، ارباب جنایتکار ناشناس حمله کرد، در یک بازی ماجراجویی رزمی ربات شروع کنید، از حملات فوق العاده خود استفاده کنید و سطح توانایی های خود را بررسی کنید. در این بازی ابرقهرمانی خیره کننده، یک ابرقهرمان پرنده آماده مبارزه با دیگر بازی های رزمی ربات ها و جنگ های مافیایی است. شما در یک ماموریت مخفی به عنوان یک ابرقهرمان باورنکردنی بودید و اطلاعات حیاتی در مورد مخالفان، کمپ های پایه ارتش، شورشیان و مافیای زیرزمینی سرقت می کردید.
‏شما در مقابل انبوهی از اراذل و اوباش مافیای مشهور از سراسر جهان قرار خواهید گرفت، از جمله آنهایی که از ایالات متحده، روسیه، چین، مکزیک، و ژاپن هستند. بازی در یک جهان کاملاً باز جریان دارد. از Iron Superhero Strike: Battle Royale War Shooting Game بازی Iron Rope Hero War Superheroes دارای ویژگی های زیر است: موقعیت های چالش برانگیز جالب بازی پایه فیزیک زمان واقعی. سلاح ها و زره های خود را ارتقا دهید.
‏مبارزه با چالش‌های اکشن پرواز فوق‌العاده با یک ربات آیکون قهرمان به شیوه قهرمان طناب پلیس دانلود بازی ابرقهرمانان جنگ قهرمان طناب آهنین.

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده