استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Pirate Raid - Caribbean Battle

Pirate Raid - Caribbean Battle

نسخه۱.۲۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۳۰
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۸۲
حجم۱۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده SayGames Ltd
‏‏AVAST YE، گیمرها!
‏⚓️ آه از من دلپذیر است! آماده‌اید تا بادبان اصلی را بالا بکشید، دریچه‌ها را پایین بیاورید و در جستجوی غارت، شکوه، و ساعت‌ها سرگرمی دزدان دریایی در سراسر کارائیب راه خود را ادامه دهید؟ ⚔️ همه چیز در این شبیه ساز دزدان دریایی سریع است که واقعاً قایق شما را شناور می کند. با بادبان کامل در سراسر دریاهای آزاد مسابقه دهید تا با بازرگانان ساده، کشتی های جنگی دریایی و هیولاهای دریایی ترسناک نبرد کنید، همه اینها در حالی که خزانه خود را با غنیمت پر می کنید تا برای گسترش مخفیگاه جزیره گرمسیری خود و ارتقاء کشتی دزدی دریایی قدرتمند خود در آمادگی برای نبردهای شدیدتر خرج کنید. و افتضاح تر به بازی! 🤯

ویدئو معرفی بازی

‏SHIVER ME TIMBERS!
‏🏴‍☠️ کار دزدان دریایی هرگز انجام نمی شود! اکشن در آب های متلاطم این بازی سرگرم کننده مبارزه ای غلیظ و سریع انجام می شود و کشتی های جایزه مملو از غارت را می توان هر لحظه در افق مشاهده کرد. آنها را درگیر نبرد کنید، طرف‌های گسترده را با هم عوض کنید، آنها را به کمد دیوی جونز بفرستید و غارت دوست‌داشتنی‌شان را بگیرید. اما مراقب سطح دشمن و تعداد کشتی‌های جنگی باشید که به طور همزمان درگیر می‌شوید، یا ممکن است این شما باشید که به سمت یک قبر پرآب می‌روید.
‏🏴‍☠️ مهار اصلی را به هم متصل کنید! به بندر بازگردید تا بشکه های غنیمت خود را با سکه در بازار دزدان دریایی محلی مبادله کنید، سپس پیروزی خود را جشن بگیرید و با ارتقاء پنج پارامتر مختلف دزدی دریایی خود یا بهبود فانوس دریایی خود برای باز کردن فضاهای جدید دریاهای آزاد، شهرت وحشتناک خود را افزایش دهید. سلطنت شما از وحشت دزدان دریایی 💀.
‏🏴‍☠️ تکه های هشت! دزدان دریایی چه چیزی را بیشتر از طعم رام، رایحه اقیانوس، و باد مناسب دنبال می کنند؟ چرا، گنج غرق شده 💎، البته! دریاهای کارائیب را برای یافتن کشتی‌های خراب شده بگردید و غارت‌های بیشتری را به خانه بیاورید تا به پیشرفت در بازی کمک کنید 🚢 🛥.
‏🏴‍☠️ کراکن 🦑 بیدار می‌شود! شاید این آب و هوای مطبوع یا عرضه مداوم ملوانان در حال غرق شدن باشد، اما گوشه خاصی از اقیانوس که این بازی در آن جریان دارد، از هجوم عجیب هیولاهای دریایی غول پیکر رنج می برد که تهدیدی برای هر قایق روی آب است. توپ خود را 💣 بر روی آنها آموزش دهید و اقیانوس ها را از شر این بلای نفرین شده خلاص کنید - البته از این روند سود زیادی خواهید برد!
‏🏴‍☠️ همه امیدها از بین نمی رود! شما ممکن است افتضاح ترین دزدان دریایی با تشنگی سیری ناپذیر برای طلا باشید، اما می توانید ماهیت بهتر خود را در جای دیگری در این بازی نبرد ناوها نشان دهید - در ماموریت های فرعی که در آن دوشیزگان در پریشانی و سایر قربانیان ناگوار حوادث زندگی را نجات می دهید. اما نگران نباشید، پاداش اعمال نیک شما نیز بسیار است!
‏🌊 بلای هفت دریا 🌊
‏آیا آزاده، بی قانون، زندگی پر اکشن یک جذابیت دزدان دریایی؟ آیا می خواهید به خاطر ترور و غارت شهرت داشته باشید که ریش سیاه را شرمنده کند؟ راجر شاد خود را بالا بیاورید، کشتی خود را راه اندازی کنید و Pirate Raid را دانلود کنید، شبیه ساز دزدان دریایی معمولی که سریع، سرگرم کننده و پر از ماجراجویی های دریایی است و با ماجراجویی های دریایی و هولناکی!
‏‏اضافه شدن صحنه شروع
‏مکانیسم انتقال بین دریاها را تغییر داد
‏بهبودها و رفع اشکالات

نظرات و امتیاز ها

۸۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ANDY
٢٠ بهمن ١٤٠١

بازی خوبیه من باهاش کشتی زیادی باز کردم اگه دوست داشتید دانلود کنید و همچنین مراحل هایی داره که باید اون ها رو برید

میپسندم۲۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر پلنگ
٢٠ مهر ١٤٠١

‏✓ عالی ‏✗ پول کم

میپسندم۳۰ نمیپسندم۴
عکس کاربر mohamadreza
٢٠ فروردین ١٤٠٢

‏✓ gg ‏✗ gg uh

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده