استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سبک زندگی
Train Station Construction Railway · JCB Simulator

Train Station Construction Railway · JCB Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۶
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۵
حجم۶۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده GameFit
‏آیا شما عاشق بازی های ساختمانی هستید ؟؟ اگر بله ، شگفت انگیز ترین بازی ساختمانی را بدست آورید و ساخت آهنگ های قطار راه آهن خود را شروع کنید. بخشی از پذیرش ایستگاه راه آهن شوید. بازی های سازنده ایستگاه قطار را انجام داده و جرثقیل ها را اداره کنید و کامیون های سنگین را در ساخت ایستگاه راه آهن سوار کنید. اگر می خواهید وسایل نقلیه سنگین را رانندگی کنید ، این بازی ساخت قطار ساختمانی برای شما مناسب است. در اینجا در این شلوغ ترین ایستگاه راه آهن قصد دارید ماشین های بزرگ سنگین را برای انجام وظایف محوله هدایت کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏کنترل های پیش رو و چالش های حیله گر را که در بزرگترین بازی ساخت قطار وجود دارد تجربه کنید. با ساختن بهترین ایستگاه قطار در شهر بزرگ ، خود را به عنوان بهترین استاد ایستگاه راه آهن ثابت کنید. در نظر گرفتن مسیرهای مناسب برای شهروندان ، به گونه ای که بتوانند به راحتی در شبیه ساز ایستگاه راه آهن تازه ساخته شده شما حرکت کنند. فقط وارد بازی های ساخت ایستگاه راه آهن شوید و ایده های ساخت و ساز سنگین خود را با ساختن راه آهن نشان دهید. با سرگرمی شگفت انگیز بازی ساخت راه آهن وارد شوید و مهارت های ساخت و همچنین مهارت رانندگی خود را با رانندگی وسایل نقلیه سنگین برای بارگیری و تخلیه مواد ساختمانی نشان دهید. شما در شهر بزرگ زندگی کرده اید ، پس از آنکه بهترین ایستگاه راه آهن را در این شهر درست کردید به شما پاداش می دهد. پس از اتمام سطوح ، سکه ها را جمع آوری کرده و سطح ساخت و سازهای جدید را باز کنید.
‏وظیفه شما مانند سازنده واقعی ساخت و همچنین مهارت درایور کامل در این بازی ساخت ایستگاه راه آهن است. زیرا همه کار به شما بستگی دارد. بنابراین برای ساخت و ساز مسیرهای ریلی ایده های ایده آل بسازید. پس از گذراندن این بازی ساخت ایستگاه راه آهن دوست دارید بازی ساختمانی اعتیاد آور سال را بازی کنید. بنابراین بازی ساخت و ساز راه آهن را فقط با یک ضربه بزنید روی صفحه نمایش تلفن همراه خود بگیرید و از لذت نهایی بازی های ساختمانی لذت ببرید.
‏امکانات:
‏- گیم پلی ساخت ایستگاه راه آهن اعتیاد آور.
‏- مهارت های ساخت و رانندگی خود را هر دو در همان سکو نشان دهید.
‏- مواد ساختمانی را در سایت مورد نیاز بارگیری و تخلیه کنید.
‏- سنگین ترین ماشین آلات مانند جرثقیل ها و کامیون های دامپر را در این بازی بیل مکانیکی ساخت ایستگاه راه آهن سوار کنید.
‏- سطح کامل و باز کردن سطوح جدید برای برنده شدن در این بازی.
‏- گرافیک شگفت انگیز HD با انیمیشن های واقعی.
‏- محیط واقع گرایانه ساخت راه آهن.
‏- فرصت فوق العاده برای به دست آوردن تجربه واقعی سازنده ساخت و ساز.
‏- جلوه های صوتی شگفت انگیز پس زمینه.
‏- جمع آوری پاداش و کسب حداکثر سکه.
- Minor bug fixes and performance improvements

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده