استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۳.۰.۲۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۱۸
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۹۳
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Netigen Tools
‏‏فلزیاب نرم افزاری است که با اندازه گیری مقدار میدان مغناطیسی وجود فلز در نزدیکی آن را تشخیص می دهد. این ابزار مفید از حسگر مغناطیسی داخلی دستگاه تلفن همراه شما استفاده می کند و سطح میدان مغناطیسی را بر حسب μT (microtesla) نشان می دهد. سطح میدان مغناطیسی (EMF) در طبیعت حدود 49 μT (میکرو تسلا) یا 490 میلی گرم (میلی گاوس) است. 1μT = 10mG. اگر هر فلزی نزدیک باشد، مقدار میدان مغناطیسی افزایش می یابد.

ویدئو معرفی برنامه

‏ فلزیاب امکان شناسایی هر جسم فلزی در منطقه را فراهم می کند، زیرا همه فلزات میدان مغناطیسی ایجاد می کنند که قدرت آن را می توان با این ابزار اندازه گیری کرد.
‏استفاده بسیار ساده است: این برنامه را بر روی دستگاه تلفن همراه خود راه اندازی کنید. و آن را به اطراف حرکت دهید. خواهید دید که سطح میدان مغناطیسی نشان داده شده بر روی صفحه نمایش دائما در حال نوسان است. خطوط رنگارنگ نشان دهنده سه بعد و اعداد در بالا مقدار سطح میدان مغناطیسی (EMF) را نشان می دهد. نمودار افزایش می یابد و دستگاه می لرزد و صداهایی ایجاد می کند که اعلام می کند فلز نزدیک است. در تنظیمات می‌توانید حساسیت لرزش و جلوه‌های صوتی را تغییر دهید.
‏می‌توانید از فلزیاب برای پیدا کردن سیم‌های الکتریکی در دیوارها (مانند گل میخ یاب)، لوله‌های آهنی روی زمین... استفاده کنید یا وانمود کنید که یک آشکارساز ارواح و ترساندن کسی! دقت ابزار کاملاً به سنسور موجود در دستگاه تلفن همراه شما بستگی دارد. لطفاً توجه داشته باشید که به دلیل امواج الکترومغناطیسی، سنسور مغناطیسی تحت تأثیر تجهیزات الکترونیکی قرار می گیرد.
‏فلز یاب نمی تواند طلا، نقره و سکه های ساخته شده توسط مس را تشخیص دهد. آنها به عنوان غیر آهنی طبقه بندی می شوند که میدان مغناطیسی ندارند. اما شاید جعبه فلزی با گنجی در داخل پیدا کنید!
‏این ابزار مفید و سایر برنامه های سری Netigen Utilities را امتحان کنید!
‏توجه! هر مدل گوشی هوشمند دارای حسگر میدان مغناطیسی نیست. اگر دستگاه شما یکی نداشته باشد، برنامه کار نخواهد کرد. با عرض پوزش برای این ناراحتی. با ما تماس بگیرید (mobile@netigen.pl)، و ما سعی خواهیم کرد کمک کنیم.
‏‏اشکالات رفع شد، بهبود کلی

نظرات و امتیاز ها

۹۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حسن جهانشاهی نسب
٨ خرداد ١٤٠٢

‏✓ بسیار عالی هست از نمره 1تا 100 من90 را انتخاب می‌کنم

میپسندم۴ نمیپسندم۴
عکس کاربر hossein
١٧ فروردین ١٤٠٢

آنقدر عالی هست که باز نمیکنه💎

میپسندم۱۰ نمیپسندم۴
عکس کاربر 𝑺𝑯𝑶𝑻𝑰-𝑩𝑨𝑿
٢٩ اسفند ١٤٠١

دیروز ۵۰ تا طلا با استفاده ازین دستگاه پیدا کردم پولدار شدم(دروغ)

میپسندم۲۲ نمیپسندم۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده