استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Modern Commando Strike Mission

Modern Commando Strike Mission

نسخه۳.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۶
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۳۶۸
حجم۴۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده GameDuo+
‏‏شگفت انگیزترین بازی اسلحه را بازی کنید که در آن می توانید از محیط بازی تیراندازی فریم بر ثانیه با حالت های مختلف لذت ببرید. بله، ما این بازی ماموریت کماندویی ارتش ایالات متحده را با حالت های مختلف ارائه می دهیم. Fps Commando strike game 2021 یک بازی تیراندازی اول شخص است که میدان نبرد ضربات کماندویی رقابتی را از طریق نقشه ها و حالت های زیبا طراحی کرده است. به این ترتیب می توانید رقیب خود را در این بازی های تیراندازی به راحتی شکست دهید. هنگامی که کسی درخواست کمک می کند، باید پاسخ دهید و همچنین در این حمله کماندویی فریم بر ثانیه کمک بگیرید. شما می توانید بیشتر و بیشتر بازی کنید تا مهارت های خود را تقویت کنید و همچنین استراتژی خود را در ضد حمله تیراندازی فریم بر ثانیه تعیین کنید. در منوی انتخاب اسلحه اسلحه هایی با قدرت بالا وجود دارد، اسلحه های مورد نظر خود را انتخاب کنید و همچنین اسلحه خود را با سکه ها در کماندوی مقابله ای ارتقا دهید. همچنین می توانید مهارت تفنگ خود را برای افزایش آسیب در عرصه جنگ بهینه کنید. در حین انجام این بازی، تکنیک ها و مکانیک های جدید بازی تیراندازی ماموریت کماندویی را یاد خواهید گرفت.
‏کشتن با نارنجک های قدرتمند تفنگ پرقدرت بهترین همراه شما در یک منطقه جنگی است. هنگامی که این بازی تیراندازی فریم در ثانیه را انجام می دهید و حریف خود را در این بازی تیراندازی ماموریت کماندویی نبرد اکشن شکست می دهید شگفت زده خواهید شد. ماموریت کماندویی را کاوش کنید و خود را درگیر خط داستانی بازی ضربات کماندویی فریم بر ثانیه کنید. در این بازی اکشن برای مدت نامحدودی از اعتصاب اکشن انتقادی لذت خواهید برد. مهارت های خود را با ضرب و شتم و از بین بردن دشمنان خود تقویت کنید و پس از پیروزی در حمله کماندویی دشمن، پاداش دریافت کنید. برنده شدن در مسابقات آسان نیست، شما برای عنوان قهرمانی مبارزه خواهید کرد و به یک کماندوی واقعی تبدیل خواهید شد. با از بین بردن میدان های دشمن مانند یک تیرانداز حرفه ای، به عنوان آخرین مرد در یک بازی تیراندازی با اسلحه زنده بمانید.
‏دشمنان همیشه به شما زمان سختی می دهند تا شهر خود را بدست آورید و مردم را به عنوان برده نگه دارید، اما شما باید در جنگ بمانید و مانند یک تیرانداز عمل کنید. یک کماندوی جنگی واقعی برای از بین بردن نیات دشمنان. در این بازی تفنگ ضربتی کماندویی شما مجموعه عظیمی از اسلحه، تفنگ، تفنگ ساچمه ای و نارنجک را خواهید یافت. در این بازی تیراندازی فریم بر ثانیه، سلاح مورد علاقه خود را بردارید و به عرصه نبرد بپرید. همه اسلحه ها دارای مشخصات و توانایی های متفاوتی هستند که باعث می شود بازی ضربتی ماموریت کماندو در برابر دشمنان جذاب تر شود. گیم پلی این بازی کماندویی تیراندازی فریم بر ثانیه شگفت انگیز است و کنترل ها بسیار روان هستند.
‏ویژگی ها:
‏مجموعه سلاح در بازی تفنگ
‏حالت چندگانه با محیط متفاوت
‏کنترل های صاف و جلوه صوتی شگفت انگیز
‏هر سطح وظیفه متفاوتی دارد.
‏ گیم پلی شگفت انگیز این ضربات کماندویی فریم در ثانیه

نظرات و امتیاز ها

۳۶۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر yousof
٢٧ شهریور ١٤٠٢

این دیگه چه بازیه آخه این بازی اصلأ به درد نمیخوره معلوم نیست عکس هاش را از کدوم بازی کپی کرده مثل اینکه بری پابجی یا کالاف بازی کنی و عکسهای اونا رو بزاری روی بازی خودت واقعا برای آقای یا خانم سازنده متاسفم😭😭

میپسندم۵۱ نمیپسندم۱۲
عکس کاربر Hamza Nikzad 💪
٢٤ شهریور ١٤٠٢

‏✓ جواد ‏✓ جواد

میپسندم۳۳ نمیپسندم۵۹
عکس کاربر امید
١٨ شهریور ١٤٠٢

‏✗ کیفیت ندارد بچه ها تصویرش الکیه بازیش خیلی بد است به‌نظر من نریزین

میپسندم۸۷ نمیپسندم۲۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده