استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
Real Construction City 3D

Real Construction City 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۴
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۰
حجم۳۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده GamePark
‏شما در مسیرهای خارج از کشور هستید و باید مصالح ساختمانی را در حمل و نقل جرثقیل بیل مکانیکی ماسه ای خود در سایت تحویل بگیرید. بنابراین با رانندگی جرثقیل بیل مکانیکی شن و ماسه سفر خود را به عنوان راننده حرفه ای حمل و نقل جاده ای خارج از کشور آغاز کنید. این مسیرها از جایی که مجبور هستید کامیون جرثقیل های بیل مکانیکی ماسه ای خود را سوار کنید و محموله ساخت و ساز را در سایت تحویل بگیرید ، بسیار عایق بندی شده است. بنابراین بهترین مهارت های رانندگی جرثقیل بیل مکانیکی ماسه ای خود را نشان دهید. مواد مورد نیاز را بر روی کامیون بیل مکانیکی جرثقیل حمل کنید. کامیون حمل و نقل را با دقت در مسیرهای خارج از جاده رانندگی کنید زیرا کاملاً توسط مواد سنگین بارگذاری شده است. حمل و نقل جرثقیل در جاده های خارج از کشور بیل مکانیکی شن و ماسه بازی کاملاً در حال رانندگی است که در آن راننده کامیون می تواند مهارتهای رانندگی ماشین های سنگین خود را نشان دهد و می تواند مهارت رانندگی خود را به همان اندازه افزایش دهد. اگر شما به بازی های رانندگی علاقه مند هستید ، مطمئناً از بازی بیل مکانیکی رانندگی کامیون حمل و نقل جاده ای بی سیم ماسه ای لذت خواهید برد.

ویدئو معرفی برنامه

‏هیجان ماموریت های رانندگی هیجان زده را تجربه کنید و سطح را تکمیل کنید تا ماموریت های جدید را در حمل و نقل هوایی بیل مکانیکی شن و ماسه ای باز کنید. در بارگیری و تخلیه کامیون بیل مکانیکی شن و ماسه شما می توانید سطح بعدی را باز کنید. پاداش جمع کنید و حداکثر سکه کسب کنید تا قفل کامیون حمل و نقل جرثقیل بیل مکانیکی شن و ماسه را باز کنید و حمل و نقل جرثقیل بیل مکانیکی ماسه ای خود را به روز کنید. کامیون حمل و نقل شن و ماسه با جرثقیل بیل مکانیکی ، لودر و دمپر بارگیری می شود. مهارت های ویژه ای برای اداره این کامیون حمل و نقل سنگین بزرگ و همچنین به عنوان قهرمان رانندگی در پارکینگ کامیون حمل و نقل جاده ای نیاز دارد. هنگامی که به پارک سمت مورد نیاز رسیدید ، جرثقیل کنار جاده بیل مکانیکی بی خطر با خیال راحت برای تخلیه مصالح ساختمانی در سایت قرار دارد.
‏کامیون جرثقیل های بیل مکانیکی ماسه ای را با دقت در جاده ها و مسیرهای خارج از جاده رانندگی کنید. بنابراین به آرامی در این درایو چالش برانید و از حمل ماشین های ساختمانی و کامیون های سنگین به محل ساخت و ساز در حمل و نقل جرثقیل های بیل ماسه ای خود لذت ببرید. خود را به عنوان بهترین راننده جرثقیل بیل مکانیکی شن و ماسه توسط این بازی شبیه ساز رانندگی کامیون حمل و نقل خارج از جاده ثابت کنید. خوش بگذره!
‏امکانات:
‏گرافیک شگفت انگیز 3D HD با محیط واقعی خارج از کشور.
‏-بارگیری و تخلیه مصالح ساختمانی در ماشین آلات سنگین کامیون حمل و نقل بیل مکانیکی جرثقیل جرثقیل.
‏سطح چالش برانگیز برای بازی با.
‏با تکمیل یک سطح ، سطح جدیدی را باز کنید.
‏جمع آوری پاداش و کسب سکه.
‏باز کردن کامیون های حمل و نقل جدید.
‏خود را به عنوان بهترین راننده جرثقیل حمل و نقل بیل مکانیکی شن و ماسه در شهر معرفی کنید.
‏مهارت های رانندگی کامیون جرثقیل بیل مکانیکی حمل و نقل خود را جستجو کنید.
‏موسیقی پس زمینه شگفت انگیز با انیمیشن های واقعی.
‏گیم پلی کنترل آسان و آسان.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
hossein🖕🖕🖕
٢١ دی ١٤٠١

مرحله یک چیکار کنم؟؟

۱ ۰
محمد رضا سرشار
١٧ تیر ١٤٠١

یخبخخق۷ق۷۷۳

۱۵ ۴
freadrs
٢٠ اسفند ١٤٠٠

خیلی خیلی خیلی خوبه حتما نصب کنید

۲۰ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده