استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Dead Fury: Gun Shooting Games

Dead Fury: Gun Shooting Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۱
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۴۸
حجم۱۶۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Fun Lucky Games
‏‏ارتش‌هایی از زامبی‌های بی‌مغز در حال تصرف دنیا هستند! بنابراین، بایستید و بر ضد دسته‌هایی از زامبی‌های گرسنه‌یِ مغز بجنگید. این هیولاهای تنفرانگیز خواستار طعم لذیذ مغز انسان هستند اما شما به خورد آنها فقط سرب داغ میدهید. بازی ما تمامِ خون‌ریزی، دل و روده، لخته خون و شکوهی که دلتان میخواهد، را در خود دارد!
‏بازی zombie survival 3D همانطور است که انتظارش را دارید - یک بازی تیراندازی اول شخص سه‌بعدی خونین که در آن شما باید با موج‌هایی پشت سرِ هم از زامبی‌های مرگبار و با شکل و شمایل واقعی بجنگید. شما باید هر بار از یک موج از زامبی‌ها نجات پیدا کنید - هر موج تعداد بیشتری زامبی را دربردارد و کشتن آنها نیز سخت‌تر میشود. اما شما اهل جانِ سالم به در بردن هستید و از تفنگی که در دستتان است برای ساختن مسیری خونین از میان زامبی‌ها استفاده میکنید!
‏این یک بازی تیراندازی رایگان است و به خصوص از بازیهای آفلاین است، بیایید آن را رایگان دانلود کنیم و اسطوره شویم، تمام زامبی‌های دیوانه را بکشیم تا دنیا را نجات دهیم!
‏اکنون شما میتوانید یک بازی زامبی‌کشی جذاب را تجربه کنید. این بهترین بازی زامبی‌کشی هست که تا به حال وجود داشته، ما همیشه میخواهیم تا از شما بشنویم، بازخورد شما باعث انگیزه ما برای خلق یک بازی آفلاین خوب و بهبود هر روزه‌ی آن میشود!
‏‏نسخه 1.3.5
‏- پرتغالی، عربی، ترکی و زبان های دیگر اضافه شد. زبان را می توان در تنظیمات تغییر داد
‏- برخی از اشکالات شناخته شده را رفع کرد
‏- تناوب نمایش تبلیغات را تنظیم کنید
‏از اینکه بازی ما را انتخاب کردید متشکریم

نظرات و امتیاز ها

۴۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
هادی فاضلی
٢١ آذر ١٤٠١

خوبه بد نیست

۰ ۰
امارات اسلامی
١٠ مهر ١٤٠١

معمولی‌ترین

۰ ۱
متغا
٢٩ آذر ١٤٠١

سخت بازی

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده