استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۳.۹.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۱۴
تعداد دانلود۳۹ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۰۹
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Y2 Tech
‏‏برنامه ای کامل و ساده برای استفاده رایگان نقشه برداری زمین، توپوگرافی، باتیمتری و GIS است.
‏ مناسب برای مهندسی ژئودزی، مهندسی عمران، زمین شناسی و دیگر رشته های مربوط به نقشه ها، مختصات، مکان و تجزیه و تحلیل فضایی می باشد.
‏ می تواند به عنوان ابزاری برای تعیین موقعیت، مختصات، مکان و تخمین مسافت، تجزیه و تحلیل فضایی مانند Overlay ، Buffering ، TIN / Delaunay Triangulation ، Voronoi Diagram ، Hone Convex ، Smoothing ، Show WMS Map (Map Server) و... استفاده شود.
‏ مختصات نقشه: می توان برای به دست آوردن طول جغرافیایی( MGRS )WGS84 و دیگر CRS (با استفاده از کدهای EPSG) در زمان واقعی، ثبت نقاط کامل با اطلاعات مختصاتی، یادداشت ها / برچسب ها، ارتفاع، آدرس ها، عکس و... استفده کرد.
‏ این مدل همچنین می تواند TIN، نمودارهای Voronoi و Buffers را به موقع از نقاط موجود نمایش دهد.
‏ GPS آفلاین: برای بدست آوردن مختصات در حالت آفلاین استفاده می شود، تلفن همراه شما مانند GPS دستی کار می کند تا مختصات Latitude Longitude ، UTM ، MGRS ، Elevation (ellipsoid) ، MSL Elevation (EGM96) و دیگر اطلاعات مفید مختصات را می توان به تعداد نامحدود در مرکز اطلاعات ذخیره کرد و با توجه به یادداشت ها / برچسب ها، عکس ها را به فرمت های CSV ، KML ، DXF و GPX ارسال کند.
‏ تبدیل کننده مختصات: برای تبدیل مختصات به صورت دستی از Latitude Longitude به UTM & MGRS و برعکس همچنین می تواند برای تبدیل آدرس ها به مختصات مورد استفاده قرار گیرد.
‏ مساحت / فاصله: برای اندازه گیری مساحت (واحد: متر، کیلومتر، فوت، مایل،هکتار)
‏ ثبت خطوط / چند ضلعی ها، ساخت چند ضلعی به طور خودکار از روی نقاط مختصات را می توان به تعداد نامحدود در مرکز اطلاعات شما ذخیره کرد، روی نقشه نمایش داد، عکس و برچسب اضافه کرد یا به فرمت CSV ، KML یا DXF ارسال کرد.
‏ دارای الگوریتم های ویرایش فضایی مانند Snap Nearest ، Delete Object Inside / Outside Polygon ، Smoothing ، Split Polygon By Line و...
‏ می تواند فرمت های CSV و KML را برای وارد کردن یا نمایش به فایل های اصلی بخواند.
‏ نقشه ساز : شبیه مختصات نقشه ولی با اندازه گیری هندسه کامل و پیچیده تر مانند نمایش دینامیک متغیر را انجام ‌می دهد.
‏ در این مدل می توان از ترکیب اطلاعات مختصاتی و خطوط و چند ضلعی ها و تجزیه و تحلیل هندسی مانند نمودارهای TIN و Voronoi را درست کرد. این هندسه ها قابلیت این را دارند که فایل های KML یا DXF را برای استفاده در تلفن های دیگر یا سیستم کامپیوتری ارسال شوند.
‏ نقشه قطب نما: از یک مدل با نقشه و قطب نما با کاهش مغناطیس می توان برای کمک به اندازه گیری زاویه و تعیین فاصله و جهت استفاده کرد.
‏ هم پوشانی: برای انجام عملیات هایی از جمله Union ، Intersection ، Difference و SymDifference استفاده می شود.
‏ بافر کردن: برای انجام عملیات از اطلاعات موجود در نقطه، خط و چند ضلعی استفاده می شود.
‏ مشخصات ارتفاع: برای ایجاد پروفایل های ارتفاع (مقطع/ بخش طولانی) از اطلاعات ارتفاع با واحدهای متر و فوت / مایل استفاده می شود. این مدل می تواند پروفایل های ارتفاعی را از چندین نقطه از جمله مشخصات ارتفاع از مسیر را به ما بدهد.
‏ کانتور: مدل برای ساخت کانتور بر اساس تعداد خطوط کانتور، ارتفاع مورد نظر یا فاصله کانتور. این مدل به اینترنت نیاز دارد.
‏‏این نسخه با بسیاری از بهبودهای باطن ارائه می شود. نقشه برداری مبارک!.

نظرات و امتیاز ها

۳۰۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر طاهر دنیادیده
٦ روز پیش

‏✓ خوب ‏✗ کم برای بعضی از گوشی های اندروید خوب نصب نمیشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر habib
٢١ دی ١٤٠٢

‏✗ بروز رسانی برنامه بروی گوشی سامسونگ نوت 3 نصب نمیشود

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Abolfazl Akbari
١٩ دی ١٤٠٢

خوبه ولی عکس ها بروز رسانی نیست .

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده