استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Gun Games FPS Shooting Offline

Gun Games FPS Shooting Offline

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۴
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۷
حجم۷۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Mine Games Ltd
‏Helicopter Gunship Strike همه جانبه ترین و واقع بینانه ترین بازی اکشن نبرد هلیکوپتر سه بعدی است که در Google Play موجود است.
‏هلیکوپتر Gunship Strike شما را در صندلی تفنگدار قدرتمندترین هلیکوپترها قرار می دهد.

ویدئو معرفی بازی

‏حمله به خطرناک ترین تروریست ها را در حال حاضر انجام دهید!
‏استراتژیک اسلحه های قدرتمند و موشک های ویرانگر خود را به هلاکت انبوهی از دشمنان در سراسر جهان شلیک کنید. هلیکوپتر درگیری خود را با دقت راهنمایی کنید و پایگاههای نظامی دشمن را در بزرگترین تجربه درگیری جهان نابود کنید! بازی کماندویی اعتصاب ترکیبی از تاکتیک ها ، مهارت های پرواز و میزان صحیح بی رحمانه در این بازی اعتصاب کماندویی شماره 1 را تشکیل می دهد!
‏هلیکوپتر محتاط شما مجهز به سلاح و زره پوش برای نشان دادن جنگهای دشمن است. این یک درگیری هوایی نهایی و یک جنگ مسلحانه بین شما و ناوگان های دشمن است. به خودتان اجازه ندهید که ماجراهای احتیاط آمیز بالگرد را انجام دهید و تنها وظیفه شما نابودی کشتی های دشمن در این جنگ خونین است و در غیر این صورت شکست خواهید خورد.
‏برخی از گروه های شورشی چندین مکان را در این منطقه اشغال کرده اند. عملیاتی علیه شورشیان در مناطق مختلف آغاز شده است تا بتواند کنترل هواپیماهای هوایی ارتش و اردوگاه های نظامی در صحرا را به دست آورد.
‏در این نبرد دریایی کشتی های دشمن ممکن است تلاش کنند تا در پشت محکم زمین در دریاهای عمیق پنهان شوند و آنها را با دستور موشکی دقیق به پرواز درآورد و جهنمی را بر روی دشمن خود با یک جنگ هوایی به راه اندازید. شلیک و شکار شورشیان هدف اصلی این بازی اکشن است.
‏مخفیکاری کلید است !!!
‏برای تکمیل موفقیت آمیز همه ماموریت ها ، در آسمان بپوشانید و از ردیاب های دشمن دوری کنید و مخفیانه ارتش قدرتمند مخزن را قطعه قطعه کنید. یک هدف محکم و ثابت را همراه با مهارت های بسیار دقیق پرواز دریایی نگه دارید تا دشمنان را از راه دور بکشید.
‏هرچند محتاط باشید ، اگر حتی یکی از ردیاب های دشمن قادر به یافتن موقعیت شما باشد ، درگیر جنگ سختی می شوید زیرا اسلحه های ضد هواپیما سریعاً موقعیت خواهند داشت و این باعث می شود زندگی برای بهترین مبارزان دشوارتر شود.
‏اگر عاشق اعتصاب Action Fight Battle هستید ، این بازی فقط برای شما خواهد بود. در این بازی هلی کوپتر که به واحد نظامی حمله می کند ، پیدا خواهید کرد.
‏این هلیکوپتر پرواز در منطقه جنگ هوایی مسلح وارد شده و بر روی مهاجم کوچک بمباران می کند. دشمنان دارای سلاح های موشکی و موشک های آتش در هلیکوپتر ارتش ارتش شما هستند.
‏هلی کوپتر ارتش در نبرد مسلحانه به مسلسل دشمن حمله کرد. در این بازی هلیکوپتر رایگان بهترین نوع حمله مهاجم کوچک است اما شما پرواز می کنید
‏این هلیکوپتر بهترین هلی کوپتر ارتش است که فقط برای جنگ هوایی اسلحه ساز است. این یک بازی مسلحانه رایگان است.
‏Enemy ac 130 gunship gun حمله در سراسر جهان با مخازن توپخانه ای اشغال شده دره سبز ، شما فقط نیاز به بازی بازی با شادی و هیجان کامل ، هیجان و اقدام ، با هلیکوپتر Gunship Strike خود را وارد منطقه مرگ و پاکسازی منطقه ماموریت است. دشمن با داشتن یک مهاجم هلی کوپتر آموزش دیده ، چیزی در مقابل شما نیست. هنگام ورود به میانه جنگ مرگ ، مسلسل های قدرتمند و موشک های ویرانگر خود را به هلاکت انبوهی از دشمنان بسپارید. Gunship Battle تاکتیک ها ، مهارت های پرواز و توانایی های قابل توجه هلی کوپتر را با هم ترکیب می کند.
‏از هلیکوپتر مسلح دشمن آگاه باشید و شما باید میدان میدانی اردوگاههای منطقه دیپلوئید ، کشتی ها ، برجها ، مخازن اسلحه و سایر تجهیزات مهمات مهم را هدف قرار دهید. اکنون بازی های مبارزه با هلیکوپتر را به صورت رایگان در فروشگاه بازی بارگیری کنید.
‏ اعتصاب مدرن شما را در صندلی تفنگدار قدرتمندترین جنگ بالگرد قرار می دهد. دشمن بسیار قدرتمند است اما شما مهاجم هلی کوپتر خوبی هستید. شما وارد منطقه جنگ مرگ شده اید و باید اردوگاه ها ، کشتی ها ، مخازن و سایر تجهیزات منطقه دیپلوئید آنها را مورد هدف قرار دهید. بنابراین فقط مهارت های فنی خود را نشان داده و هلی کوپتر دشمن را نابود کنید. سطوح مختلف با یک مأموریت متفاوت و مناطق مختلف محیطی مانند کوه کویر و دریا عمیق وجود دارد. کیفیت صدا خیره کننده است ، صدای واقعی مهاجم هلی کوپتر را با هیجان و وحشت خواهید شنید. ما برای این بازی مسلح گرافیک سه بعدی را معرفی کرده ایم.

‏⫸ اینها پیشرفت‌های زیر هستند 😍 در این نسخه
‏FPS Gun Shooting Games Offline

‏1️⃣ Cat Gun جدید برای کشتن دشمنان با عشق 😻😹
‏2️⃣ Tank Gun جدید برای کشتن دشمنان با سبک 🙈🤭😁
‏3️⃣ حالت داستانی جدید مبتنی بر زامبی 🤑🐾🔪
‏4️⃣ رویدادهای جدید همراه با جوایز هیجان انگیز
‏⫸ اگر بازی سه بعدی FPS Gun Shooting را دوست دارید، به ما امتیاز 5 ستاره بدهید از حمایت شما متشکریم

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mahdi
١ بهمن ١٤٠١

حتما نصب کنید الی نصبش کنید😄

۰ ۰
XXX
٣١ خرداد ١٤٠١

عالی بود

۰ ۰
نازگل
٢٤ اسفند ١٤٠٠

عالی از بازیش خوشم تازه خودم دختر هستم ولی خوشم از بازیش تازه پنج تا ستاره واسش کمه 😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

۱۱ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده