استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Castle Crush:Epic Battle

Castle Crush:Epic Battle

کستل کراش

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۸
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۵,۴۳۴
حجم۱۲۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Fun Games For Free
‏‏یک بازی استراتژی کارتی جالب و رایگان در سبک بازی کلش رویال با امکان بازی آنلاین و این تفاوت که در آن حرکت واحدهای جنگی به صورت افقی است نه عمودی، همراه با کارت بیش از 40 واحد جنگی و افسون (اسپل) جادویی؛ واحدهایی همچون فرشته دوست داشتنی درخت و اژدهای غول پیکر، وقت آن است که واحدهای جنگی تان را تا پیروزی کامل هدایت کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏ مجموعه ای از کارت های بهترین واحدهای جنگی تشکیل داده و با کمک آن‌ها قلعه دشمن را نابود کنید، مدال بدست آورید و همین طور رده تان را بین کاربران دیگر بالا ببرید. درست مثل بازی کلش رویال اینجا هم برنده صندوقچه هایی می‌شوید که ممکن است حاوی کارت ها و افسون های جدیدی برایتان باشند. فکر می‌کنید بتوانید برنده یکی از آن کارت های افسانه ای شوید؟ اتخاذ یک تاکتیک جنگی خوب و انتخاب مناسب کارت ها در این بازی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.
‏ کمانداران را به خدمت می‌گیرید تا بتوانید از راه دور دشمن را هدف قرار دهید. از غول ها برای شکستن خطوط دفاعی دشمن استفاده می‌کنید؟ یا اینکه از افسون شفا برای پر کردن نوار سلامتی واحدهایتان و روحیه دادن به آن‌ها؟ تصمیمات شما پیروزی یا شکست شما را رقم خواهند زد.
‏ ویژگی های این بازی:
‏ امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا - امکان دستیابی به کارت واحدهای جنگی جدید با باز کردن صندوقچه هایی که پس از پیروزی در برابر دشمن بدست می آورید. - لزوم اتخاذ تاکتیک های جنگی متفاوت - دریافت کارت های روزانه رایگان - امکان دستیابی به صندوقچه های جادویی - افزایش تعداد مدال هایتان در صورت پیروزی در برابر دشمن - امکان پیوستن به گروه (کلن) کاربران دیگر یا تشکیل گروهی برای خودتان - ساز و کار جالب و بامزه بازی - رایگان - مناسب برای تمامی سنین
‏‏- بهبود و رفع اشکال.

نظرات و امتیاز ها

۵,۴۳۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
خوب
٢٣ ساعت پیش

بهترین بازی استراتژیک کارتی از همه بهتره خدای یه چیز تازست تنوع کارتهام زیاده اپدیتشو بزارید..اپدیت اومده بزارید

۱۲ ۴
نیما فردی دلجوان
٤ روز پیش

‏✓ بازی خوبیه ‏✓ شکست نمیخوری بازی خیلی خوبیه کیفییتشم بد نیست به نظرو به گوشی های بالای رم دو خوبه و هنگ نمیکنه پیشنهاد میکنم نصب کنید

۴ ۰
HOSSEIN
٦ روز پیش

بازی خوبه ولی ای کاش میشد با کسی که بخوایم رقابت کنیم

۴ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

مبارزهٔ کارتی

بازی‌های استراتژی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده