استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Zombie Trigger 3D Gun Shooter

Zombie Trigger 3D Gun Shooter

نسخه۱.۳.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۰۴
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۴۹
حجم۱۸۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Fun Shooting Games - FPS
‏‏ارتش‌هایی از زامبی‌های بی‌مغز در حال تصرف دنیا هستند! بنابراین، بایستید و بر ضد دسته‌هایی از زامبی‌های گرسنه‌یِ مغز بجنگید. این هیولاهای تنفرانگیز خواستار طعم لذیذ مغز انسان هستند اما شما به خورد آنها فقط سرب داغ میدهید. بازی ما تمامِ خون‌ریزی، دل و روده، لخته خون و شکوهی که دلتان میخواهد، را در خود دارد!
‏بازی zombie survival 3D همانطور است که انتظارش را دارید - یک بازی تیراندازی اول شخص سه‌بعدی خونین که در آن شما باید با موج‌هایی پشت سرِ هم از زامبی‌های مرگبار و با شکل و شمایل واقعی بجنگید. شما باید هر بار از یک موج از زامبی‌ها نجات پیدا کنید - هر موج تعداد بیشتری زامبی را دربردارد و کشتن آنها نیز سخت‌تر میشود. اما شما اهل جانِ سالم به در بردن هستید و از تفنگی که در دستتان است برای ساختن مسیری خونین از میان زامبی‌ها استفاده میکنید!
‏این یک بازی تیراندازی رایگان است و به خصوص از بازیهای آفلاین است، بیایید آن را رایگان دانلود کنیم و اسطوره شویم، تمام زامبی‌های دیوانه را بکشیم تا دنیا را نجات دهیم!
‏اکنون شما میتوانید یک بازی زامبی‌کشی جذاب را تجربه کنید. این بهترین بازی زامبی‌کشی هست که تا به حال وجود داشته، ما همیشه میخواهیم تا از شما بشنویم، بازخورد شما باعث انگیزه ما برای خلق یک بازی آفلاین خوب و بهبود هر روزه‌ی آن میشود!
‏‏نسخه 1.3.8
‏- رفع برخی از اشکالات شناخته شده
‏از اینکه بازی ما را انتخاب کردید متشکریم

نظرات و امتیاز ها

۴۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر هادی فاضلی
٢١ آذر ١٤٠١

خوبه بد نیست

میپسندم۹ نمیپسندم۳
عکس کاربر امارات اسلامی
١٠ مهر ١٤٠١

معمولی‌ترین

میپسندم۷ نمیپسندم۸
عکس کاربر سیّد شهریار کریمی نیا
١٠ تیر ١٤٠٢

💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥 سلام بر عزیزان دل خودم به جرات میگم کل بازی های مایکت و کل اپلیکیشن های کاربردی گوشی موبایل رو تو صفحم گذاشتم کل اپلیکیشن های مایکت رو گلچین کردم گذاشتم تو صفحم بیاید تو صفحم یه سری حتما حتما حتما بزنید قدمتون رو چشم خودم به ۱۲ تا امام قسم خاک پای تک تک تونم به امام زمان قسم در ضمن ۶۷۸ تا اپلیکشن و بازی گلچین شده دارم همشون گاد و عالی و محشر و نگم برات بیا تو صفحم با چشمای خوشگل و زیبات ببین 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

میپسندم۱۱ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده