استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Sky Pilot 3D Strike Fighters

Sky Pilot 3D Strike Fighters

نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۶/۲۲
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۹
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Artik Games
‏‏پرواز در آسمان هدف خود را در این بازی شبیه ساز پرواز پرواز میدان هوایی هوایی 3D پیدا کنید. Sky Pilot 3D Strikes Combat یک مبارزه شبیه سازی مبارزه با مبارزه با 3D مبارزه ای فوق العاده سرگرم کننده است که شما می توانید به صورت رایگان در دستگاه تلفن همراه خود دانلود کنید. پرواز بیش از 20 ماموریت های جنگی مختلف مبارزه با هواپیما، استفاده از مهارت پرواز خود را به عنوان یک خلبان هواپیما جنگنده، مانور های بزرگ مبارزه برای حفظ هدف خود را قفل شده، بنابراین شما می توانید هدف و شلیک هواپیماهای دشمن خارج از هوا. هنگامی که یک جنگ از بین می رود، نبرد نه تنها بر روی زمین مبارزه می کند، بلکه در جنگ های گسترده ای میان جنگنده های مختلف نیز اتفاق می افتد. اطمینان حاصل کنید که به عنوان یکی از قهرمانان به دست آوردن برتری در آسمان به عنوان شما را از دشمن بالاتر از زمین دریافت کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏خلبانان جنگنده قهرمانان در آسمان هستند، زیرا آنها اطمینان می دهند که هوا در بالای زمین نیروهای پاک را از خطر پاک می کند. در این بازی شبیه ساز پرواز هواپیمای جنگنده 3D شما نقش خلبان جنگنده تازه کار را که به عنوان وظیفه شناخته می شود زمانی که هواپیمای دشمن مرزهای هوا کشور خود را تهدید می کند، می گیرید. شغل شما به عنوان خلبان هواپیما جنگنده این است که این بمب افکن ها و جنگنده های هواپیما را قبل از زمان اتمام بردارید، برای اینکه میدان جنگ را در هوا روشن کنید و دشمن را بیرون از آسمان ببرید. موشک خود را در هدف راست قفل کنید تا در هوا پرواز کنید تا آنها را از بین ببرید. اما مراقب باشید که خیلی سریع شلیک کنید زیرا تعداد موشک های محدودی وجود دارد. شما که به عنوان یکی از قهرمانان هواپیمای جت می توانید بر روی هواپیمای جنگنده مدرن خود را حمل کنید.
‏Sky Pilot 3D مبارزان اعتصاب - هواپیمای 3D نبرد شبیه ساز پرواز:
‏- بازی سرگرم کننده مبارزه با هدف مبارزه با پازل مبارزه با
‏- کنترل آسان با استفاده از فرمان روی صفحه نمایش
‏- ماموریت های پرواز 3D بزرگ، شرکت در 20 عملیات جنگی مختلف مبارزه
‏- مبارزه با تعداد روزافزون هواپیمای دشمن، قفل کردن هدف خود و تیراندازی آنها به خارج از هوا در ماموریت های مختلف پرواز
‏- فیزیک هواپیما بزرگ، پرواز هواپیمای جنگنده خود را در این شبیه ساز پرواز نهایی 3D
‏- بالهای خود را بسازید و به صفوف قهرمانان واقعی بپیوندید و امروز به یک افسانه تبدیل شوید.
‏- 3D کابین خلبان واقعی و کنترل Pilot 3D پرواز در یک هواپیمای جت چیزی دیگری است که پس از آن کنترل یک هلیکوپتر جنگی را می گیرد. این هواپیما به سرعت از طریق آسمان حرکت می کند. اگر شما در مدرسه پرواز هستید، سپس ماموریت های تک بازیکن را برای تمرین مهارت های خلبان خود بازی کنید. هواپیماهای بدون سرنشین 3D، هواپیماهای بدون سرنشین آسمان، یک شبیه ساز پرواز واقعی هستند که بدین معنی است که قبل از یادگیری نحوه تسلط بر آسمان، تمرینات کمی انجام می شود، شما لذت خواهید دید که چگونه مهارت های پرواز و مانور های پرواز از یک تازه کار تبدیل می شود و در نهایت تبدیل به یک جنگنده زنده افسانه ی خلبان این یک شبیه سازی جنگ واقعی است. پرواز هواپیما خود را از طریق امواج هواپیماهای دشمن را به منطقه جنگ! دشمنان خود را از آسمان بیرون بکشید! جهان به بهترین خلبانان نیاز دارد! کاپیتان موفق باشید
‏لطفا با ارزیابی بازی ما در Google Play و یا ما در ادامه با ما همراه باشید
‏فیس بوک - https://www.facebook.com/VascoGames
‏توییتر - https://twitter.com/VascoGames
‏یوتیوب - http://goo.gl/HChVVx
- Bugfixes

نظرات و امتیاز ها

۱۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 520238
٨ خرداد ١٤٠٣

‏✓ ۸۵۷ ‏✗ ۳۸۲

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر چطوری مسعود بزرگه؟
١٥ تیر ١٤٠١

بعد ۵ سال پیداش کردم 😐😐😐😶

میپسندم۱۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر masomeh
٨ فروردین ١٤٠١

عالیه

میپسندم۴ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده