استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
استعلام یارانه

استعلام یارانه

نسخه۳.۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۸
تعداد دانلود۴۲ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۴۳۲
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده محسن حیدریان
‏‏نزدیک به ده سال است که یارانه معیشتی به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و استعلام وضعیت واریز یکی از دغدغه‌های همیشگی بسیاری از ما بوده است. اطلاع از مبلغ واریزی، نوبت پرداخت، وضعیت واریز و ... از جمله جزئیاتی هستند که هر ماه و پس از واریز مبلغ یارانه نیاز داریم که از آن‌ها باخبر باشیم. با استفاده از اپلیکیشن یارانه نقدی به راحتی آخرین اطلاعات مربوط به واریز یارانه نقدی خود را استعلام و مشاهده نمایید.
‏برای استفاده از امکانات اپلیکیشن یارانه نقدی کافیست پس از نصب برنامه روی گوشی خود، کد ملی و سال تولد سرپرست خانوار را در بخش مربوطه وارد کنید و گزینه استعلام را انتخاب کنید. کد ملی خود را بدون خط فاصله و به طور کامل وارد کنید. سال تولد سرپرست خانوار نیز باید به صورت چهار رقمی در کادر مربوطه وارد شود.
‏خدمات اپلیکیشن یارانه نقدی
‏استعلام وضعیت واریز یارانه نقدی
‏با استفاده از اپلیکیشن یارانه نقدی می‌توانید با اطمینان مبلغ یارانه واریزی خانواده خود را مشاهده کنید. این مبلغ به تفکیک هر ماه برای شما نمایش داده می‌شود و جمع کل یارانه دریافتی نیز در اپلیکیشن قابل مشاهده است.
‏استعلام جزئیات واریز یارانه
‏مشاهده نوع و نوبت واریز یارانه و مبلغ واریزی نیز از جمله جزئیاتی است که اپلیکیشن واریز یارانه در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهد. جزئیات تمامی دوره‌های واریز یارانه نیز به تفکیک و با شماره نوبت در اپلیکیشن قابل مشاهده است.
‏استعلام تعداد افراد تحت تکلف
‏مشاهده تعداد اعضای مشمول دریافت یارانه نقدی نیز یکی دیگر از امکانات اپلیکیشن یارانه نقدی است که دسترسی به جزئیات بیشتر را برای شما فراهم کرده است.
‏مشاهده کل مبلغ دریافتی
‏با استفاده از اپلیکیشن یارانه نقدی می‌توانید کل مبلغ یارانه دریافتی در طول سال‌هایی که مشمول دریافت یارانه نقدی بوده‌اید مشاهده نمایید.
‏استعلام اطلاعات بانکی یارانه
‏با مراجعه به بخش شماره حساب واریز در اپلیکیشن می‌توانید اطلاعات حساب بانکی واریز یارانه، نام بانک رابط و تاریخ ثبت شماره حساب خود را نیز به سادگی مشاهده کنید.
‏‏از شما بابت انتخاب اپلیکیشن استعلام یارانه ممنونیم... 
‏در این نسخه سعی شده تا با بهبود عملکرد نرم افزار، تجربه بهتری را در جهت استفاده از اپلیکیشن داشته باشید.

نظرات و امتیاز ها

۴۳۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محدودی
٤ روز پیش

خیلی داغونه اصلا باز نمیکنه برنامه رو

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محسن تاهب
٤ روز پیش

‏✓ افتضاح ‏✗ افتضاح مایکت این برنامه چیه گزاشتی خجالت بکشین

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر زهراپرویزی
٢ آذر ١٤٠٢

خیلی بدهست اصلا استعلام نمیکنه

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده