استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Girly Wallpapers & Backgrounds

Girly Wallpapers & Backgrounds

نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۹
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۲
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Wallpapers by Vinwap
‏‏دنیایی از والپیپرهای جذاب را کشف کنید که منحصراً برای دختران شیک طراحی شده است. معرفی تصاویر پس زمینه و پس زمینه دخترانه، مقصد شما برای مجموعه گسترده ای از کاغذ دیواری های خیره کننده متناسب با سلیقه شما.
‏🌟 تنوع بی پایان: در مجموعه ای بی پایان از کاغذدیواری ها غوطه ور شوید که با سبک منحصر به فرد شما طنین انداز می شود. از گل‌های زیبا گرفته تا الگوهای هندسی شیک و حیوانات زیبا، پس‌زمینه مناسبی را برای دستگاه خود بیابید.
‏🌸 ظرافت دخترانه: خود را در زیبایی کاغذ دیواری‌های دخترانه انتخاب شده غرق کنید. هر طرح به دقت انتخاب شده است تا حسی از زنانگی و ظرافت را به دستگاه شما القا کند.
‏🌈 حروف اول شما، روش شما: خلاقیت خود را با تصاویر پس زمینه حروف اول شخصی سازی شده ما آزاد کنید. کاغذ دیواری با حروف اول شیک خود را بسازید و دستگاه خود را واقعاً مال خود کنید.
‏📱 بی‌وقفه شیک: زیبایی‌شناسی دستگاه خود را با کاغذدیواری‌هایی که به‌طور یکپارچه با سبک شما ترکیب می‌شوند، ارتقا دهید. صفحه نمایش خود را به یک اثر هنری تبدیل کنید که شخصیت شما را آینه می کند.
‏🎉 الهام روزانه: با به روز رسانی مرتب مجموعه خود، هر روز سطح جدیدی از الهام را تجربه کنید. همیشه کاغذدیواری های تازه و شیک را در دسترس داشته باشید.
‏ظاهر دستگاه خود را با کاغذ دیواری های نفیس ما ارتقا دهید. اجازه دهید شخصیت شما از طریق صفحه نمایش شما بدرخشد. اکنون دانلود کنید و تلفیقی عالی از ظرافت و فناوری را در آغوش بگیرید
‏‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر eblisjadogar@gmail.com
٢٦ بهمن ١٤٠١

کند است. هنگ میکند. متوقف میشود. کاربری پیچیده است.

میپسندم۲ نمیپسندم۴
عکس کاربر 🖤ونزدی🖤
٢١ تیر ١٤٠٢

تصویراش خیلی کمه

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر امیر حسین محمدی
٨ آبان ١٤٠١

تصویر هاش کمه

میپسندم۵ نمیپسندم۱

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده