استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۲
تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۴
حجم۶۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Zebra-Media Software
‏‏این گیاهان در آتش سوخته‌اند و گزارش‌هایی از عموزاده‌های خود دریافت کرده‌اند که امواج بی‌شماری از زامبی‌ها را در آخرالزمان قریب‌الوقوع خود تخریب کرده‌اند. این قهرمانان کلروفیل پس از گذشت چندین سال از له شدن زیر بار سلطه اجنه، به اندازه کافی لذت برده اند.
‏بکار، بارور کن، رشد کن، و بکش نبرد با انبوهی های بی فکر، اوه نه. پسرعموهای زامبی‌کشی آن‌ها کارشان آسان است. گابلین ها باهوش، شرور و خلاق هستند. هجوم آنها بی پایان است و با هر موج جدید، جنگجویان نخبه بیشتری با آموزش نظامی پیشرفته می آیند که آنها را قادر به هماهنگی و حمله به جنگجویان گیاهی شما از هر زاویه کرده و از نقاط ضعف آنها سوء استفاده کرده و آنها را با تعداد زیاد زیر پا می گذارد.
‏ آیا می توانید آنها را راهنمایی کنید؟ روحیه سربازان پربرگ خود را بالا ببرید و دشمن را از زیر کوه های میوه، سبزیجات و دانه ها عقب برانید، هر روز دشمنان جدیدی می آیند، و اگر نتوانید آنها را عقب برانید، پادشاهی میوه به کاسه گرد و غباری تبدیل می شود که در آن فقط خاطرات برداشت باقی می ماند.
‏ویژگی های بازی:
‏- گرافیک جذاب برای هر جنگجوی اجنه ناپاک و سرباز گیاه تنومند.
‏- چالش هایی برای خردمندان با پازل ها و سطوح استراتژی.
‏- بازی اعتیاد آور

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر amirhossein
١٦ مرداد ١٤٠١

بازی خوبی هست ولی از روی بازی گیاهان در برابر زامبی ها کپی کرده کیفیت خیلی پایینی داره و همین طور گیاه و گوبلین کم داره و مراحلش تکراریه.

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر ℝ᥆႗ ₷ὶαႹ ꐈ
٣ مرداد ١٤٠١

سخته دنبال=دنبال

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر پارسا قدمیاری
٦ فروردین ١٤٠١

من نمی تکپونم مرحلهی ۳شو ببرم چیکارکنم

میپسندم۲ نمیپسندم۰

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده