استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
استعلام یارانه

استعلام یارانه

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۴
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۷۱
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده محسن حیدریان
‏‏نزدیک به ده سال است که یارانه معیشتی به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و استعلام وضعیت واریز یکی از دغدغه‌های همیشگی بسیاری از ما بوده است. اطلاع از مبلغ واریزی، نوبت پرداخت، وضعیت واریز و ... از جمله جزئیاتی هستند که هر ماه و پس از واریز مبلغ یارانه نیاز داریم که از آن‌ها باخبر باشیم. با استفاده از اپلیکیشن یارانه نقدی به راحتی آخرین اطلاعات مربوط به واریز یارانه نقدی خود را استعلام و مشاهده نمایید.
‏برای استفاده از امکانات اپلیکیشن یارانه نقدی کافیست پس از نصب برنامه روی گوشی خود، کد ملی و سال تولد سرپرست خانوار را در بخش مربوطه وارد کنید و گزینه استعلام را انتخاب کنید. کد ملی خود را بدون خط فاصله و به طور کامل وارد کنید. سال تولد سرپرست خانوار نیز باید به صورت چهار رقمی در کادر مربوطه وارد شود.
‏خدمات اپلیکیشن یارانه نقدی
‏استعلام وضعیت واریز یارانه نقدی
‏با استفاده از اپلیکیشن یارانه نقدی می‌توانید با اطمینان مبلغ یارانه واریزی خانواده خود را مشاهده کنید. این مبلغ به تفکیک هر ماه برای شما نمایش داده می‌شود و جمع کل یارانه دریافتی نیز در اپلیکیشن قابل مشاهده است.
‏استعلام جزئیات واریز یارانه
‏مشاهده نوع و نوبت واریز یارانه و مبلغ واریزی نیز از جمله جزئیاتی است که اپلیکیشن واریز یارانه در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهد. جزئیات تمامی دوره‌های واریز یارانه نیز به تفکیک و با شماره نوبت در اپلیکیشن قابل مشاهده است.
‏استعلام تعداد افراد تحت تکلف
‏مشاهده تعداد اعضای مشمول دریافت یارانه نقدی نیز یکی دیگر از امکانات اپلیکیشن یارانه نقدی است که دسترسی به جزئیات بیشتر را برای شما فراهم کرده است.
‏مشاهده کل مبلغ دریافتی
‏با استفاده از اپلیکیشن یارانه نقدی می‌توانید کل مبلغ یارانه دریافتی در طول سال‌هایی که مشمول دریافت یارانه نقدی بوده‌اید مشاهده نمایید.
‏استعلام اطلاعات بانکی یارانه
‏با مراجعه به بخش شماره حساب واریز در اپلیکیشن می‌توانید اطلاعات حساب بانکی واریز یارانه، نام بانک رابط و تاریخ ثبت شماره حساب خود را نیز به سادگی مشاهده کنید.
‏‏• طراحی مجدد برنامه
‏• امکان ویرایش سوابق استعلام
‏• رفع مشکلات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۷۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
459637
٢٩ فروردین ١٤٠١

خوب بود ولی الان چرا عمل نمیکند

۰ ۰
محمد خداداده
١ اسفند ١٤٠٠

قبلان خوب بو اما حالا دیکر برنامه باز نمی کند کار نمی کند

۱ ۱
داود
٢٣ دی ١٤٠٠

چرا سرپرست ها پول یارانه رو خودشون میخورن به زن و بچه هاشون نمبدن چرا جداسازی یارانه افراد مجرد رو نزاشتید

۵ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده