استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
برنامه خاتم

برنامه خاتم

صندوق بازنشستگی کشوری

نسخه۱.۱.۳۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۱۷
تعداد دانلود۴۵ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۹۵
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده نرم افزار جامع صبا

با خاتم به تردد های غیر ضروری خود خاتمه دهید! بدون اینکه از خانه خارج شوید تمام مسائل مربوط به حقوق بازنشستگی خود را مدیریت کنید آن هم فقط با داشتن یک گوشی هوشمند. 

خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی

این برنامه یک نرم افزار مدیریت بازنشستگی یک سیستم نرم افزاری کاملا یک‌ پارچه با عملکردی جامع برای مدیریت بازنشستگی می باشد. این برنامه به صندوق‌ های بازنشستگی کمک کرده است تا قابلیت های خدمات را افزایش دهند، هزینه های عملیاتی کمتری داشته باشند، از رکود فنی‌ جلوگیری کنند و به نیاز های تجاری پیچیده و متغیر رسیدگی کنند.

با خاتم بازنشستگان واجد شرایط می توانند بدون تلف نمودن وقت و یا تردد بیهوده در شهر آن هم با وجود ویروس منحوس کرونا، کار های مربوط به بازنشستگی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. تفاوتی ندارد از چه سیستم عاملی استفاده کنید این اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios ساخته و منتشر شده است.

دریافت آنلاین فیش حقوقی

قابلیت دریافت فیش حقوقی بازنشستگی و حکم‌ حقوقی و مشاهده آن و امکان ذخیره این اطلاعات در گوشی همراه خود به صورت کاملا رایگان و بدون صرف وقت اضافی. همچنین شما می توانید اطلاعات حقوقی از جمله افزایش درصدی وجه آن را مشاهده و کنترل کنید.

از اخبار روز با استفاده از کانال های داخل برنامه مطلع شوید. مراکز درمانی و دفاتر پیشخوان دولت را در نقاط مختلف کشور شناسایی کنید و نزدیک ترین آن را به محل زندگی خود بیابید و از امکانات آن بهره‌مند شوید.
نظرات، انتقادات، پیشنهادات و درخواست های خود را به مراکز مربوطه بفرستید و پاسخ درخواست های خود را پس از بررسی کارشناسان با استفاده از کد رهگیری دریافت کنید و نامه های خود را پیگیری کنید.
در آخر هم می‌توانید در نظرسنجی شرکت کنید و میزان رضایت خود از برنامه را اعلام کنید.
همه قابلیت های بالا تنها با وارد کردن اطلاعاتی همچون استان، شهر، کد ملی، شماره دفتر کل، شماره حساب بانکی، شماره موبایل، ایمیل (اختیاری)، رمز عبور انتخاب شده و ثبت نام در سامانه هوشمند بازنشستگی قابل استفاده می باشند. انتخاب با شماست! شما می توانید با ثبت نام و ایجاد حساب کاربری از کلیه خدمات نوین صندوق بازنشستگی کشوری برخوردار می شوید. همچنین می توانید به عنوان کاربر مهمان وارد برنامه شده و از امکانات محدود تر استفاده کنید. 
خاتم را از مایکت دانلود و نصب کنید و از خدمات نوین آن به بهترین شیوه بهره ببرید.
‏‏تغییرات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۶۹۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 154824
دیروز

‏✓ اطلاع از خبرها و حکم جدید وفیش حقوقی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 013469
٢٣ شهریور ١٤٠٢

‏✓ ضعیف ‏✗ ثبت نام را حذف کنید نظر در نقاط ضعف داده شد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 3040
١١ شهریور ١٤٠٢

‏✓ متوسط ‏✗ دیر یازمشود درکل سامانه خوب است

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید