استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سیر و سفر
UTM Geo Map

UTM Geo Map

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۱
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۷۳
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Y2 Tech
‏‏برنامه ای کامل و ساده برای استفاده رایگان نقشه برداری زمین، توپوگرافی، باتیمتری و GIS است.
‏ مناسب برای مهندسی ژئودزی، مهندسی عمران، زمین شناسی و دیگر رشته های مربوط به نقشه ها، مختصات، مکان و تجزیه و تحلیل فضایی می باشد.
‏ می تواند به عنوان ابزاری برای تعیین موقعیت، مختصات، مکان و تخمین مسافت، تجزیه و تحلیل فضایی مانند Overlay ، Buffering ، TIN / Delaunay Triangulation ، Voronoi Diagram ، Hone Convex ، Smoothing ، Show WMS Map (Map Server) و... استفاده شود.
‏ مختصات نقشه: می توان برای به دست آوردن طول جغرافیایی( MGRS )WGS84 و دیگر CRS (با استفاده از کدهای EPSG) در زمان واقعی، ثبت نقاط کامل با اطلاعات مختصاتی، یادداشت ها / برچسب ها، ارتفاع، آدرس ها، عکس و... استفده کرد.
‏ این مدل همچنین می تواند TIN، نمودارهای Voronoi و Buffers را به موقع از نقاط موجود نمایش دهد.
‏ GPS آفلاین: برای بدست آوردن مختصات در حالت آفلاین استفاده می شود، تلفن همراه شما مانند GPS دستی کار می کند تا مختصات Latitude Longitude ، UTM ، MGRS ، Elevation (ellipsoid) ، MSL Elevation (EGM96) و دیگر اطلاعات مفید مختصات را می توان به تعداد نامحدود در مرکز اطلاعات ذخیره کرد و با توجه به یادداشت ها / برچسب ها، عکس ها را به فرمت های CSV ، KML ، DXF و GPX ارسال کند.
‏ تبدیل کننده مختصات: برای تبدیل مختصات به صورت دستی از Latitude Longitude به UTM & MGRS و برعکس همچنین می تواند برای تبدیل آدرس ها به مختصات مورد استفاده قرار گیرد.
‏ مساحت / فاصله: برای اندازه گیری مساحت (واحد: متر، کیلومتر، فوت، مایل،هکتار)
‏ ثبت خطوط / چند ضلعی ها، ساخت چند ضلعی به طور خودکار از روی نقاط مختصات را می توان به تعداد نامحدود در مرکز اطلاعات شما ذخیره کرد، روی نقشه نمایش داد، عکس و برچسب اضافه کرد یا به فرمت CSV ، KML یا DXF ارسال کرد.
‏ دارای الگوریتم های ویرایش فضایی مانند Snap Nearest ، Delete Object Inside / Outside Polygon ، Smoothing ، Split Polygon By Line و...
‏ می تواند فرمت های CSV و KML را برای وارد کردن یا نمایش به فایل های اصلی بخواند.
‏ نقشه ساز : شبیه مختصات نقشه ولی با اندازه گیری هندسه کامل و پیچیده تر مانند نمایش دینامیک متغیر را انجام ‌می دهد.
‏ در این مدل می توان از ترکیب اطلاعات مختصاتی و خطوط و چند ضلعی ها و تجزیه و تحلیل هندسی مانند نمودارهای TIN و Voronoi را درست کرد. این هندسه ها قابلیت این را دارند که فایل های KML یا DXF را برای استفاده در تلفن های دیگر یا سیستم کامپیوتری ارسال شوند.
‏ نقشه قطب نما: از یک مدل با نقشه و قطب نما با کاهش مغناطیس می توان برای کمک به اندازه گیری زاویه و تعیین فاصله و جهت استفاده کرد.
‏ هم پوشانی: برای انجام عملیات هایی از جمله Union ، Intersection ، Difference و SymDifference استفاده می شود.
‏ بافر کردن: برای انجام عملیات از اطلاعات موجود در نقطه، خط و چند ضلعی استفاده می شود.
‏ مشخصات ارتفاع: برای ایجاد پروفایل های ارتفاع (مقطع/ بخش طولانی) از اطلاعات ارتفاع با واحدهای متر و فوت / مایل استفاده می شود. این مدل می تواند پروفایل های ارتفاعی را از چندین نقطه از جمله مشخصات ارتفاع از مسیر را به ما بدهد.
‏ کانتور: مدل برای ساخت کانتور بر اساس تعداد خطوط کانتور، ارتفاع مورد نظر یا فاصله کانتور. این مدل به اینترنت نیاز دارد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
All good things left unchanged, only adding some improvements.
- Bug fix.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده