استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کتاب
شاعران معاصر

شاعران معاصر

نصب در حال دریافت
نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۱۵
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده پرنیما
‏‏شعر فارسی یکی از غنی ترین و سرشارترین منابع ادبی جهان در توجه به ابعاد گوناگون زندگی بشری محسوب می شود؛ مضامینی هم چون عشق و سخن عاشقانه، عرفان و وصل الهی، کلام حماسی و ملی، موضوعاتی هستند که همواره در گذر از عصرهای مختلف، مورد توجه شاعران فارسی زبان قرار گرفته اند و آثار قابل توجه و بی نظیری در خصوص آن ها به رشته ی تحریر درآمده است.
‏در این میان نویسندگان و شاعران هر دوره ی ادبی، به روش خاص خود این مضامین را پرورانده و تلاش نموده اند تا در اعتلای فرهنگی زبان فارسی سهمی ادا کنند. در این برنامه تلاش شده تا نمونه هایی از زیباترین و معروف ترین اشعار از شاعران برجسته ی معاصر مورد معرفی قرار گیرند.
‏در این برنامه شما به گلچین اشعار شاعرانی همچون : سهراب سپهری ، احمد شاملو ، سیمین بهبهانی ، هوشنگ ابتهاج ، مهدی اخوان ثالث ، محمد علی بهمنی ، فریدون مشیری ، علی شریعتی ، حسین پناهی ، افشین یداللهی ، رهی معیری ، کاظم بهمنی ، علیرضا روشن ، فروغ فرخزاد و ..... دسترسی خواهید داشت.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده