استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Pocoyo ABC Adventure: Alphabet

Pocoyo ABC Adventure: Alphabet

نسخه۱.۰۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۶
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۱۰۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Zinkia Entertainment, S.A.
‏‏دوست پوکویو ما آماده است تا دوباره بازی کند و یک سفر عالی را در سراسر جهان آغاز کند! با او و دوستانش در یک سفر بی پایان قدم بزنید و شروع به یادگیری الفبا، آواز، حفظ کلمات، حل پازل، تماشای عکس بناهای تاریخی، و کشف کشورها و پرچم ها در یک بازی رایگان برای کل خانواده کنید!
‏با در این ماجراجویی الفبای تعاملی Pocoyo ABC، کودکان می توانند مکان ها، کشورهای جهان، پرچم ها، حیوانات، صداها و اشیاء مربوط به هر یک از حروف را کشف کنند و شروع به یادگیری مکانیک پازل کنند و معماهای سرگرم کننده ما را برای دانش آموزان نوپا با موضوعات مختلف حل کنند. هر کلمه فونیک به دقت انتخاب شده است تا به کودک شما کمک کند تا الفبای ABC را به درستی یاد بگیرد.
‏با دنبال کردن خط نقطه چین، بچه ها می توانند حرف را با انگشت خود، هم به صورت بزرگ و هم به حروف کوچک بکشند، در نتیجه آنها را به نقاشی و ترسیم سوق می دهد. نوشتن ABC و تقویت مهارت‌های روانی حرکتی آنها با بازی این بازی ماجراجویی صدا و پژواک الفبای ABC.
‏برای هر حرفی که می‌کشید پانل را تکمیل کنید و تمام نشان‌ها، عکس‌ها و پرچم‌های سفرهای خود را در سراسر جهان جمع‌آوری کنید، نه تنها یاد بگیرید ABC بلکه قوانین اساسی پازل!
‏در این برنامه آموزشی پر از معماها و اسرار برای یافتن، و همه به صورت رایگان در این ماجراجویی الفبای پوکویو، سرگرم شدن را بیاموزید! بازی کنید و کشورها را کشف کنید، شروع به کشیدن حروف ABC کنید و مهارت های یادگیری زبان خود را با فعالیت های خواندن و نوشتن برای بچه ها بهبود بخشید! بازی، خواندن و نوشتن در این ماجراجویی آموزشی مناسب برای بچه‌هایی که شروع به صحبت می‌کنند و همه اعضای خانواده که از سرگرمی و گذراندن وقت با کودکان نوپاشان لذت می‌برند.
‏Pocoyo ABC Alphabet Adventure شامل صدا و متن‌هایی به زبان انگلیسی و اسپانیایی است. بنابراین ابزار خوبی برای بچه ها برای یادگیری این زبان ها، به دست آوردن حافظه املایی، خواندن و نوشتن از طریق آوایی و شروع به کشیدن الفبا است.
‏در این ماجراجویی تعاملی Pocoyo ABC، کودکان یاد می گیرند که:< br>
‏• رسم حروف آوازی ABC
‏• نوشتن حروف و کلمات را شروع کنید
‏• کلمات مربوط به هر حرف را بیاموزید و الفبا را کشف کنید
‏• حروف و کلمات را به زبان انگلیسی و اسپانیایی بخوانید و گوش دهید برای بهبود دایره لغات خود
‏• کشورها و پرچم ها را برای بهبود آموزش خود کشف کنید
‏• حل پازل
‏• شنیدن صداها و مرتبط کردن آنها با شی یا حیوان مربوطه
‏هدف های بازی آموزشی الفبای ABC برای کودکان تا جذاب ترین و موثرترین راه برای ل آرن حروف و آواز. رابط کاربری آن ساده و حتی برای کودکان نوپا مناسب است، با صداهای صوتی دارای آثار هنری، صداها و جلوه های شادی آور است که تجربه یادگیری حروف انگلیسی و اسپانیایی را برای کودکان پیش دبستانی شما لذت بخش تر می کند.
‏بهتر از یک کتاب فعالیت زبان، این بازی Pocoyo برای کودکان پیش دبستانی که الفبا را یاد می گیرند و شروع به صحبت کردن و نقاشی می کنند ایده آل است. سرگرمی با آموزش تعاملی ترکیبی عالی برای شروع یادگیری کودک شما است. این بازی به کودک شما کمک می کند تا رشد کند و آموزش را به عنوان بخشی از دنیای خود جذب کند و به دوست پوکویو تبدیل شود.
‏کودک شما در این یادگیری با انجام بازی آموزشی برای کل خانواده، کلمه به کلمه و حرف به حرف کل الفبا را خواهد آموخت. هوش و احساسات همزمان با مهارت‌های گوش دادن، خواندن و نوشتن کودکان شما رشد می‌کنند.
‏این برنامه Pocoyo دارای کنترل‌های والدین برای ارائه یک محیط آموزشی امن و مطمئن است.
‏Pocoyo ABC Adventure کاملاً رایگان است. ، اما حاوی تبلیغاتی است که با یک پرداخت قابل حذف است.
‏‏SDK را به روز کنید

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده