خانه بازی ماجراجویی
Last Pirate: Survival Island Adventure

Last Pirate: Survival Island Adventure

تعداد دانلود۳۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۸۳
حجم۱۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده RetroStyle Games UA
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏Survival and Pirates بهترین شبیه ساز رایگان ماجراجویی دزدان دریایی است!
‏ تلاش شما برای زنده ماندن در جزیره گمشده آغاز شده؛ مراقب موجودات خطرناکی که بعد از مرگ زنده شده اند، حیوانات دریایی، گودزیلا، کراکن و... باشید. آیا میخواهید زنده بمانید؟ یک قایق درست کرده و به ماهیگیری بروید. برای محافظت خود در برابر گودزیلاها، خرس ها و زامبی ها کشتی درست کنید. ببینید خدمه تان از طاعون زنده می مانند یا نه! مانند یک آدم خشمگین بجنگید و دشمنان تان را از زنده تا مرده نابود کنید.
‏ روزهای زیادی گذشته است، شما الان یک بازمانده ماهر هستید و چالش های جدیدی پس از مرگ در انتظار شماست. جزیره را کاملا بگردید و با ماهیگیری زندگی تان را پیش ببرید، با گودزیلاها و کراکن ها مبارزه کرده، هدف شما تلاش برای زندگی است!
‏ مواظب باش! اتفاقات بزرگ و خطرناکی پس از زنده ماندن منتظر شماست، از کشتی تان محافظت کنید، زامبی ها و گودزیلا ها را بکشید. وقت آن است تا در جزیره زندگی کنید و برای بقا تا آخرین روز تلاش کنید.
‏‏درست شد:
‏ * اشکال ناپدید شدن سنگین (با وسایل گمشده)
‏ * وظیفه کشتار اوباش اکنون در اهداف به درستی شمرده می شود
‏ * مسئله سکه های متفرقه در حین قیامت باید برطرف شود
‏ و سایر چیزهای کوچکتر!

‏ تعادل:
‏ * اکنون حیوانات کمتری در جزیره ارائه می شوند
‏ * وظیفه کشتن خرچنگ نیز اکنون در اهداف شمرده می شود

‏ عشق!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟