خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Belledonne communications
‏‏لینوکس SIP تلفن اینترنتی یا تلفن Voice Over IP (VoIP) است.
‏لینوکس یک برنامه منبع باز است که به صورت صوتی و تصویری رایگان و پیام های متنی ارائه می دهد. با Linphone، شما می توانید در هر زمان، حتی اگر برنامه بسته است، با یک اتصال WiFi یا 3G / 4G، قابل دسترسی است.
‏ویژگی های کلیدی Linphone:
‏* تماس صوتی و تصویری با کیفیت بالا
‏* کنفرانس های صوتی با شرکت کنندگان مختلف
‏* تصاویر و به اشتراک گذاری فایل
‏* حساب های Linphone در هر زمان قابل دسترسی است، حتی اگر برنامه بسته شده باشد (به لطف فشار اطلاعیه ها)
‏* ارتباط امن (گزینه های رمزنگاری)
‏* سازگار با تعداد زیادی از ارائه دهندگان خدمات VoIP سازگار با SIP اجازه می دهد برای رسیدن به هر کسی که خط 'کلاسیک' است.
‏لینوکس در سیستم عامل های اصلی تلفن همراه و دسکتاپ موجود است و ویژگی های خاصی را برای کاربران پیشرفته (کدک ها، استاندارد حمل و نقل، گزینه های رمزنگاری، DTMF ...) ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر، به وب سایت لینوکس پروژه مراجعه کنید: www.linphone.org
‏توجه به توسعه دهندگان و متخصصان:
‏لینوکس را می توان بروزرسانی و سفارشی کرد تا به نیازهای خاصی برسد. تماس با Belledonne Communications www.belledonne-communications.com برای هر پرس و جو توسعه خاص.
- Updated SDK to 4.5.7 with various fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟