خانه برنامه مذهبی
قرآن صوتی وصل (تقویم فارسی،اذان‌گو)

قرآن صوتی وصل (تقویم فارسی،اذان‌گو)

تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۵۷۹
حجم۴۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده شرکت وصل
‏‏وصل
‏*** این برنامه به طور کامل رایگان است ***
‏ویژگی‌های برجسته
‏قرآن کامل به همراه صوت و ترجمه فارسی
‏امکان دانلود کامل و رایگان قرائت 12 قاری مطرح جهان
‏امکان جستجوی برحسب نام سوره ، کلمه، جزء ،صفحه و کلمه به کلمه در آیات
‏قابلیت بزرگنمایی
‏تقویم شمسی، قمری و میلادی (بدون محدودیت زمانی)
‏نمایش رویدادهای روزانه در تقویم
‏اذان گو با امکان انتخاب موذن دلخواه جهت پخش اذان
‏پخش زنده اماکن مذهبی
‏نمازها
‏دعا و زیارت
‏اوقات شرعی (بدون محدودیت مکانی)
‏سجده شمار
‏ذکر شمار
‏قبله نما
‏ویجت هوشمند
‏نمایش تاریخ روز جاری ( شمسی/قمری/میلادی )
‏نمایش ساعت جاری
‏ارائه اوقات شرعی روز
‏وصل چیست؟
‏وصل، سامانه همراهی است که به صورت اختصاصی به ارائه سرویس‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و مذهبی می‌پردازد. این سامانه با ایجاد بستری بر پایه ابزارهای هوشمند همراه، سعی بر آن دارد تا سرویس‌های متنوع و مختلفی را در قالب یک برنامه در اختیار شما قرار دهد.
‏آیا وصل یک نرم افزار قرآنی است؟
‏وصل تنها یک نرم افزار قرآنی مانند حبل المتین، بیان، قرآن کریم و … نیست. حتی برنامه هایی که یک قسمت از قرآن را ارائه می دهند مانند قلب قرآن، آیت الکرسی نیز بخش کوچکی از این سامانه همراه را تشکیل می دهند.
‏امکانات سامانه وصل به کجا محدود می شود؟
‏در این سامانه هیچ محدودیتی برای ارائه امکانات جدید وجود ندارد. همانطور که در به روزرسانی ها، بخش تقویم فارسی (همانند برنامه های بادصبا، تقویم فارسی، رنگی رنگی و شمیم یاس) ، بخش دعا و زیارت (زیارت عاشورا، دعای ندبه، دعای کمیل، دعای توسل، دعای روزانه)، بخش نماز (نماز عید فطر، نماز عید قربان، نماز آیات، نماز وحشت، نماز شکر، نماز میت ، نماز جمعه) به این سامانه پیوستند، در آینده نیز بخش های متنوع تری با توجه به علاقه مندی کاربران به این سامانه اضافه خواهند شد.
‏تلاش ما بر این است تا با ایجاد سامانه‌ای جامع و کامل و به‌روزرسانی‌هایی مداوم و کوتاه مدت بتوانیم خواسته‌های کاربرانمان را برآورده سازیم، برای رسیدن به این مهم، ما در کنار شما به توسعه مداوم این سامانه خواهیم پرداخت، لذا از نظرات شما درباره به روزرسانی بخشهای مختلف و ایجاد سرویسهای جدید استقبال خواهیم کرد. شما می‌توانید با مراجعه به بخش نظرات به ما در بهبود این سامانه یاری رسانید.
‏‏رفع اشکالات گزارش شده و بهبود عملکرد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟