استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Monster Legends

Monster Legends

افسانه های هیولاها

نسخه۱۷.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۱۹
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱,۸۲۶
حجم۲۱۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Social Point
‏‏جهانی پر از هیولا را در بازی Monster Legends کشف کنید و با شخصیت های مثبتی که در داخل آن زندگی می کنند، پیمان دوستی برقرار کنید. برخی از این هیولاها را به گروهتان بیاورید تا به همراهتان بجنگند و صلح و آرامش را در همه جا طنین انداز کنند. قهرمان مورد علاقه تان را با کمی شخصی سازی یا Customize به یکی از بهترین ها تبدیل کنید و به بخش چالش قهرمانان بروید و با سایر افراد به مبارزه بپردازید تا در نهایت امتیاز کسب نمایید.

ویدئو معرفی بازی

‏ غذای مورد نیاز کاراکتر هایتان را با کشف جنگل های مخصوص به دست بیاورید تا سطحشان افزایش یافته یا به اصطلاح Level Up شوند. برای هر یک از آنان در Monster Legends ماجراجویی ها انتخاب کنید و خودتان هدایتشان را بر عهده بگیرید و به این مناطق بروید تا اشیاء ارزشمندی را در این ماجراجویی ها پیدا کنید و به مجموعه تان بیافزایید. دو Game Mode با نام های Adventure Mode و Arena Mode در بازی افسانه هیولا طراحی شده اند و در گیم ماد اول، فقط به گشت و گذار و کشف چیز های جدید با قهرمانتان می پردازید و به سمت درگیری نمی روید.
‏ اما در بخش دوم بازی Monster Legends باید خود را برای خطرات احتمالی و هم چنین نبرد های تن به تن آماده سازید. هر لحظه، امکان مرگ یا کشتن یک هیولا وجود داشته و از جذابیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
‏‏رفع اشکال و بهبود عملکرد.

نظرات و امتیاز ها

۱,۸۲۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر parsa2020
٢٦ بهمن ١٤٠٢

بازی خوبی اما من ان تنت دارم اما میگه وصل نیستی من بازی نصب کردم آورده اما الان نمی اره نصب نکنید پشیمون می شید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Gamer s-Legend
١٧ بهمن ١٤٠٢

‏✓ عالی ‏✗ بهترین بازی مانستر لجند یکی از بهترین بازی هایی هست که دیدم من از بچگی داشتم پیشنهاد میکنم شما هم نصب کنید

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر ali
١٦ بهمن ١٤٠٢

‏✓ خیلی خوبه ‏✓ همه چی ‏✓ کلی حیوان گرفتم ‏✗ هیچی به جز دو تا چیز یک ستاره کم دادم چون فشار خوردم زده بود۲۳ ساعت دیگه از اول میاد الماس بعد اخرین ویدیو که ۱۰۰ تا الماس میداد اصلا به من نداد و از اول اومد ولی ۲۳ ساعت دیگه زده بود و یک بار رفته بودم تو بازی دیدم حیواناتم را از دست دادم یک مزرعه دارم و از اول با اینکه پاک نکرده بودم

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

🐉 نبرد اژدها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده