استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها مذهبی
عشقعلی | سامانه هوشمند دعا و زیارت

عشقعلی | سامانه هوشمند دعا و زیارت

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۲۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۷
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۰۸
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده گروه فرهنگی ام ابیها سلام الله علیها
‏‏اپلیکیشن عشقعلی به منظور ترویج قرائت زیارت عاشورا و سایر اعمال مستحبی دیگر و همچنین برآورده شدن حاجات مومنین از طریق دعا کردن برای یکدیگر ایجاد شده است.
‏نحوه کار به این شکل است که پس از نصب اپلیکیشن عشقعلی و ثبت نام در طرح زیارت عاشورا، هنگامی که تعداد افراد ثبت نام کننده به 40 نفر رسید، یک لیست برای افراد فرستاده می شود.

ویدئو معرفی برنامه

‏در این لیست، روزهای چله زیارت عاشورا مشخص شده است و هر روز به یکی از افراد گروه اختصاص داده شده و حاجات آن فرد جلوی نام او در آن روز ذکر شده است. تک تک اعضای گروه باید به مدت 40 روز زیارت عاشورا بخوانند و هر روز پس از قرائت زیارت عاشورا، علاوه بر حاجات خود برای برآورده شدن حاجات شخصی که در آن روز مشخص شده است نیز دعا می کنند.
‏جالبه بدونید که دامنه فعالیت اپلیکیشن عشقعلی فقط به چله زیارت عاشورا محدود نمیشه؛ بلکه بعد از اتمام چله زیارت عاشورا، مراحل دیگری برای اعضا طراحی شده است. در اینجا به اختصار مراحلی که طراحی شده است را نام می بریم:
  • چله زیارت عاشورا
  چله سوره واقعه
  چله نماز اول وقت و با حضور قلب
  چله زیارت جامعه کبیره
  چله ترک گناه
  چله نماز شب
  چله دعای عهد
  حتما نصب کنید. پشیمون نمیشید.

‏‏حل مشکلات گزارش شده

نظرات و امتیاز ها

۱۰۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سیده فاطمه زهرا عسکری
١ خرداد ١٤٠٢

‏✓ اصلا ندارد ‏✗ قطع میشه

۰ ۰
250341
٥ فروردین ١٤٠٢

اگه چله های بیشتری داشت بیشتر از این آپ استفاده می‌کردم، حدیث کسا، (دعای مقاتل ،نور ،فاتحه کبیره)، مرحله آخرش هم باید چله زیارت عاشورای حق شناس میزاشتین ،سوره حشر ،چله شهدا

۰ ۰
zein
٢٤ اسفند ١٤٠١

‏✓ عالی و کاربردی ‏✗ کاش چله های بیشتری اضافه کنید ‏✗ چله حدیث کسا را حذف کردید... با سلام و تشکر لطفا چله حدیث کسا را اضافه کنید

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

ادعیه و زیارات