خانه برنامه مذهبی
دعای سمات صوتی 99

دعای سمات صوتی 99

تعداد دانلود۸۰۰
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده کدرز
‏‏دعای سمات صوتی با صدای محسن فرهمند آزاد،موسوی قهار و مهدی میرداماد. با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب. سمات جمع «سِمَه» به معنی علامت و نشانه است. گفته‌اند که چون نشانه‌های استجابت در این دعا بسیار است، به این نام نامیده شده است.
‏‏امکانات:
‏- بدون نیاز به اینترنت
‏- با صدای محسن فرهمند آزاد،موسوی قهار و مهدی میرداماد
‏- گرافیک زیبا و مدرن
‏- اسکرول ( پیمایش ) خودکار
‏- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
‏- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
‏- قابلیت مخفی سازی ترجمه
‏- همراه با راهنما
‏لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️
‏دعاى سمات معروف به دعاى شبّور که مستحب است خواندن آن در ساعت آخر روز جمعه و مخفى نماند که این دعا از ادعیه مشهوره است و اکثر علماى سلف بر این دعا مواظبت مى ‏نموده ‏اند و در مصباح شیخ طوسى و جمال الاسبوع سید بن طاوس و کتب کفعمى به سندهاى معتبر از جناب محمد بن عثمان عمروی رضوان الله علیه که از نواب حضرت صاحب الامر علیه السلام است و از حضرت امام محمد باقر و امام جعفر صادق علیهما السلام روایت شده و علامه مجلسى رحمة الله علیه آنرا با شرح در بحار ذکر کرده است.
‏سبب نامگذاری
‏سمات جمع «سِمَه» به معنی علامت و نشانه است. گفته‌اند که چون نشانه‌های استجابت در این دعا بسیار است، به این نام نامیده شده است.
‏محتوا
‏در دعای سمات، خدا را به اسم اعظم، پیامبران و مکان‌های مقدسی که خداوند در آن مکان‌ها با رسولانش تکلم نمود و بر آنان وحی فرستاد، قسم داده یا خوانده می‌شود. ابتدای دعا با مناجات خداوند آغاز شده و در ضمن آن به نعمت‌های خداوند اشاره شده است. همراهی حضرت موسی با بنی‌اسرائیل عبور آن‌ها از دریا و هلاک فرعون و لشگریان فرعون را یاد کرده است. در بندهای دیگر سخن گفتن خداوند با موسی بن عمران، ابراهیم، اسحاق، یعقوب و اینکه خداوند آن‌ها را یاری رسانده را ذکر کرده است. رحمت خداوند را به حضرت آدم و ذریه او یادآوری می‌کند و سپس برکت خداوند بر امت‌های گذشته را خاطر نشان می‌کند و بر شمول برکت خداوند بر امت، ذریه و امت پیامبر(ص) تأکید می‌کند و از خداوند می‌خواهد که بر پیامبر(ص) و خاندان او صلوات فرستاده و برکت و رحمت خویش را بر آنها شامل کند، کما اینکه بر ابراهیم و آل ابراهیم درود، برکت و رحمت خود را شامل کرده است.
‏‏-----------------------------------------
‏‏برچسب ها : دعای سمات ,دعای رمضان با ترجمه فارسی ,دعای سمات فرهمند آزاد ,دعای سمات فارسی ,دعای سمات صوتی ,دعای سمات صوتی برای اندروید، دعای سمات صوتی اندروید ,ثواب دعای سمات ,دانلود دعای عدیله، دعای سمات فارسی صوتی، دعای سمات فایل صوتی , اپ دعای سمات , اپلیکیشن دعای سمات ,دعای سمات 97 , دعای سمات جدید , دعای سمات صوتی خودکار
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟