خانه بازی کلمات و دانستنی‌ها
شیرین بیان ( بازی حدس شعر )

شیرین بیان ( بازی حدس شعر )

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۷
حجم۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده زینب دهقان
‏‏به نام خدا
‏شیرین بیان ( بازی حدس شعر )
‏با شیرین بیان هم بازی کنید هم شعر حفظ کنید
‏این بازی مجموعه ای سرگرم کننده و آموزنده از دویست شعر زیبا ست. که تمامی اشعار با دقت از میان اشعار زیبا ، عاشقانه و پندآموز انتخاب شدند .
‏همین حالا دموی بازی شیرین بیان رو از لینک زیر دریافت کنید
‏https://myket.ir/app/ir.rirateam.demoshirinbayan
‏مجموعه بازی شیرین بیان شامل سه قسمت است
‏قسمت اول شامل بازی مرحله ای حدس شعر که کاملا آفلاین است
‏قسمت دوم شامل بازی پرسش و پاسخ به منظور دریافت الماس به صورت آنلاین است
‏و در قسمت سوم شما لیست اشعار را مشاهده می کنید و میتونید شعر های مورد نظرتون رو به مراحل بازی اضافه کنید و یا اشعاری که نمی پسندید را از مراحل بازی حذف کنید. که این قسمت نیز آفلاین بوده و شما نیازی به اتصال به اینترنت ندارید.
‏آری آغاز دوست داشتن است گرچه پایان راه نا پیداست من به پایان دگر نیندیشم که ...
‏سبک بازی بدین صورت است که باید در هر مرحله یک بیت شعر را درست حدس بزنید تا بتونید به مرحله بعد برید . اما نگران نباشید اگر نتونستید مرحله ای رو درست حدس بزنید می تونید از الماس هاتون استفاده کنید و یک کلمه و یا یک مرحله رو رد کنید.
‏اگر هم تعداد الماس کافی برای مرحله بعد ندارید به راحتی می تونید ،برای دریافت الماس بیشتر از مجموعه بازی سوالات امتیاز کسب کنید. که این قسمت از مجموعه شیرین بیان هم علاوه بر کسب الماس و ایجاد سرگرمی، اطلاعات عمومی شما رو افزایش می ده.
‏شعر های زیبا را با بازی یاد بگیرید
‏سعی ما بر این بوده که یک بازی زیبا ، آموزنده و بدون اشکال را برای شما طراحی کنیم تا شما اوقات فراغت خودتون رو با لذت بردن از بازی و یادگیری اشعار زیبا و کسب اطلاعات عمومی بگذرونید.
‏درصورت داشتن هرگونه نظر پیشنهاد و یا انتقاد می تونید با ما در تماس باشید
‏گروه برنامه نویسی ریرا
‏rirateam@gmail.com
‏‏اعمال تغییرات گرافیکی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟