استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Furniture mod for Minecraft

Furniture mod for Minecraft

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۱۶
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۲۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده craftsman apps
‏‏آیا می خواهید خانه خود را برای mcpe شیک تر و راحت تر کنید؟ مد مبلمان برای minecraft مخصوصاً برای شما ایجاد شده است، اکنون خانه شما برای mcpe شگفت انگیز به نظر می رسد!
‏بسیاری از مدهای مبلمان برای minecraft عناصر جداگانه ای از مبلمان را برای mcpe برای هر اتاق اضافه می کنند. ممکن است چند قفسه کتاب، یا یک میز، یا یک ماشین ظرفشویی جدید دریافت کنید، اما هرگز یک کتابخانه کامل، یک آشپزخانه، یا حمام نخواهید داشت. با این حال، اکنون می توانید اتاق را با مبلمان به یک سبک مبله کنید. مد مبلمان برای Minecraft نه تنها مبلمان فردی را برای mcpe، بلکه مجموعه کاملی از مبلمان را برای اتاق های مختلف اضافه می کند.
‏مدهای مبلمان برای Minecraft pe شامل بیش از 40 قطعه مبلمان و دکوراسیون جدید است که برای هر دو عالی است. فضای داخلی و نمای خانه شما برای mcpe. حتی تزئیناتی برای باغ‌ها، سواحل، جنگل‌ها و موارد دیگر وجود دارد.
‏مد مبلمان برای Minecraft pe شامل قطعات منحصر به فرد مبلمان و تزئینات برای تزئین اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق نشیمن و حتی باغ شما است! خانه خود را به خانه ای رویایی تبدیل کنید که تا به حال نداشته اید.
‏سلب مسئولیت:
‏ما یک بازی رسمی یا یکی از شرکت های تابعه نسخه جیبی نیستیم. نام، نام تجاری و دارایی ما متعلق به ما نیست. تمامی حقوق محفوظ است.
‏http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines.
‏‏رفع اشکال و بهبود برنامه. مدهای جدید مبلمان برای mcpe اضافه شده است

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده