استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dreamdale - Fairy Adventure

Dreamdale - Fairy Adventure

نسخه۱.۰.۴۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۳۰
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۲۰
حجم۱۲۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده SayGames Ltd
‏‏🌳 روزی روزگاری…
‏به عنوان یک مرد جنگلی فروتن وارد یک ماجراجویی افسانه ای شوید 🪵🪓 و دنیای وسیعی از شگفتی را در این جادویی بسازید بازی حفاری، استخراج، ساخت، مزرعه، کاردستی و مبارزه در این بازی RPG سرگرم‌کننده و اصلی با عناصر مدیریت زمان که تضمینی برای ارائه ساعت‌ها اکشن فانتزی جذاب است. رویاهای افسانه ای خود را در دنیای زیبای Dreamdale زنده کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏👑 ⚔️ 🛡️ همه اجزای ماجراجویی بزرگ
‏★ قهرمان مدبر - با هیچ چیز به جز یک کوله پشتی خالی و تبر قابل اعتماد خود شروع کنید، به خرد کردن و استخراج معدن بپردازید و منابعی را برای ساختن ساختمان های جدید یا مبادله با سکه و الماس در بازار جمع آوری کنید. سکه‌ها را برای ارتقاء تجهیزات و ساختمان‌های خود خرج کنید، یا نقشه را گسترش دهید تا منابع متنوع‌تری پیدا کنید.
‏★ ابزارهای مناسب - هر منبع به ابزار متفاوتی برای استخراج ⛏️ و هر ابزار را می توان برای دریافت سریعتر منابع بیشتر ارتقا داد. در بازی پیشرفت کنید تا کلنگ، بیل، میله ماهیگیری و بسیاری موارد دیگر را پیدا کنید، از جمله ابزارهای طلای منحصربفرد که شما را به سریع ترین حفار، معدنچی، کشاورز یا ماهیگیر تا کنون تبدیل می کند.
‏★ چندتا خوب دوستان 👸🏼 - به زودی روستاییان دیگری به شما خواهند پیوست که به شما کمک می کنند دنیای خود را گسترش دهید، از مزرعه خود مراقبت کنید، ماهی خود را صید کنید، ابزارهای خود را درست کنید و منابع خود را استخراج کنید. در زمان کوتاهی، شما مسئول امپراطوری کوچک تجاری خود خواهید بود، با عجله در سراسر نقشه برای ساخت، جمع آوری، ارتقاء و گسترش.
‏★ مکانی برای همه چیز - ساختن ذخیره سازی برای همه منابع مختلفی که جمع آوری می کنید، و ساختمان ها را به همراه کوله پشتی خود ارتقا دهید تا تجارت سریع تر انجام شود و سکه های بیشتری به ارمغان بیاورید.
‏★ پیشرفت ثابت - ماموریت های کامل به XP بدست آورید، سطح خود را بالا ببرید و جوایز بسیار متنوعی را دریافت کنید که به شما کمک می کند تا در بازی پیشرفت کنید، از جمله طیف وسیعی از ویژگی های مختلف بازیکن که در جنبه های مختلف بازی مزیت هایی را به ارمغان می آورد.
‏★ کمی شانس - از صندوق هایی که به طور تصادفی روی نقشه ظاهر می شوند، جوایز بیشتر و سکه های اضافی دریافت کنید، یا در جایی که X نقطه را مشخص می کند، به دنبال گنج بگردید.
‏★ اشاره ای از رمز و راز - یک قایق پیدا کنید و به پنج جزیره مرموز مختلف بروید که در آن منابع منحصر به فرد، غیر معمول و مخصوصاً ارزشمند را خواهید یافت.
‏★ میزان خطر 👹 – چه RPG کامل خواهد بود. بدون کمی اقدام؟ اگر جرات دارید، هشت غار مختلف را کاوش کنید، با دشمنان بجنگید و با باس‌های هیولا به رقابت بپردازید تا غارت‌های شگفت‌انگیزی به دست آورید و به دهکده خود بازگردید، یک قهرمان واقعی.
‏★ و فقط کمی لمس کنید. سحر و جادو - این یک افسانه است، فراموش نکنید، بنابراین در میان تمام صنعت، تجارت و عمل، از پیدا کردن خوک های زین شکسته، 🪄 درختان جادویی که هرگز رشد نمی کنند، تعجب نکنید. مجموعه ای از عناصر معجزه آسای دیگر برای زنده نگه داشتن حس شگفتی شما در این RPG فانتزی.
‏🌤️ به شادی زندگی کنید
‏تا به حال آرزو کرده اید که یک کشاورز و یک کشاورز باشید. جنگنده، حفار و هلی کوپتر، تاجر و معدنچی، ماهیگیر و ماجراجو، یک گله خوک و یک قهرمان واقعی افسانه؟
‏همه رویاهای خود را در دنیای شگفت انگیز و بسیار سرگرم کننده Dreamdale به واقعیت تبدیل کنید. اکنون بازی را دانلود کنید و وارد یک ماجراجویی واقعی شوید.
‏خط‌مشی رازداری: https://say.games/privacy-policy
‏شرایط استفاده: https://say.games /شرایط استفاده

نظرات و امتیاز ها

۲۲۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر PARSA ASHRAFI
١٠ ساعت پیش

بازی خیلی عالی است انایی که میگن بالا نمیاره گوشیشان ضعیفه از سازنده اش خیلی خیلی ممنونم😘😘♥️♥️

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ali a
پریروز

بازی خیلی خوبیه آگهی زیاد داره

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر رزا
٤ روز پیش

پنج تا ستاره میدم چون که بازیش خیلی خوب بود ولی یک مرحلش هست که هیچ جوره درس ت نمیشه 🫥🫥🫥🫥

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده