استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آب و هوا
FPS Encounter Strike Offline

FPS Encounter Strike Offline

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۱
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۱۰
حجم۳۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Play4fun Labs
‏‏به بازی های جدید تیراندازی فریم در ثانیه خوش آمدید. در بازی تیراندازی رایگان 2021 با تمام تروریست ها به عنوان یک کماندوی ارتش آموزش دیده ویژه روبرو شوید. ما با افتخار بازی های جدید تیراندازی gun wali را برای همه دوستداران بازی های کماندویی فریم در ثانیه ارائه می کنیم. گیم پلی اعتیاد آور و سلاح های جنگی مدرن در بازی های تیراندازی آفلاین آتش رایگان و بازی های تیراندازی آنلاین اوقات فراغت شما را در بازی تیراندازی رایگان آتش هیجان انگیز می کند. شما یک سرباز کماندوی ارتش در بازی های اسیر ارتش هستید و وظیفه شما این است که همه تروریست ها را در یک حمله ضد تروریستی از بین ببرید. بازی‌های اکشن جدید 2021 شامل انواع سلاح‌های مرگبار، شاتگان، نارنجک، اسلحه‌های تک تیرانداز و تفنگ‌های تهاجمی از همه بازی‌های تفنگ سه بعدی است. شما یک جنگجوی نیروی نخبه خبره هستید، بنابراین مسئولیت را بر عهده بگیرید و به خط مقدم بیایید تا ماموریت های مخفی حمله برخورد کنید.
‏در این بازی های اسلحه و تیراندازی با اسلحه، بازی های حمله تروریستی خط مقدم هستند. از مهارت های بازی های تیراندازی خود استفاده کنید و تمام دشمنان را در بازی تیراندازی چند نفره نابود کنید. بازی FPS Encounter strike تیراندازی سرگرم کننده بازی اسلحه و بازی اعتصاب با تفنگ است که بر اساس ماموریت های مخفی هیجان انگیز است. اعتصاب رزمی مدرن تمام شوق بازی تیراندازی شما را به عنوان بازی های اسلحه رایگان آفلاین برآورده می کند. در عملیات های ویژه 2021، پیروزی ها یک ماموریت مخفی هستند، بنابراین از مهارت های مبارزه استفاده کنید و بازی ماموریت مخفی fps را کامل کنید. دشمنان شما عادی نیستند، آنها همچنین به طور کامل برای مبارزه با هر ماموریت مخفی نیروهای ویژه مدرن آموزش دیده اند. پس آماده باشید، شما یک جنگجوی ویژه اعتصاب اسلحه فریم بر ثانیه هستید و تمام ماموریت های مخفی را شجاعانه انجام دهید. این یک بازی تیراندازی اول شخص عالی است که به شما اجازه می دهد تا در میدان نبرد علیه سربازان، تک تیراندازها و دیگر کهنه سربازان جنگی بروید. به یک نبرد حالت رایگان بپیوندید و در مسابقات مرگ تیمی با یک تیم تروریستی برای یک مسابقه در میدان های جنگی مختلف تیم شوید. شما باید با همه چیز از تفنگ های تک تیرانداز، مسلسل، نارنجک، تفنگ های تهاجمی و تپانچه، دشمنان آتش رایگان خود را بکشید و از بین ببرید. راه خود را بجنگید تا تبدیل به یک ماموریت مخفی تیراندازی کماندویی در تمام زمان ها شوید.
‏بازی تیراندازی رایگان دارای ماموریت های بسیاری برای سربازان کماندوی واقعی ارتش است. اگر کل بازی ضربات برخورد آفلاین کماندویی فریم بر ثانیه را کامل کنید، اهدافی را با سلاح های پیشرفته انجام دهید، آنگاه یک جنگنده کماندویی فوق العاده در بازی های تیراندازی pvp خواهید بود. بازی کنید و برای باز کردن قفل اسلحه های قدرتمندتر در این بازی های تفنگی پول کسب کنید، تا آخر زنده بمانید تا در بازی های اکشن 2021 به پیروزی برسید. از آتش رایگان آفلاین یکی از بهترین بازی های آفلاین با بازی های سرگرم کننده و فاوجی نامحدود لذت ببرید. در این بازی تیراندازی فریم بر ثانیه، بهترین سطح بازی های تیراندازی آفلاین را برای سرگرمی واقعی تیراندازی کشف کنید. اگر بازی‌های تفنگی را دوست دارید، بازی‌های فریم بر ثانیه آفلاین آتش رایگان مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد. ما یکی از بهترین بازی های تک تیرانداز سه بعدی را ارائه می دهیم که شما را با بهترین تجربه بازی از بازی های فریم بر ثانیه سرگرم می کند.
‏به بهترین بازی اکشن فاوجی (بازی banduk wala)، جایی که قرار است در آن بازی کنید، خوش آمدید. اسلحه نامحدود ولی بازی تک تیرانداز 3 بعدی و ماموریت های مخفی تیراندازی آفلاین. اگر عاشق بازی های اکشن رایگان هستید، پس این بازی های چند نفره فریم در ثانیه را به صورت رایگان امتحان کنید. شما باید تمام ماموریت ها را به پایان برسانید تا به بهترین اعتصاب کماندویی قاتل براوو نخبه تبدیل شوید. می‌توانید این بازی‌های تک تیرانداز فریم بر ثانیه را بازی کنید و از بازی آفلاین جدید 2021 لذت ببرید. گیم‌پلی بازی‌های تیراندازی رایگان در ثانیه بسیار اکشن و هیجان‌انگیز است. آیا آرزوی اعتیادآورترین بازی های مخفی کماندویی را دارید، بنابراین از این بازی تیراندازی به صورت رایگان لذت ببرید؟ در این بازی‌های تیراندازی آفلاین و بازی‌های تیراندازی آنلاین، به دشمنان حمله کنید تا مهارت‌های مبارزه خود را در بازی‌های موبایل افزایش دهید. شما در این بازی فریم بر ثانیه موبایل تیراندازی میدان جنگ، انواع سلاح های جنگی مدرن دارید، فقط نبرد خود را به صورت رایگان در بازی های جنگی شروع کنید.
‏ویژگی ها
‏- بازی تیراندازی آفلاین و آنلاین
‏- ماموریت های هیجان انگیز متعدد< br>- انواع سلاح های مدرن
‏- گرافیک سه بعدی واقع گرایانه
‏- بازی در میدان های نبرد چند فریم بر ثانیه
‏- ماموریت های ترور واقعی
‏- طیف وسیعی از تفنگ های تهاجمی و تفنگ های تک تیرانداز
‏- کیفیت صدا اثرات
‏- گیم پلی اعتیاد آور FPS بازی های اکشن
‏- کنترل های بازی تیراندازی با تفنگ ساده و روان

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدطاها رحیمی
١٠ مهر ١٤٠١

این همش دارن گو میخورن

۱۹ ۵
Borhan..k
٢٢ مرداد ١٤٠١

بد ترین بازی دنیا مخای مثل بازی فری فایر کنی به این خیال باش بخاتر همین حجمش کمه

۲۰ ۶
NHA....♡
٩ فروردین ١٤٠١

یک ستاره هم براش زیاده گول عکس هاشونخوریدبدردنمیخوره من نصب کردم اصلا نتونستم بازی کنم خودش برا خودش تیرمیزنه مثلا میخوادازروی فری فایراجراکنه

۲۴ ۲۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده