خانه برنامه کسب و کار
سمنا (سامانه ملی نقشه برداری ایران)

سمنا (سامانه ملی نقشه برداری ایران)

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده سمنا
‏‏سمنا (سامانه ملی نقشه برداری ایران) اولین سامانه ارائه خدمات مهندسی نقشه برداری در ایران است. با سمنا می توانید در هر جای کشور که هستید تنها با چند کلیک در کوتاه ترین زمان با آسودگی و امنیت به خدمات نقشه برداری دسترسی پیدا کنید. سمنا در مرحله اول در استان های تهران و البرز و در ادامه فعالیت در کلیه استان های کشور به صورت شبانه روزی در خدمت شماست.
‏اپلیکیشن سمنا برای متقاضیان دریافت خدمات نقشه­ برداری و مهندسان معتبر خواهان ارائه خدمات نقشه برداری طراحی شده است و استفاده از آن به مالکان و وکلایشان، مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان تمامی استان ها، مشاوران، پیمانکاران، انبوه سازان و اشخاصی که در حوزه ساخت و ساز فعال هستند، توصیه می­ گردد.
‏انجام خدمات نقشه برداری از قبیل برداشت، تهیه نقشه UTM، کنترل ساختمان، میخکوبی زمین، تفکیک و ... به راحتی در دسترس متقاضیان قرار می­ گیرد.
‏در این اپلیکیشن، حق الزحمه ارائه خدمات نقشه برداری به صورت توافقی بوده و با دریافت بازخورد از متقاضیان و مهندسان در سراسر ایران به روز رسانی می­ شود.
‏سمنا صمیمانه آماده دریافت بازخوردها، پیشنهادات و انتقادات کاربران محترم به منظور افزایش سطح کیفی نرم افزار می­ باشد.
‏‏• رفع خطا
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟