استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
City Bus Driving 3D Simulator

City Bus Driving 3D Simulator

نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۰۳/۱۹
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۳۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Artik Games
‏‏همه در کنار هم برای جدیدترین شبیه ساز حمل و نقل عمومی در فروشگاه Google Play!
‏در شبیه ساز رانندگی در اتوبوس شهر شما در یک شهر بزرگ رانندگی می کنید. به یاد داشته باشید یک بازی شبیه ساز آن، بنابراین شما باید همه چیز را در اطراف اتوبوس خود مشاهده کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏رانندگی در یک شهر بزرگ 3D شبیه سازی شده، به عنوان یک راننده اتوبوس سرگرم کننده و چالش برانگیز است. شما به عنوان یک راننده اتوبوس واقعی نیاز به یک اتوبوس دارید که در یک ایستگاه مسافران را بردارید و در ایستگاه بعدی ایستاده باشید.
‏ بنابراین اگر شما دوست دارید رانندگی وسایل نقلیه بزرگ، پس شما باید این بازی رانندگی اتوبوس جدید را امتحان کنید. رانندگی چیزی است که شما از هر بازی شبیه سازی اتوبوس داغ انتظار می رود. شما باید از راه ترافیک دیگر شهر کنار بیایید اتوبوس خود را به یکی از وسایل نقلیه دیگر در جاده سقوط نکنید.
‏در این اتوبوس رانندگی و پارکینگ شبیه ساز سه بعدی شما خواهید آموخت که چگونه یک اتوبوس را کنترل کنید. دشواری وضعیت اتوبوس و پارکینگ پس از هر سطح کامل افزایش می یابد. به یاد داشته باشید که رانندگی یک اتوبوس چیزی بسیار متفاوت از رانندگی در سایر وسایل نقلیه مانند اتومبیل، کامیون و موتور سیکلت است. اتوبوس های واقعی جاده ای دشوارتر هستند، اما مهارت رانندگی و پارکینگ شما به همان اندازه که از طریق بازی پیشرفت می کنید افزایش می یابد.
‏ویژگی های بازی شبیه ساز 3D اتوبوس شهر:
‏- بسیاری از پارکینگ های مختلف و شرایط رانندگی 3D، یادگیری طناب از یک راننده اتوبوس واقعی است.
‏- تجربه گیم پلی روان از این شبیه ساز رانندگی آزاد
‏- درایو گرافیکی هیجان انگیز 3D در اطراف یک شهر بزرگ 3D
‏ما امیدواریم که شما از این R City اتوبوس رانندگی 3D شبیه ساز پارکینگ جدید و رانندگی آزاد و رانندگی با خیال راحت لذت ببرید.
‏لطفا از امتیاز بازی ما و یا با دوست داشتن صفحه فیس بوک خود استفاده کنید، یا می توانید از طریق توییتر دنبال کنید.
‏فیس بوک - https://www.facebook.com/VascoGames
‏توییتر - https://twitter.com/VascoGames

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده