استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Neon Horns Devil Photo Editor

Neon Horns Devil Photo Editor

نسخه۱.۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۲۴
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۹۵
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده PIXEL PHOTO PRO
‏‏دوستان یا خانواده خود را با شاخ های شیطان جدید خود بترسانید چهره ای که با دوربین عکاسی شاخ شیطان ما ایجاد شده است. بهترین ویرایشگر عکس شیطان را امتحان کنید و از ویرایش عکس ها لذت ببرید. با استفاده از ویرایشگر عکس ماسک صورت شیطان و دوربین چهره شیطان، خود را به یک شیطان واقعی تبدیل کنید.
‏اگر می خواهید برای هالووین چهره شیطانی داشته باشید، می توانید به راحتی با این دوربین شیطان هالووین این کار را انجام دهید. پس از اتمام کار با سازنده عکس شیطانی، عکس های شبح آور را ذخیره کنید و هر زمان که بخواهید از آن استفاده کنید. وقتی دوستان شما سلفی ترسناک شما را می بینند، فکر می کنند شیطانی روی عکس وجود دارد LOL. و همچنین می‌توانید بال‌های شیطان نئونی و شاخ شیاطین نئون را به عکس‌های خود اضافه کنید.
‏در اینجا دوباره می‌رویم، بهترین شیطان شاخ نئون - ویرایشگر عکس Neon Devil Crown با تعداد زیادی فیلتر نئون شاخ با لبخند در اینجا وجود دارد. و فیلترهای خنده دار دیگر، ماسک صورت جمجمه نئون و ماسک روح نئون.
‏فقط یک عکس بگیرید و یک جلوه شیطانی جالب نئون شاخ اضافه کنید.
‏یک عکس بگیرید یا یکی از گالری را انتخاب کنید، سپس نئون مورد علاقه خود را انتخاب کنید. برچسب های شاخ شیطان رنگ های زیادی وجود دارد. آنها را در عکس خود قرار دهید و تمام کنید.
‏برای آوردن شاخ Neon Devils در عکس های خود با Neon Horns آماده شوید. برنامه بسیار جالب این برنامه با گالری عکس و سلفی خود یک تجربه فیلتر شاخ Neon Devils را در زندگی واقعی به شما می دهد. بادامک، آن را مانند فیلتر خط کشی ضربه محکم و ناگهانی است. می‌توانید هر عکسی را با چند برچسب نئون شاخ شگفت‌انگیز و باورنکردنی و جلوه‌های شاخ شیطان و شاخ‌های نئون خطی خاص‌تر کنید.
‏با برچسب‌های عکس شیطان ما می‌توانید مونتاژ عکس شیطانی چشمگیر ایجاد کنید. این برنامه دوربین شیطان را دریافت کنید و یک تغییر کامل مجازی داشته باشید. برای افزودن فیلتر بال‌های شیطان، چشم‌ها یا شاخ‌های شیطان به عکس‌های خود از برنامه تعویض چهره شیطان و عکس شیطان استفاده کنید.
‏Neon Horns Devil به شما این فرصت را داده است که با صدها تاج شاخ نئون، زاویه شاخ نئون، فوق‌العاده کاوائی به نظر برسید. تاج، برچسب نور نئون و ویرایشگر عکس شیطان برای تصاویر شما.
‏این دوربین شاخ نئون را دانلود کنید و عکس‌های خود را با فیلتر شیطان زیبا پر کنید و دوستان خود را غافلگیر کنید.
‏‏به‌روزرسانی‌شده در سال 2023
‏Neon Horns Devil - Neon Devil Crown ویژگی‌های ویرایشگر عکس:

‏- بیش از 200 Devil Neon Horn، برچسب کاگول، برچسب ماسک گاز و جلوه‌های رنگین کمان.
‏- فیلتر fx عکس شگفت‌انگیز شیطان.
‏- عکس های خود را با کیفیت Full HD ذخیره کنید.
‏- عکاس خود را از طریق شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
‏- این ویرایشگر عکس Devil Neon Horn برای پسران و دختران.
‏- فیلترهای شاخ Easy Devils
‏ >- برچسب های نئون بال شیطان را برای تصاویر اضافه کنید

نظرات و امتیاز ها

۲۹۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر صلیب
٣ روز پیش

ادیت های خفنی میتونی بزنی. استیکر های دارک. برا هر گوشی لازمه... اما اگ بیشتر استیکر و... بیشتر داشته باشه عالی‌تر میتونه باشه درهر حال باحاله:)

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر army girl
٤ روز پیش

خوبه ولی برچسب های خیلی متنوعی نداره مثلا از یه برچسب چند تا با رنگ های مختلفه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر ❤️ martntte❤️
٩ تیر ١٤٠٣

خوبه ولی اگه برچسب های پیشتر و مرینتنی پیشتری داشت بهتر بود🙂🙂

میپسندم۳ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده