استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها امور مالی
همراه بانک ملت

همراه بانک ملت

بانک ملت همیشه همراه شما

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۰
تعداد دانلود۲ میلیون
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۳,۴۲۰
حجم۵۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده مالی و پرداخت

بانک ملت از جمله بانک‌های پرمشتری است که افراد بسیار زیادی در آن حساب باز کرده‌اند. دسترسی آنلاین به خدمات و عملیات‌های بانکی یکی از مهم‌ترین نیازهای این روزهای مشتریان بانک‌هاست و بانک ملت نیز یکی از بانک‌های پیشرو در این زمینه است. بانک ملت اپلیکیشن خود به نام همراه بانک ملت را به عنوان پنجره‌ای برای ارائه خدمات آنلاین خود انتخاب کرده است. این اپلیکیشن جامع ویژگی‌های مختلفی را در خود جای داده و به کمک آن هم می‌توانید کارت به کارت کنید، هم قبض پرداخت کنید و هم شارژ بخرید. 

دسترسی ساده به همراه بانک ملت

بانک ملت خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهد. یکی از این خدمات، انتقال وجه از روش‌های مختلف است که جزو عملیات‌های پرتکرار مشتریان در طول روز به شمار می‌آید. کارت به کارت یکی از این روش‌هاست که بسیاری از افراد از آن برای انتقال مبالغ نه چندان بالا استفاده می‌کنند. با اپلیکیشن همراه بانک ملت شما به راحتی می‌توانید وجود مدنظر خود را از روش‌های مختلفی مثل کارت به کارت، پایا و … منتقل نمایید. 

استفاده از اپلیکیشن همراه بانک ملت بسیار ساده است و به همین خاطر، انتقال وجه با این برنامه نیز پروسه‌ای سریع و راحت دارد. قابلیت‌هایی مثل ذخیره شماره کارت‌های مورد علاقه و … نیز به شما کمک می‌کنند تا انتقال وجه سریعی داشته باشید. 

برنامه همراه بانک ملت در دیگر تراکنش‌ها هم در کنار شماست. مثلا، پرداخت قبوض یکی دیگر از تراکنش‌های همیشگی ما در زندگی روزمره است و شما می‌توانید با این برنامه خیال‌تان را بابت پرداخت قبض‌ها هم راحت کنید. از سوی دیگر، خرید شارژ و بسته اینترنت برای سیم‌کارت هم از جمله دیگر نیازهای پرتقاضاست و بانک ملت با این برنامه اختصاصی خود به دنبال رفع آن نیاز هم بوده است. 

در زمینه‌های دیگر هم می‌توانید روی این برنامه حساب کنید، مثل استعلام ضمانت‌نامه‌های ریالی و ارزی. از جهت دیگر، شما می‌توانید بحث گردش حساب خود و البته تراکنش‌های قدیمی‌تان را هم مشاهده کنید تا چیزی از قلم نیفتد.

اپلیکیشن همراه بانک ملت، یک برنامه ضروری برای افرادی است که از مشتریان این بانک قدیمی و مطرح هستند و می‌خواهند دسترسی سریعی به خدمات بانکی داشته باشند.

 

ویژگی‌های برنامه:

. انتقال وجه از طریق کارت به کارت و روش‌های دیگر

. پرداخت قبوض

. خرید شارژ و اینترنت

. تاریخچه تراکنش‌ها

‏‏دریافت یکبار رمز سرویس های حسابی و یکبار رمز پویای سرویس های کارتی به صورت مستقیم
‏استعلام ضمانتنامه ریالی
‏استعلام ضمانتنامه ارزی
‏گزارش استعلام قبض خودکار
‏گزارش استعلام شارژ خودکار
‏شارژ رایتل (شارژ و بسته اینترنتی حسابی و کارتی)
‏مجوز خدمت بانکداری باز

نظرات و امتیاز ها

۱۳,۴۲۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
𝑲𝒊𝒎𝒊𝒚𝒂 00721
دیروز

‏✓ کارت به کارت انجام میشه ‏✗ گاهی اوقات درست عمل نمیکنه ‏✗ مثلا پرداخت قبض ها

۰ ۱
سیدتوفیق تاج فیروزه هستم
دیروز

ممنون از کارمندان بانک ملت خیلی عالیه بخصوص از کارمندان بانک ملت مازندران بابل شعبه بارفروشی از ریس شعبه آقای قاسمی ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

۱ ۰
mehdi
پریروز

‏✗ یک ماه هست خراب شده وقتی میزنی رو کادر برای رمز پویا انجام نمیده اِرور میزنه

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید