استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Excavator Machine Crane Sim 3D

Excavator Machine Crane Sim 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۲
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۱۰
حجم۴۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Virtual - Apps & Games
‏‏بازی های ساخت خانه ساز رویای هر کسی است که در آن می توانند شبیه ساز بیل مکانیکی و شبیه ساز حفاری را برانند. دستگاه بیل مکانیکی حفار در دنیای ماشینی منتظر است. سفر سه بعدی خود را با جرثقیل سنگین در بازی شبیه ساز جرثقیل ساختمانی برای رانندگی جرثقیل های مدرن آغاز کنید. شبیه ساز ساخت و ساز بخش مهمی از بازی های بیل مکانیکی سنگین است که ماشین های حفاری و تراکتورهای جرثقیل شهری زیادی برای اجرا دارد. انواع بسیاری از جرثقیل های مدرن مانند کامیون های جرثقیل برجی، بیل مکانیکی جرثقیل لودر، و جرثقیل های حفاری برای ساخت و سازهای دیوانه کننده در شهر وجود دارد. به عنوان یک سازنده ساختمان، جرثقیل هوشمند یا جرثقیل بیل مکانیکی خود را برای تخریب شهر تسریع کنید. شهر را بسازید و پارکینگ جرثقیل ربات آینده نگرانه را در مکان دقیق در بازی بیل مکانیکی شهر جرثقیل سه بعدی ایجاد کنید. شبیه ساز بیل مکانیکی جرثقیل مدرن 3d را از پلی استور دانلود کنید. به عنوان اپراتور تجهیزات سنگین و اپراتور تاور کرین در بازی سه بعدی بیل مکانیکی سنگین به سطح دیوانه وار بروید.

ویدئو معرفی برنامه

‏در منطقه کارگاه ساخت و ساز شهر چندین وسیله نقلیه سنگین ساختمانی را برانید و راه اندازی کنید. Virtual App Studio به شما پیشنهاد می کند یکی از بهترین و با جزئیات بسیار زیاد بازی های ساخت و ساز سال 2021 را انجام دهید که در آن باید انواع جرثقیل های سنگین دیوانه و انواع کامیون ها را به طور همزمان انتخاب کنید. ماموریت های مختلف و چالش برانگیز ساخت و ساز سنگین برای تکمیل. شما یکی از بهترین توسعه دهندگان سایت ساختمانی هستید و وظیفه شما این است که تیم ساخت و ساز خود را با خود در محل ساخت و ساز حمل کنید و ماشین آلات غول پیکر را راه اندازی کنید و وظایف داده شده خود را تکمیل کنید. شما انواع مختلفی از کامیون ها برای رانندگی و پارک دارید پس! تمام ماموریت های خود را به خوبی انجام دهید. بازی Excavator wala را بازی کنید و تمام دیوارهای آجری را خراب کنید تا محوطه ساخت و ساز را برای ساختن ساختمان خانه خالی کنید.
‏کار شما بسیار سخت است اما باید تمام اهداف چالش برانگیز را با خوشحالی کامل کنید. مهارت های رانندگی و پارکینگ خود را نشان دهید و در همه وسایل نقلیه سنگین ساختمانی مانند حفار جاده، جرثقیل بیل مکانیکی، بولدوزر، کامیون کمپرسی، چنگال بالابر برای حمل کالا و سایر وسایل نقلیه شدید که عاشق بازی و رانندگی با آنها هستید، استاد شوید. اکنون وقت آن است که بازی والا کامیون کمپرسی را برانید و با کمک جرثقیل بیل مکانیکی تمام مواد زائد را جمع آوری کنید و بشکه های نفت، بلوک های چوبی و سنگ ها را در کامیون کمپرسی لودر بارگیری کنید. کامیون ها را رانندگی کنید و همه زباله ها و زباله ها را در سایت دیگری تخلیه کنید.
‏در این بازی شبیه سازی رانندگی شدید، باید مهارت های رانندگی خود را آزمایش کرده و بهبود بخشید. جرثقیل های ساختمانی بیل مکانیکی سنگین را به عنوان یکی از بهترین اپراتورهای جرثقیل برای پاکسازی مناطق تخریب شده یک سایت ساخت و ساز یکی از بهترین های سال 2021 رانندگی کنید. شما بازی های رانندگی و پارکینگ زیادی انجام داده اید اما این بازی ساخت و ساز برای همه دوستداران بازی های ساختمانی بسیار جذاب است. یکی از بهترین و نمادین اپراتورهای جرثقیل بیل مکانیکی و بازی های ساختمانی را دانلود و بازی کنید و استاد وسایل نقلیه غول پیکر شوید.
‏پس از ناپدید شدن از وظیفه به رانندگی با ماشین های سنگین بپیوندید و حمل و نقل ماشین های سنگین را آسان کنید. همچنین یک دستگاه حفار جرثقیل اجاره ای و لودر بیل مکانیکی سنگین برای رانندگی در سایت وجود دارد. ماشین آلات بیل مکانیکی سنگین خود را برای شروع کار خود در محل کار آماده کنید.
‏Havy Excavator Demolish City: Construction Games ویژگی های برتر:
‏- انواع ماشین های سنگین < br>- کامیون لودر برای درایو
‏- چنگال بالابر برای حمل جعبه های چوبی و غیره
‏- سایت ساخت و ساز واقعی محیط زیست
‏- کامیون کمپرسی برای جمع آوری زباله و زباله
‏- جرثقیل بیل مکانیکی سنگین برای تخریب و حفاری< br>- بولدوزر برای هواپیما در سایت ساخت و ساز
‏- کاملاً بهینه شده برای فریب های مختلف
‏- فرشتگان دوربین های مختلف
‏- کامیون های متعدد برای رانندگی و پارک کردن
‏- کنترل های واقعی مبتنی بر فیزیک جرثقیل بیل مکانیکی
‏ >- کنترل های مختلف رانندگی (شیب، فرمان، راست چپ)
‏- رابط کاربری و گرافیک خیره کننده
‏- طراحی ساده و منحصر به فرد
‏- بازی آسان
‏- حالت آفلاین
‏- بازی رایگان< br>-10 سطح چالش برانگیز
‏- گیم پلی واقعی، جلوه های صوتی معتبر و جذاب
‏‏سطح بهبود یافته
‏بازی جذاب تر شد
‏مشکلات کنترل حل شد
‏عملکرد بهبود یافت

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عرشیا
٢١ بهمن ١٤٠١

چرا روی گوشی من باز نمیشه؟

۰ ۰
سرداروک
١٤ مهر ١٤٠١

بدددددد

۳ ۲
هادی صاذقی
٣ فروردین ١٤٠١

عالیه

۱۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده