خانه برنامه سبک زندگی
Easy Real Drums-Real Rock and jazz Drum music game

Easy Real Drums-Real Rock and jazz Drum music game

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Better Life - Color and Draw
‏‏ایزی درام عنوان یک برنامه شبیه‌ساز رایگان برای ساز درام است. برنامه دروس مختفی برای شما ارائه می‌کند که درام‌نوازی با تمام ابزارهای موردنیازشامل درام بیت اجرای زنده در دسترس شما باشد.
‏ چه درام‌نواز تازه‌کار و چه حرفه‌ای باشید این برنامه برای شما مفید است. این شبیه‌ساز ارزشمند که گوشی تلفن شما را تبدیل به یک ساز متحرک می‌کند می‌توانید تجربه‌ای نزدیک به واقعیت را از درام‌نوازی کسب کنید.
‏ طبیقه‌بندی دروس بر پایه سطوح مختلف ساده، نرمال و سخت قرار گرفته و علاقه‌مندان به درام‌نوازی با تعیین رتبه خود می‌توانند نسبت به ادامه بازی اقدام کنند. با این بازی تجربه‌ای نزدیک به واقعیت از نوازندگی درام را به دست خواهید آورد.
‏ این بازی شما را با ساز و نوازندگی انواع ساز درام شامل (about Snare drum, base drum, tom, cymbal, hi-hat, floor tom) آشنا می‌کند.
‏ برنامه مقدمات لازم برای نوازندگی را فراهم می‌کند. امکان بارگذاری آهنگ‌های شخصی، و اعمال تغییرات نیز فراهم شده است.
‏ درام پد و درام کیت حالات انتخابی شما برای ورود به ژانرهایی مانند کلاسیک، راک، هیپ‌پاپ، خواهد بود. شبیه‌ساز قدرتمند درام را با گیم‌های معمولی نسنجید!
‏ در هر درس حالات مختلفی برای بازی تعبیه شده و حالت تقلید که بسیار نادر بوده است برای کسب مهارت بیشتر به کمک شما خواهد آمد.
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ - انتخاب آهنگ مورد علاقه و اضافه کردن آن به مجموعه درام کیت و ساخت آلبوم اختصاصی
‏ - ذخیره محصول نهایی و به اشتراک‌گذاری آن در شبکه‌های اجتماعی
‏ ژانر موسیقایی و سرعت پخش را به دقت انتخاب کند
‏ - استفاده از دانشنامه درام نوازی نیز اطلاعات شما را بیشتر خواهد کرد
‏ - یادگیری درام به منظور سازنوازی، افزایش مهارت ریتم گرفتن و زمانبندی
‏ - به راحتی از درام جیبی خود در هر مکانی حتی در سفر استفاده کنید
‏ - اوقات فراغت خود را با درام بگذرانید
‏ بهتر از این برنامه هنوز شبیه‌سازی ساخته نشده که با رابط کاربری ساده ، صوت و احساس واقعی بتواند نظر شما را تغییر دهد. چه حرفه‌ای باشید و چه تازه‌کلار، هر آنچه برای تجربه درام‌نوازی واقعی نیاز دارید در این برنامه وجود دارد.
New style
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟