خانه برنامه سرگرمی
How to draw cute food, drinks step by step

How to draw cute food, drinks step by step

تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۳۱
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Udenity
‏‏😊مرحله به مرحله غذاهای زیبا ک مورد علاقه خود را نقاشی کنید. آیا میخواهید دوستانتان را سوپرایز کنید تا نقاشی یاد بگیرند؟ این برنامه برای توست. درس از دشواری های مختلف به شما کمک میکند تا از جنبه های اصلی طراحی استفاده کنید. شما به راحتی تصور خواهید کرد که چه چیزی را چگونه ترسیم کنید. مهارت های جدید به دست بیاورید و پیشرفت کنید. نقاشی کردن سرگرم کننده است!
‏✏ تعداد زیادی از مردم میخواهند یاد بگیرند که چگونه نقاشی بکشند، اما آنها در این زمینه مشکلات زیادی دارند. این نرم افزار به شما امکان میدهد تا در کمترین زمان ممکن یاد بگیرید که چگونه یک غذای زیبا ترسیم کنید.
‏✏ اگر میخواهی غذای باحال و زیبا یاد بگیری که دیگان به شما حسادت کنند، این برنامه برای شماست. این برنام شامل مجموعه ای عظیم از دستور العمل های گام به گام برای نقاشی کشیدن است.
‏✏ حتی اگر شما نمیتوانید همه چیز را بکشید، مشکل بزرگی نیست. درس ما فقط برای یاد گیری سریع مبانی طراحی شده است. همه ی درس های طراحی نقاشی زیبا ایجاد شده، توسط تصویر گران حرفه ای نه تنها اقتباس شده است برای بزگسالان و همچنین کودکان است. مداد بردار، نقاشی زیبا مورد علاقت را انتخاب کن، شما امروز یاد خواهید گرفت که چگونه نقاشی کنید.
‏✏همه ی نقاشی های غذا های زیبا ارائه شده قدم به قدم دستور العمل دارد. قدم به قدم دستور العمل ها را دنبال کنید. شما خواهید دید نقاشی کشیدن برایتان ساده است.
‏✏بچه هایتان ازتون میپرسند چگونه نقاشی زیبا را بکشید، شما این برنامه را باز کنید و با آن بکشید، شما خواهید دید بچتون چقدر دوست خواهد داشت. با این برنامه مورد علاقه خود وقت خود را سپری کنید. همه
‏ درس های نقاشی غذا های زیبا کاملا رایگان است. فقط برنامه را نصب کن هر نوع غذای شیرین را انتخاب کنید و یاد بگیرید که نقاشی کنید.
‏خوب درس های غذا های زیبا را قدم به قدم نقاشی کنید! موفق باشی!
‏⭐ ویژگی های برنامه:
‏- تعداد آویزان شده نقاشی
‏- جمع ثابت نقاشی های جدید
‏- یادگیری سریع
‏- رابط بصری ساده
‏- رابط ترجمه شده به زبان های مختلف
✔️ Improvements
✔️ Bug fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟